Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az exem a kollégám és az új barátnője is ott dolgozik. Néha... fórum

Az exem a kollégám és az új barátnője is ott dolgozik. Néha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. aug. 1. 17:37
Nekem meg az furcsa, hogy ezen rágódni van kedved. Nem tartozik hozzád. Pont.
13. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 17:19

Szerintem ha jót akarnál neki, békén hagynád. Már nem a párod, és így nincs közöd hozzá, hogy kinek hogy fogja, vagy nem fogja a kezét, vagy csókolja meg. Lehet a lány nem akarja nyilvánosan, a srác meg tiszteletben tartja, és ennyi...

Ja, és szerintem aki elengedte már a másikat, az nem teszi ezt szóvá...

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Alnisa)
2022. aug. 1. 15:09

Nem, én vetettem véget a kapcsolatnak mert pont hogy vele volt az :)

Én most boldog vagyok, csak szeretném őt is annak tudni ettől függetlenül

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Babyapocakban)
2022. aug. 1. 15:06

Nem ölelgetett, de egy puszit kaptam és hazamenvén a kezemet is megfogta

(nem követeltem, ilyenek voltunk , meg ilyen ő is)

2022. aug. 1. 15:04

Na.

1 : Nem lesem őket állandóan, de a munkaterületem feléjük fordul így akarva akaratlanul is látom őket


2.Valóban, a munnkahelyen nem kell ilyet csinálni, de mivel céges buszjáratunk van és már máshol is láttam együtt őket így vonom le a következtetést


3. Igen, köztünk régen volt kémia ( és nem , nem egymás nyelvét dugtuk le a másiknak nyilvánosan , hanem az is diszkrét volt) , de nekik a szemük sem mosolyog egymásra, full fapofával vannak egymás mellett


4. Azért foglalkozom ezzel és nyilván anonim, mert senki másnak nem is beszélek erről , pont a félreértés miatt és valahol ezt a gondolatomat jó volt megosztani , "bevallani", mert alapból jót akarok annak, aki valaha az életem része volt és adtam neki egy szeletet a szívemből is (bocs ha ez nyálas :D )


5. Ha két ember friss (pár hónapos) kapcsolatban van és hiába nem veri nagy dobra, a kémia akkor is érezhető


Nem kell rögtön a hülyeségeket gondolni :D Nem mindenki pletykás és roszindulatú meg savanyú mindenféle zöldség gyümölcse azért mert feltűnik ilyesmi és szóvá teszi :)

2022. aug. 1. 11:29
Mit foglalkozol vele? Savanyú a szőlő?
2022. aug. 1. 08:47
Lényeges információ lenne, hogy míg veled volt, téged ölelgetett-e a munkahelyeteken mások előtt.
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 08:24

En regen neha bezaram 10 percre a sajat uzletem, mert meugrott a ferjem.

De a vevok elott nem simogatjuk, olelgettuk, csokolgattuk egymast az uzletben.


Kint...mas.

6. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 20:59
Az szerintem még furcsább ha állandóan őket lesed.Tényleg nem mindenki pakolja ki a kirakatba a magánéletét.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 20:15
Más nő ,más kapcsolat.Diszkrétek ,jól teszik.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 19:23

És sajnálod az exed?

Az teljesen elképzelhetetlen, hogy a munkahelyen nem ölelkeznek az emberek, nem fogdossák egymást, mert az 2 ember intimitása? Nem egy közösségre tartozik.

Lehet annál szenvedélyesebbek otthon, mert alig várják, hogy végre egymáséi legyenek, kíváncsi tekintetek nélkül.

2022. júl. 31. 19:19
A munkahely más viselkedési formát követel egy pártól szerintem. A többieknek akár kínos is lehet két ölelkező, csokolózó kolléga. Mi együtt dolgozunk a párommal, sőt még két pár is rajtunk kivül. De munkaidőben nem nyaljuk-faljuk egymást és nem járunk kézen fogva.
2022. júl. 31. 18:51
Mi Nosztalgia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook