Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaexpo fórum

Babaexpo (beszélgetős fórum)


2012. szept. 1. 08:49

Sziaszok


Szegeden 9.-én lesz bababörze!Nagyon várom ,nem voltam még .

2012. aug. 30. 21:24

Mi már voltunk ott igaz hegyeshalmiak vagyunk minden megtalálható amit csak el tudsz képzelni!Nem is tudtam hogy most lesz igaz nálunk is lesz nemsokára már várom:-D


Új és használt cuccok egyaránt kaphatóak!kisgyerekeknek meg van lehetőség játszani addig is az anyuka nyugodtan nézelődhet.

sok szerencsét:-D

8. Milup2 (válaszként erre: 5. - E0d10f8c33)
2012. aug. 29. 21:22

Megintcsak a szórólapra hagyatkozom;D: vannak még babaápolási termékek, játékok, bababútorok, bébiételek-italok, babafelszerelések, kismamaruhák, kismama kellékek.


Még nem voltam sosem babaexpo-n, csak a terhességi tanácsadónál voltak ilyen szórólapok kirakva, mert most lesz ugye itt Győrben. Lehet, elmegyek rá;)

2012. aug. 29. 16:20
Akkor nyugodtan mondhatom a nővéremnek jöjjön, nála vannak a nagyobb gyerkőcök. Nekem picim van, sosem néztem ilyen szemmel a börzét....
2012. aug. 29. 16:03

Sziasztok!


Igen lehet venni nagyobb gyerekekre is rucikat és természetesen nem csak újakat. Bútorok is szoktak lenni!!! Abból is új és használt is...

Én sokszor voltam a győrin (eladni is).

2012. aug. 29. 15:02
Csak babaruhák vannak vagy egyéb dolgok is? (kiságy, babaszoba bútor)
2012. aug. 29. 14:48

Szia


babaexpon=uj cuccok vannak és drága , nem tudom

bababörze:én mindig a BP.-ire járok mert itt lakom.De igy is ugy is szokták hívni

Nagyobb fiam 6 éves kisebb másfél és még idáig mindig kaptam amit akartam

[link]

Szerintem kb 14 éves korig vannak cuccok, értelem szerűen a nagyobb gyerekeknek pl 6 felfelé kevesebb van mert annyit nem veszel nekik és ami van elhasználodik az óvitól focitól stb.. de van


Sajna a Győrit nem ismerem

S.

2012. aug. 29. 14:48
Azt írják a szórólapon, hogy 0-12 éves korig új és használt baba- és gyerekruhák megtalálhatók ott...
2012. aug. 29. 14:40
talán a bababörze jobb szó...
2012. aug. 29. 14:39

Sziasztok!


Tudja valaki, hogy a nagy babaexpon pl. ami most lesz Győrben lehet ruhát venni egy 6 meg egy 9 évesnek? Érdemes nekik kimenni?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook