Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Odaát (Supernatural) c. sorozat fórum

Az Odaát (Supernatural) c. sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
343. contu (válaszként erre: 342. - Daroki)
2008. febr. 13. 12:11

:) Hát én sem. Mostanában a Szívek szállodájában is láttam Samet, csak ott Deannek hívják. Olyan édesen mosolygott a tegnapi részben is.

A vérfarkasoso rész biztos izgi lesz. Tuti félni fogok. Jobb DVD-ről nézni, mert akkor napközben nézhetem. Úgy nem félek annyira.

342. daroki
2008. febr. 13. 11:22

Beleolvastam a jövőheti rész tartalmába,vérfarkasos lesz:D Azokat nagyon csípázom és tuti félni fogok:DDD

Nekem is még mindig Dean a favorit,na de a kisöccsét sem zavarnám el:D

341. contu (válaszként erre: 340. - Igynogy)
2008. febr. 13. 09:50
Szerintem Sam most helyesebb. Nekem jobban tetszik kicsit hosszabb hajjal. Deannél nem vettem észre, hogy hízott volna, de lehet. Így is, úgy is jó pasi. :) Miatta kezdtem el nézni a sorozatot. Egyszer tök véletlenül belenéztem. Megláttam és ottragadtam a TV előtt. Mondjuk a téma is érdekelt. :)
340. igynogy
2008. febr. 13. 09:38

:) Na látod! :) Biztosan átsiklok sok dolog felett, dehát éjfél körül... :D

40-36 üdv itt! Mi nagy rajongók vagyunk ám! Többségében Dean rajongók, de azért akad Sam rajongó is :)

Csak nekem tűnt fel, vagy nektek is, hogy az első évadban Sam sztem helyesebb volt, most a haja olyan túl hosszú. Dean meg mintha felszedett volna pár kilót, vagy csak öregedtek??? :D

339. contu
2008. febr. 13. 00:07
Az utóbbi pár napban megnéztem néhány részt az első szériából, amiket még nem láttam. Nagyon jó részek voltak. Főleg a Bloody Mary. Két részben is szó volt róla, hogy pókeren szereztek pénzt.
338. contu (válaszként erre: 337. - 4916977221)
2008. febr. 9. 20:54

Szia!

Üdv a köreinkben! :) Sajnos én sem láttam jó pár részt az első évadból. Ebből az évadból talán kettő maradt ki, de az egyiket felvettem videóra. Még a szülés hetében sem hagytam ki, mivel pont pénteken reggel jöhettünk ki a kórházból. :)

2008. febr. 9. 19:52
Most találtam ezt a fórumot. A lányaimmal függők vagyunk. Bár én az első évadból egy csomót nem láttam. Már kölcsönadták dvd-n, csak még nem volt rá időm. A tegnapi részt felvettem videóra, holnap nézem meg, de jó tudni, hogy jó volt.
2008. febr. 9. 19:23
kb olyan szinten végigröhögten a részt, mint amior az elsö szezonban volt a pokoltanya. ott állandoan alátettek a másiknak:D ez most kicsit más volt... vicces olyan igazi testvéres... mi is ilyenek vagyunk a nővéremmel:)
335. daroki (válaszként erre: 334. - Igynogy)
2008. febr. 9. 19:19

Jobbulást a gyerkönek!

Én nem láttam a filmet,de most sikerült felvennem videora:D Vicces volt???Na ma este megnézem:)

334. igynogy
2008. febr. 9. 11:42
Azzal nekem most nem volt problémám. Mármint az ébren maradással ugyanis a kicsikém nem hajlandó aludni, mióta nem adok neki szopit. :( Így szenvedünk egész nap, és este is 10-11 óráig. A nagy meg lázas volt még mindig, úgyhogy jó éjszakai programom volt.:( Egy vígasztal :) láttam a filmet :)
333. contu (válaszként erre: 332. - Igynogy)
2008. febr. 9. 11:30
Szerintem is. :) Jó rész volt. Ha már ennyire későn adták, legalább nem féltem utána. Alig bírtam ébren maradni.
332. igynogy
2008. febr. 9. 09:40

Köszi! :)

Nekem nagyon tetszett a tegnapi rész, még nevettem is rajta. :) Ez most inkább vicces volt, mint ijesztő :D De tetszett.

331. contu (válaszként erre: 328. - Igynogy)
2008. febr. 9. 09:25
Még jó, hogy másoknak is így tetszik. :)
330. contu (válaszként erre: 327. - 22f56b42c8)
2008. febr. 9. 09:24

Iegn, nagyon jó neki Simonyi Balázs.

Nem is tudtam, hogy Jensen Sam szerepére jelentkezett. Szerintem Dean szerepe jobb neki. :)

329. contu (válaszként erre: 324. - Igynogy)
2008. febr. 9. 09:22
Jobbulást a csemetének!
328. igynogy
2008. febr. 8. 19:30
Én meg azt tudom, hogy Dean a Smallville sorozat főszerepére is jelentkezett, de nem ő lett a főszereplő, de mivel ott is tetszett, így visszahívták szerepelni. :) Ott "gonosz" volt.
327. 22f56b42c8 (válaszként erre: 303. - Contu)
2008. febr. 8. 17:01

én Sam et a szivek szállodájában láttam elöször, azért ismertem a szinészt..:))) imádtam hogy mindkét sorozatban ugyanaz lett a hangja:)))) nagyon jol szinkronizál:) csak a szivekben a srácnak még kölök feje van:D de édes:)))) én Samy t szeretem jobban:)

azt tudtátok hogy eredetileg Jensen Sam szerepére jelentkezett?:)) csak azt Jared kapta, igy visszahivták Jensent Deanre, mert annyira megtecett a stábnak.

326. daroki (válaszként erre: 325. - 22f56b42c8)
2008. febr. 8. 17:00

Juj,én a lost-ot is nagyon szeretem:D Talán még jobban is mint az odaátot:DDD

Sztem ma akkor beállítom a videot,nem tudom magamról elképzelni,hogy olyan sokáig fennt legyek,mégha aludtam is ma ebédután:)

2008. febr. 8. 16:56

ma nagyon jo rész lesz:)))))))) tök kiváncsi vagyok:) elvileg elég csunyán összevesznek majd..nem is egyszer:))) már az elözö rész is naon jo volt:)) szeretem amikor valameik gonosz:D

bár ma nem tom mért de későn kezdödik. figyejjétek , mert 00.40 körül lesz vége.. hálistennek elötte a lostot már nem, kell végigszenvedni..anno azért néztem nehogy lemaradjak, de már nem kell:)

324. igynogy
2008. febr. 8. 09:28
:D:D Igen, igen, nagyon jóképű! :) Azt is olvastam valahol, hogy a Tuti gimiből jár az egyik csajjal, a Brooke-kal. :)Bár ez is csak egy forrás, a másikon nem írja. Ma este ismét Odaát, remélem ébren bírok maradni, mert két éjszaka megint nem alszunk, belázasodott a nagyom. :(
323. contu (válaszként erre: 322. - Igynogy)
2008. febr. 7. 22:11
Köszi, hogy leírtad a tartalmát! Tényleg érdekes és izgalmas lehet. Én is szeretném még őt látni más filmekben is. Nagyon tehetséges és nem utolsó sorban baromi jóképű srác. :)
322. igynogy
2008. febr. 7. 13:45

A tartalma röviden:

Hónapok óta szörnyű víziók gyötrik Jake Grayt (Jansen Akles), megmagyarázhatatlan látomások gyilkosságokról és önkínzásról. A valódi rémálom azonban akkor kezdődik, amikor Jake-et két barátja, Dakota és Conrad Dean bevezeti egy online számítógépes játék - Az átjáró - világába. A játék teljesen rabul ejti a fiút, de amikor rádöbben, hogy ennek révén rémálmai valóra válnak, már túl késő: a barátai sorra meghalnak. Kétségbeesésében Marisolhoz, a titokzatos lányhoz fordul segítségért, aki ért az okkult tudományokhoz. Segítségével akar leszámolni a gonosszal.

Ennyi röviden, szerintem jó lehet. :) Nem sok filmbe játszott még, és ha pontosak az értesüléseim, akkor bizony 2005 óta (ez a film akkor készült) nem játszott másba. Lehet hogy tévedek. :) Remélem. Szeretném még látni más szerepekben is :D

321. contu (válaszként erre: 320. - Igynogy)
2008. febr. 6. 22:33

Szia!

Én még csak nem is hallottam róla, de nagyon érdekel. Dean a kedvencem.

320. igynogy
2008. febr. 6. 18:21

Halihó!

LÁttátok már az Átjáró (devour) című filmet?? Dean játszik benne. Szeretném megszerezni, de hmmm... az oldal ahonnan jönne nem aktív. :( Kenzol remélem te tudsz segíteni. :D Már mindent megpróbáltam :( amit ismertem. De nem és nem. Neked hátha. :)

319. igynogy
2008. febr. 6. 15:53

Köszi! Gyógyulgatok!

ÉN is nagy rajongója vagyok ám a sorozatnak, akárcsak az 52 éves anyukám :)

318. contu (válaszként erre: 317. - Kenzol)
2008. febr. 6. 10:24
Pont a legelső részét nem láttam a szériának. Felvettem. Ma lehet, hogy bepótolom. Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot. :)
317. kenzol (válaszként erre: 314. - Contu)
2008. febr. 6. 10:12

Igen, a rövid szőke hajú csaj volt a Meg.Ennek a szériának az első részében Deant úgy mentette meg az apja, hogy saját magát áldozta fel a főgonosznak, talán láttad azt a részt :)

Különben igazi rajongója vagyok a sorozatnak :)

316. contu (válaszként erre: 311. - Kenzol)
2008. febr. 5. 23:31
De jó! Végre ezt is megtudtam. Azt a részt biztosan nem láttam, ahol erről beszélgettek.
315. contu (válaszként erre: 310. - Igynogy)
2008. febr. 5. 23:30
Gyógyulj meg minél előbb!
314. contu (válaszként erre: 307. - Kenzol)
2008. febr. 5. 23:28

Te aztán tudsz! :)

Ezt a nem Meg, Sam dumát nem hallottam, mert halkra volt állítva a TV. Már aludt az egész család, nem akartam felkelteni őket. De így már mindent értek. A Meg az a rövid szőke hajú csaj volt? Azt sem tudtam, hogy van egy főgonosz, mivel sajnos nem láttam elölről a sorozatot.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook