Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az MSN-emre véletlenül letöltöttem ilyen hatalmas smiley-kat, hogy tudom eltüntetni? fórum

Az MSN-emre véletlenül letöltöttem ilyen hatalmas smiley-kat, hogy tudom eltüntetni? (tudásbázis kérdés)

8. 7f9bae9389 (válaszként erre: 7. - VTünde)
2012. márc. 28. 14:48
Nem baj, azért köszi. :)
2012. márc. 27. 22:14
Nem tudom máskéépen elmondani:(
2012. márc. 27. 16:55
Lehet, hogy én vagyok a nagyon bamba, de még most sem találom. Na de mindegy, már úgyis kezdem megszokni úgy, ahogy van. :)
2012. márc. 27. 06:55

Nem tudom:( Amikor írni akarsz vkinek és feljön a "párbeszéd ablak", ott vannak alul a smiley-k.

Arra az ablakra kattintasz (mintha ki akarnád választani, milyen hangulatjelet akarsz) és annak az alsó sorában van ez a coniguration. 5 pici ablakból 4-ben volt pipa, Nekem is angolul, kiszedtem és most jó.

Próbáld még egyszer!

2012. márc. 26. 16:53

Nem találom a pipákat. :S

Ráadásul még mindemellett angol az msn-em...szintén nehezíti a dolgokat.

Azt nem tudod véletlenül, hogy lehet átállítani magyarra?

2012. márc. 26. 14:57

Próbáld így: Eszközök-hangulatjelek-egyéni hangulatjelek-eltávolítás egyesével.

Ezt is megcsináltam ill. ha írni akasrz vkinek és lentre kattintasz a hangulatjelekhez, a feljövő ablak alján van egy kis ikon hogy configuration, én onnan kivettem a pipákat, és most jó, csak kis smiley-kat hoz.

Nem tudom, melyik volt sikeres, próbálkoztam.

Majd írj, sikerült-e.

2. 7f9bae9389 (válaszként erre: 1. - VTünde)
2012. márc. 26. 14:08
Jó kérdés. Én még régebben töltöttem le, és azóta nem tudom eltüntetni...
2012. márc. 26. 12:51
Az MSN-emre véletlenül letöltöttem ilyen hatalmas smiley-kat, hogy tudom eltüntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook