Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezők 2019 ősz fórum

Babát tervezők 2019 ősz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2019. okt. 16. 15:07
Csajok jelentem pozitív a teszt!! 😍 Végre sikerült eljutni párommal boltba, szegény már annyira izgult, hogy ahogy haza értünk küldött is be a mosdóba. 10 mp sem kellett és már ott virított a két csík, raktam is fel róla képet. 😍
74. Ellarie (válaszként erre: 65. - Ellarie)
2019. okt. 16. 08:42
Hát nekem még mindig semmi. De a múltkor teszt negatív volt. Nem tudom elképzelni merjek-e tesztelni vagy sem. Lehet simán késik. Azon is gondolkozok lehet az asztma gyógyszerem dózis csökkentése miatt történik ez a ciklus zavar, sajnos az szteroid, de mivel tünetmentes vagyok így engedte a doki lefelezni az adagot. Arra gyanakszok ez zavarhat be most. Ha a mai nap nem jön meg, holnap tesztelek egyet.
73. anyaleszekde (válaszként erre: 72. - Nikky21)
2019. okt. 16. 07:49

Szia Nikky! Sok sikert neked is! Remelem a legjobbakat! Majd megirod mi volt az orvosnal?:-)

Én vasárnap megyek majd, remelem minden rendben lesz

Miota probalkoztok?

2019. okt. 14. 13:52
sziasztok szeretnék csatlakozni 😊 babát szeretnénk Szerdán megyek nőgyógyászatra a hormon eredményért de attól már próbálkozunk a parommal 😊 mult hónapba voltbegy halvány pozitív tesztem de akkor csak 2 x voktunk együtt 4 nao késésel megjott. most remélem sikerül 😊 ma vettem Lh tesztet. 29-33 napos ciklusom. ladeevitet szedek normoxilt a pm alulműködésre. 2,6 a tshm. tudom 1-2 között kell lennie de 2-3 kozott is sikerül azt mondták.
71. Mattika (válaszként erre: 70. - Anyaleszekde)
2019. okt. 14. 12:46
Én is szurkolok, remélem sikerül a baba mindenkinek :)
70. anyaleszekde (válaszként erre: 69. - Mattika)
2019. okt. 14. 11:44
húúúha! há már tényleg meg kellett volna jönnie és csak barna maszatolás volt, lehet, hogy van remény ;-) jajj nagyon szurkolok!
69. Mattika (válaszként erre: 67. - Anyaleszekde)
2019. okt. 14. 09:52

Minden nap szoktam nézni, hogy írtál e bele valamit 🙂

Nekem még mindig nem jött meg, viszont még nem volt időm tesztet venni, folyamatosan az építkezésre kellett futkosni, megrendelni anyagokat, véglegesíteni stb.. ha szerdáig nem jön akkor beugrok venni egy tesztet már tényleg.

68. rszendi (válaszként erre: 67. - Anyaleszekde)
2019. okt. 13. 09:53
Én szívesen olvasnám 😊
2019. okt. 13. 09:24

nekem ma jött meg!

a naplómban összefoglaltam a ciklusomat, ha esetleg valakit érdekelne, bár gondolom unalmas :-)


[link]

2019. okt. 12. 14:54
Ma leesett a hom es elkezdtem nagyon picit barnazni is, holnap valoszinuleg megjon 31. Ciklusnapra
2019. okt. 11. 08:34
Holnap reggel szerintem tesztelek egyet. Eddig mindig a 9. dpo napon pozi volt ha fennállt terhesség. Meg az utóbbi hónapokba 27 napos helyett 24 naposok lettek a ciklusaim. Kíváncsi vagyok, de egyenlőre én semmit nem érzek...
64. anyaleszekde (válaszként erre: 63. - Mattika)
2019. okt. 10. 07:44

Azert majd irj, hogy mi lett. Ezek nem feltetlen elojelei sem a terhessegnek sem pedig a mensinek

Amig nem jon meg, barmi lehet:)

Ezt nem azert irom, hogy folosleges remenyeket keltsek, hanem mert ez igy van, Persze te ismered magad jobban

Azert szurkolok, hogy minel hamarabb jojjon a baba!🥰

2019. okt. 9. 11:10

Hát lányok nálunk valószínűleg nem jött össze a baba, ma esetleg holnap kéne megjönnie, ma még semmi csak a cicim kezdett el fájdogálni meg mindjárt megjön érzésem van, viszont most pár napja mintha szurkálna a méhem, 3 napig reggelente émelyegtem és érzékenyebb vagyok a szagokra (mondjuk az eddig is voltam)

Párommal azt beszéltük, ha holnap se jön meg akkor pénteken ellövünk egy tesztet, de már nem igazán reménykedem 😔

62. anyaleszekde (válaszként erre: 59. - Ildus.91)
2019. okt. 9. 01:06
Gratulalok!! Szoritok, hogy minden rendben legyen🥰
2019. okt. 9. 01:05

Sziasztok!

Nekem ma van a nem vart napja. Eddig semmi jele, a hom is magasan van meg:) viszont en lehet megcsusztam kivetelesen es nem 14 dpo-n vagyok hanem valahol meg 7 dpo kornyeken, legalabbis a hom alapjan de en ebben mar nem vagyok biztos, kicsit zavaros lett ez a ciklus

Ha jovohetig nem jon meg, akkor tesztelek

Szoritsatok, remelem nem csak kesik hanem valami van a dologban:)

2019. okt. 8. 18:38

Sziasztok! Visszaolvastalak titeket, látom van akinek már sikerült, azoknak gratulálok!!! :))

Mi is most újra tervezzük, hogy bővüljön a család. Nekem 1 gyerekem van ő már iskolás. Korábban sajnos volt több terhességem, amiket nem sikerült végig vigyek. Most viszont újra érezzük az erőt, hogy hátha sikerülne! :)

Olvasgatlak titeket, remélem sok jó hírt látok majd. :)

2019. okt. 8. 17:43

Sziasztok!


Csatlakozhatok? :) Én okt. 2-án teszteltem egy pozit és szombaton kellett volna megjönnie, szerencsére se híre se hamva (le is kopogom). Dokihoz még később tervezek menni. Egy kis pozitivitásért jöttem ide, mert annyi rosszat hallani az első 12 hétről :(

Nekünk szerencsére a 2. hónapban összejött a kis pöttöm és most nagyon imádkozom, hogy velünk maradjon!!

58. Bius86
2019. okt. 7. 13:49
Nekem ma jött meg, szernád megyünk a dokihoz ellenőrzésre, hogy nem e lett ciszta a félbemaradt inszem után. Valamint megbeszéljük a részleteket reményeim szerint a november eleji lombikhoz. Várom már nagyon, hogy tudjunk kezdeni.
2019. okt. 7. 11:42

Sziasztok!

28-29. napon barnázás, ma vagyok a 30-on, eddig semmi.

Az elmúlt évek tapasztalatai szerint holnap már megjön.

(Két nap barnázás, egy nap szünet és úgy jön a menzesz nálam.) Tehát a vetélés utáni második próbálkozós hónap is sikertelen.

A ciklusom amúgy 27 napos évek óta.

Elképzelhető, hogy a trimeszter tolta ki? Nagyon sok esetben olvasom, hogy igen.

Drukkolok mindenkinek! :)

2019. okt. 6. 14:44

Sziasztok!

Csatlakozni szeretnèk hozzátok! 😍

Mi is a család bővítésén dolgozunk, van már egy 2 éves kisfiunk!

28-29-en volt az ovum! Elso probalkozas! 🙏🏻 Szurkolok mindenkinek!

55. anyaleszekde (válaszként erre: 54. - Mattika)
2019. okt. 6. 04:44

Én se bírnám ki! Alig várom, hogy berendezzek egy babaszobát:))) baba előtt mi is tervezünk majd költözni, bár az nem építkezés.


Én amúgy most a 24. ciklusnapomon vagyok és szerdára nem várom. 11 dpo

Bár bevallom, hogy a testhőm alakulásából "elvileg" csak 6 dpo-n kéne lennem. Eszerint 18. ciklusnapon volt ovum, annak ellenére, hogy én a 13. ciklusnapra tettem azt. Majd kiderül :) annyira nem hagytkozom a hőgörbémre most, annyira rosszul alszom hónapok óta.

Szóval egyelőre én egy 11 dpo-t és 24. ciklusnapot mondok :)

Majd jövőhéten megosztom a görbémet a Naplómban.

2019. okt. 5. 12:14

Mi újság veletek lányok?

Én már olyan türelmetlen vagyok, várom már a nem vártat, hogy lesz e baba vagy még nem.. Tegnap este párommal már bútorokat nézegettünk a házunkba, hát persze, hogy nem bírtuk ki és meglestük a babás cuccokat is🙈

53. anyaleszekde (válaszként erre: 51. - Enada)
2019. okt. 5. 03:43

Szia Enada!

Részvétem a balaset miatt, sajnaljuk


Én is igy erkeztem vilagra. Meghalt a nagyoapam es utana szulettem meg en, egy uj elet a masik helyett:)


Mi meg csak 1 honapja probalkozunk, de megertelek:) nem szeretnek en se rastresszelni, de akaratlanul is figyelem a torteneseket. Foleg, hogy mar joval a babaprojekt elott olvasgattam teherbeesos forumokon (csak akkor epp azert mert pont nem szerettem volna meg terhes lenni, ezert sok minden megmaradt) Mivel elso honapban vagyok, nem gorcsolok ra, de valahogy megis ugy erzem. Ezt hogy lehet egyaltalan figyelmen kivul hagyni, vagy epp “elfelejteni” , hogy, ja amugy epp gyereket szeretnenk. Hogyan lehet ezt elfelejteni? Ha valaki tudja, valamilyen szinten csak figyeli a teste valtozasait, nem? ☺️

Szoritok neked is!

52. 7700c510ac (válaszként erre: 51. - Enada)
2019. okt. 3. 12:59

Kedves Enada!


Nagyon sajnálom, ami édesanyáddal történt, fogadd őszinte részvétem.

Az 5-6 hónap nem sok :)

Nem tudom hogyan van pontosan, de azt olvasni, hogy a gyógyszernek is kell pár hónap mire kiürül a szervezetből.

Sok sikert kívánok nektek! :)

51. Enada
2019. okt. 3. 12:52

Sziasztok!


Nem minden hozzászólást olvastam el, de igyekezni fogok :)

Szóval mi már tavaly óta arról beszélgettünk a párommal, hogy mikor is hagyjam abba a gyógyszer szedését. Én 32 vagyok, ő 34 éves. Aztán idén tavasszal sajnos derült égből villámcsapás szinten anyukám balesetet szenvedett,aminek a következményeibe sajnos áprilisban meghalt. Akkortájt fogyott pont el a gyógyszerem, és megbeszéltük a párommal, hogy akármilyen szerencsétlen is az időpont, nem szedek több gyógyszert, valahogy úgy éreztem nem helyes,vagy nem is tudom pontosan megfogalmazni. Közben mi építkezünk is, illetve a körülmények ellenére a nyárra tervezett esküvőnket is megtartottuk. Minden hónapban izgulok, hogy vajon érkezik-e már a baba?

És ugyan tudom, hogy ez az 5-6 hónap várakozás nem sok, de én nagyon annak érzem. Próbálok nem stresszelni mindenen (nem nagyon megy) , azt remélem, ha beköltözünk végre a házunkba, talán nyugodtabban leszünk ésd megfogan a baba :(

2019. okt. 1. 13:58
Sziasztok! Èn is úgy éreztem egy hétig hogy meg fog jönni. Volt egy kis barnázásom de az el is múlt 1 nap alatt. Ùgy gondoltam pár napra rá biztos megjön. Aztán sehol semmi. 😊 Szurkolok mindenkinek. 🍀
49. 7700c510ac (válaszként erre: 47. - Anyaleszekde)
2019. okt. 1. 13:26

Persze :)

Én az elmúlt 9 hónap mindegyikén találtam magamon tünetet és egyszer volt csak alapja.

Igen, most jobban feltűnnek ezek a dolgok. Szerintem ezzel nagyon sokan vagyunk így.

48. Bius86 (válaszként erre: 47. - Anyaleszekde)
2019. okt. 1. 12:51

Két napja van ilyen érzésem. Hol fáj, hol nem. Kicsit olyan érzésem van mintha meg akarna jönni, pedig még messze van (vasárnap/hétfő kb) Az előbb a köldököm alatt szúrkált vagy 5 percig, de elmúlt.

És hiába nem akar az ember figyelni ezekre, ha egyszer jönnek maguktól.

Persze, ettől még simán lehet PMS.

2019. okt. 1. 12:40

Ovu ota szurkal a hasam, es nem gorcsolok ra, tunteket sem vadaszok, mert dolgozom egesznap, de egyszercsak mindig feltunik, foleg ha ulok, es ha picit szurkal, akkor megint eszembe jut a tema, pedig nem is gorcsolok ra. Most h irtam ezt, megint vagy haromszor nyilalt. Egyaltalan nem eros szurkalasokrol van szo, szoval ez barmi lehet, foleg a 6 dpo-n

Zavaro, mert ez siman lehet, hogy esdig is igy volt, csak most jobban feltunik


Tapasztalt ilyesmit valaki esetleg?

46. anyaleszekde (válaszként erre: 45. - Bius86)
2019. okt. 1. 12:21

Na az meg a masik... ijesztegetesnek jo, mert tenyleg ott az eselye, sot. De azert valljuk be eleg minimalis, foleg h eleg sok mindentol fugg ez az elovaladektol valo teherbeeses

Nekem 1 evig nem “jott ossze” igy

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook