Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az utolsó kilók fórum

Az utolsó kilók (beszélgetős fórum)


15. Dorkakoma (válaszként erre: 13. - Napkori)
2010. nov. 5. 11:25
én 180 cm magas vagyok, és igazi hogy kevésbé látványos hogy plusz van rajtam, de látszik azért..attól még hogy magas vagyok, látszik sajnos..csak jobban "szétnyúlik"...:D
14. f83451ffb1 (válaszként erre: 13. - Napkori)
2010. nov. 5. 09:40
Most újabban meg azt hallani, hogy a napi 3-szori evés a jobb, mert amíg kaja van benned, ott kering a véredben az inzulin, aztán nem engedi lebontani a zsírokat. A vércsoport diétának nem sok tudományos alapja van... Derék és hasra hulahopp? Eléggé hatásos!
2010. nov. 4. 19:49

Én nem vagyok hajlandó lemondani a finom falatokról. Mindent megeszek csak kevesebbet. Mindenhol azt lehet hallani hogy napi 5 alkalommal kis adagokat kell enni. Én már ezt kipróbáltam és híztam is tőle rendesen. Tehát ez nekem nem jó. Megnéztem a vércsoport diétát és mivel én AB rh poz. vagyok nekem kevés húst lehet ennem, csak hal és pulyka minimálisan. Én aki azért szeretem a húsokat. Egyenlőre edzek tovább szeretem látni hogy van tónusa most már az ember testének. Kell egy kis izom két gyerek után.

Aztán hátha megfutamodik az a 3 kg is. Igaz a legrosszabb helyen van szerintem derék és has környéke. Na ez a rossz amikor minden deka itt ragad. Úgy irigyelem a magasabb nőket én csak 162 cm vagyok de minden egyes felesleges deka feltűnő lesz kicsiségem miatt.

Miért nem vagyok nagyobb???????

12. Dorkakoma (válaszként erre: 11. - Arcansas)
2010. nov. 4. 16:58

igen, ez igaz..bár rémes érzés:D


de nem a kg számít, hanem hogy mit látsz, és mások mit látnak..és ha a kettő megegyezik, akkor szerintem nem lehet gond..:)

2010. nov. 4. 16:56
amúgy kg-nak nem kell hinni...van,hogy egy ruhaméret fogyás után is u.annyit mutat a mérleg.(saját tapasztalat)
10. arcansas (válaszként erre: 9. - Dorkakoma)
2010. nov. 4. 16:55
ígyvan:)))
9. Dorkakoma (válaszként erre: 8. - Arcansas)
2010. nov. 4. 16:53
ez szerintem megint típusfüggő. nekem nagyon nagyon bejött, én fogytam konditermezéstől..főleg a kardióedzésektől, meg aerobiktól. de én otthon is rengeteget tornáztam annak idején, az is segített...csak abbahagytam és visszajött minden.. (napló:) )
2010. nov. 4. 16:51
nekem sosem használt a konditermezés,se étrenddel,se programmal,se semmivel,mégcsak alakformálás szinten sem:)szerintem se súlyokkal ezd,kardiózz,és aerobikozz,szénhidrátból vegyél vissza ...
7. Dorkakoma (válaszként erre: 6. - 0c930ce391)
2010. nov. 4. 16:37

ííígy van:)))

szeretem ezt a szót hogy iszonyat..és néha túlzok is:)))))))

6. 0c930ce391 (válaszként erre: 5. - Dorkakoma)
2010. nov. 4. 16:33

Jóvannaaaa, csak kötözködtem az iszonyat kifejezés miatt :-))))

Persze, kis súlyokkal végzet sok ismétlés jobban szálkásít, de a szálkásodáshoz le kell dolgzni a felesleget is, azt pedig egy kis (nem őrült!) kalóriacsökkentéssel lehet.

5. Dorkakoma (válaszként erre: 4. - 0c930ce391)
2010. nov. 4. 16:30

Persze, nyilván nem iszonyatosan izmos lesz, ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy a fogyáshoz kis súlyokra van szükség, én legalábbis mindenhol ezt hallom (személyi edzőktől pl.) :)


Én is izmos vagyok, de husi. Ha én 5 kg-mal edzenék, kigyúrnám magam szabály szerint..:D


Szóval szerintem a kis súlyokkal könnyebb fogyni, ez a lényege a mondanivalómnak:))

4. 0c930ce391 (válaszként erre: 2. - Dorkakoma)
2010. nov. 4. 16:28

5kg-val semmiképpen nem lesz senki iszonyatosan izmos. :-) Akkor nem kéne saját súlyuknál többet emelgetniük a body buildereknek.

Én is "izmos " vagyok, de van husika is. Alkat...

3. 0c930ce391 (válaszként erre: 1. - Napkori)
2010. nov. 4. 16:27
Ha tartósan változtatsz az étkezési szokásaidon. Gratulálok az eredményedhez és a kitartásodhoz, egy cipőben járunk. :-) (Lásd naplóm)
2010. nov. 4. 16:27

Szia!


Az lehet a hatalmas baj, hogy ha 5 kg-os súlyzókkal edzel, iszonyatosan izmos leszel, az izom pedig nehezebb mint a zsír.

Szóval szerintem ha fogyni akarsz, akkor maximum 2 kgos súlyzókkal edz, és sokkal de sokkal többet. Mármint mondjuk ha eddig 5 kg-mal csináltál 10-et, most csinálj a 2 kg-ossal százat.

2010. nov. 4. 16:21

Szóval súlyzós edzéseket csinálok szinte minden nap, 5kg súllyal. 3 kg-t szeretnék még fogyni, de ez nem akar menni sehová.

Azért cm-ben látszik valami de a súlyom semmit nem változott. Az evéssel is próbálom visszafogni magam. Mikor lesz ennek az edzésnek kg-ban is látható eredménye????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook