Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várva! fórum

Babára várva! (beszélgetős fórum)


1 2
4. Tilvia (válaszként erre: 3. - Beus6)
2019. okt. 18. 08:10

Szióka,

Hát két tesztet is csináltam, de semmi. Most arra jutott a doki, hogy felírt nekem Norcolut-ot és beindítja a menzeszt. MEglátjuk mi lesz belőle.

Ti hogy álltok? :)

2019. okt. 9. 13:36

Tilvia !


Nagyon biztatónak tűnnek a tünetek amiket írtál. Nagyon drukkolok, hogy baba legyen 😊 Majd írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye. Egyébként nekem múlt hónapban még mensi előtt el kezdett feszűlni és fájni mindkét mellem. Ez azóta is megvan pedig mensi után el szokott múlni, most nem tudom mire vélni. Én pro creation tablettát szedek. Ebben nagyon sok vitamin, folsav, vas és cink is van. A férjem is a pro creation férfiaknak való tablettát szedi 😊 Remélem nektek is és nekünk is sikerült most a baba 😊

2019. okt. 9. 13:16

Szia,

Mi május 10.-én házasodtunk össze, de márciustól probálkozunk a babával. Most rendeltem méhpempőt meg Inofolic-ot is szedek.

Hétfőn fogok tesztelni mert kedden megyek vissza dokihoz. Kb 2-3 hete hányingerem van mindentől amit megeszek, a derekam majd le szakad meg az egész alsó berendezés. Remélem az első teszt amit tegnap csináltam az csak azért lett negatív mert nem Volt jó a tesz vagy valami más.

Már mi is várjuk a lurkó/lurkók/ érkezését :)

Sok siker kívánok Nektek :)

2019. okt. 9. 12:32
Sziasztok! Mi 2019.07.27.-én házasodtunk össze a Férjemmel. Azóta próbálkozunk a babával, de még nem jött össze. Most ott tartok, hogy 18.-ra nem várom. Remélem akkor pozitívat fogok tesztelni 😊 Veletek mi a helyzet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook