Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az igéret földje a Paradicsom fórum

Az igéret földje a Paradicsom (beszélgetős fórum)

2010. szept. 25. 18:17
Ha újra születnénk, akkor megint annyit szenvednénk, mint most! Hát ez nem lenne jóóóóó.....
2010. aug. 17. 11:55
én a pókoktól....akkor előző életemben légy voltam??? :D
2010. aug. 17. 11:35

Nem hiszem, hogy újra születünk másik testben.

De olyan érdekes, hogy pici koromtól fogva félek rettentően a kutyáktól, most is, ha jön egy nagyobb kutya, hevesen ver a szívem, borzalmasan félek, futni akarok... pedig ez nem jó. Mitől lehet ez?? Ki tudja. Van aki a villámlástól és mennydörgéstől fél rettentően. Ez kicsit elgondolkodtató....

4. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 3. - Ensiferum999)
2010. jún. 3. 20:34
nem hiszem hogy ujra leszuletunk,akkor megismetlodne az egesz tortenelem aminek nagyon kicsi a valoszinusege.
2010. jún. 3. 05:20
Én azt gondolom hogy újra leszületünk és ezért,úgy kell élnünk hogy tanulnunk kell hibáinkból hogy jobb emberré váljunk.
2. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 1. - Ensiferum999)
2010. jún. 1. 21:37
te mit hiszel?
2010. jún. 1. 05:43
Most legyünk e boldogok vagy a bibliában is leírt paradicsomban a keresztények, 2,1 milliárd ember vallása szerint a tökéletes boldogság elérése csak ott lehetséges. Ezen egy a vita munkahelyen, otthonban, társaságban megoszlik a vélemény, a pogányok, ateisták, kevésbé vallásosak ezt a nézetet nevetségesnek tartják. Ők azt vallják itt kell elérni a boldogságot mert az odaát számukra nem létezik, az iszlám meg dicsőségnek veszi ha a bombával meghal több száz ember és a merénylőt üdvözitik, fura ez a Világ, és ezeket mind az ember kreálta és gyilkolnak ölnek az eszmékért a fanatikusan harcolók. És ha még ez is kevés időnként rászabadítanak a Világra egy két vírust ami a repülőgépen egy nap alatt bejárja a Földet és milliók halálát okozzák. És már Föld anyánk is tiltakozik mert ezt a sáskaként mindent leraboló ragadozó a fejlettség csúcsán lévő EMBER azt hiszi övé a világ de a természet többször is bebizonyította a 13,7 milliárd évhez képest (a homo sapiens mindössze 270 ezer éves.)csak egy porszem vagyunk ami saját magát söpri le és újabb egy milliárd évig hírünk sem marad. Ha most kihalna az ember 1000 év múlva a természet mindent vissza hódítana. Elbomlanának a városok, gátak és mindent benőne az erdö,mező. A Világegyetem valószínűleg körülbelül 13,7 milliárd éve keletkezett. A Naprendszer (Hoyle elmélete szerint) mintegy 4,6 milliárd éve alakult ki; a Föld születését is ez időre teszik. Kb. 4,6 milliárd évesek a Hold legidősebb kőzetei és a legidősebb, a Földre hullott meteoritok. A legidősebb földi kőzetek kora körülbelül 4 milliárd év.A Föld keletkezése után anyagai sűrűségüknek megfelelően gömbhéjakba rendeződtek. A Föld magjában föltehetőleg a viszonylag sűrű vas és nikkel halmozódott fel, kívül pedig a rendkívül ritka, gázokból álló légkört találjuk. A kérdés HOL legyünk boldogok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook