Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Azért híztam meg mert abbahagytam a tornát? fórum

Azért híztam meg mert abbahagytam a tornát? (tudásbázis kérdés)


10. Mayko
2011. márc. 20. 15:18
Azért is meghízhattál,mert tápanyag hiányban szenvedsz.Erre szuper segítség a liofilizált méhpempô és a folyékony kalcium
9. 53dfddad18 (válaszként erre: 2. - Reggi777)
2011. márc. 18. 12:21
Azért híztál meg, mert abbahagytad a tornát, de az evést nem.
2011. márc. 18. 12:18

Azt hogy te miért híztál nem tudom, de hogy én azért, mert abbahagytam a mozgást, az biztos!!!

Ráadásul a kajálásra sem figyeltem mostanában...

Úgyhogy most újra harcolok...:D

2011. márc. 18. 12:07
ha majd megszülök, újra el akarom kezdeni a tornát aktívan.
2011. márc. 18. 12:06
én is aktívan sportoltam, most hogy terhes lettem, max séta, és egy pici talajtorna.de én is átalakultam...sokat számít a sport.
2011. márc. 18. 12:06
Szia! persze, én is azután híztam meg, hogy abbahagytam az aktív sportot! már egy ideje küzdök a kilóimmal, de mivel megint sportolok, kezdem a régi formámat hozni! kezd el megint és meglátod, minden a régi lesz
2011. márc. 18. 12:04
Így van!
2011. márc. 18. 12:04
persze én is azután híztam sokat hogy abba ahygtam az aktív sportot aztán visszafogytam mikor megint elkezdtem sportolni:D azóta megint meghíztam mert terhes lettem és a fölsö kilóimmal küzdök már 6 éve hogy leadjam... leadom és visszajön mikor abba hagyom a sportot
2011. márc. 18. 12:01

Azért híztam meg mert abbahagytam a tornát?

Nyáron rendszeresen mozogtam, szinte minden nap. Futottam, bicikliztem, illetve fitness dvd-kre tornáztam. Volt, hogy naponta több órát is tornáztam. Szeptember óta azonban egyáltalán nincs időm rá, sajnos rengeteget kell tanulni:( Szeptember óta 3 kg jött fel rám, a combom és a fenekem 1-2 centivel lett vastagabb. :(( Az étkezési szokásaim nem változtak, igyekszem keveset enni de főleg kevés szénhidrátot. Eddig nem értettem mitől híztam.. Akkor tutira a mozgás hanyagolása az ok, ugye??

2011. márc. 18. 12:01
Azért híztam meg mert abbahagytam a tornát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook