Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az esélytelenek nyugalmával fórum

Az esélytelenek nyugalmával (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az esélytelenek nyugalmával

11. buspics (válaszként erre: 9. - 270ab6ba7a)
2020. szept. 17. 14:20
Előbb-utóbb úgyis pofára esnek, csak győzzed kivárni. Beleesnek a saját csapdájukba.
10. 270ab6ba7a (válaszként erre: 6. - VendrinerPiroska)
2020. szept. 17. 11:14
Nem, nem adtam pofont. Nem is tudtam volna annyi emberrel szemben aki ellenem volt és ugye a fő szemétkedőről akiről írtam. És egymásnak estek "klánon"belül.
9. 270ab6ba7a (válaszként erre: 2. - Buspics)
2020. szept. 17. 11:13
Igen, nagyon csúnyán viselkedett velem az aki. Nagyon fölényesen és degradálva és semmit nem kapott belőle vissza,mert nem volt lehetőségem egyenlő eséllyel visszabántani.így nem csináltam semmit és mégis neki kellett továbbállnia.
8. 270ab6ba7a (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2020. szept. 17. 11:11
Köszönöm! : )
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - 270ab6ba7a)
2020. szept. 14. 21:38

A történet alapján szerintem a következő tanulságot lehet levonni: igenis, fel kell venni a kesztyűt, nem lehet az életben mindig csak futni, menekülni.

Meg kell tudni kiállni önmagunkért, harcolni saját magunkért, a jövőnkért, a terveinkért. Itt az ideje, ha az életed során nem akarsz örök vesztes maradni.


Gondolkodj el ezen, mert ez tanítás volt az élettől neked, részedre.

Kárörömnek és hasonlóknak itt semmi helye szerintem, mert ettől te még nem lettél erősebb! Majd ha te magad állsz ki saját magadért és úgy nyersz csatát... akkor büszke lehetsz magadra, és megköszönheted a sorsnak, hogy megmutatta neked az utat.

6. VendrinerPiroska (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. szept. 14. 19:30
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A történetből nem úgy tűnik, mintha te adtad volna a győztes pofont, legfeljebb nem menekültél el idő előtt.
2020. szept. 14. 19:26

Én nem úgy olvasom, hogy győztél volna, mert semmit nem tettél, csak jókor voltál jó helyen, illetve kibekkelted, hogy valaki megnyerje helyetted a meccset.

Ettől még persze jó érzés lehet, nem vitatom.

Még ha kárörvendős is, hiszen tudjuk: az a legszebb öröm, mert nincs benne irigység.

4. kisj
2020. szept. 14. 19:22
Nem tudom, hogy ki bántott meg és mivel, de az én olvasatomban ez a cikk kicsit "kárörvendősre" sikeredet.
2020. szept. 14. 12:33
Szia!Remélem ezt a Győzelmet a saját javadra fordítod majd,hogy igenis vagy valaki,hogy ugyanúgy jogod van a boldogsághoz és mindenhez,amihez másnak is.Ne hagyd magad elnyomni soha többet.Igenis állj fel akkor is,ha úgy érzed,reménytelen a helyzeted,hogy nincs hova menned,nem ért meg senki úgysem.Mert mindig van választás.Egy életed van neked is,és igenis tessék elkezdeni élni!
2020. szept. 14. 10:34

Ezt nagyon át tudom érezni. Akár én is írhattam volna. Hasonló helyzet. Egyszer csak kifordult magából, irigy lett, kisebbségi komplexusos, mindent rám vetített, az összes magánéleti problémáját, meg szinte mindent. Előtte egy évig adta a szentet, azt hittem, egy jóindulatú emberrel van dolgom, aki a lelke mélyén ártatlan. Ő még a lelke mélyén se. Olyan alja szintekre süllyedt le, hogy elképedtem, hogy ez hogy lehetséges? Nagyon félreismertem! Ez van, ha félreismerünk valakit.


Neki az a hobbija, hogy mások előtt szégyenít meg embereket, de közben poénnak adja elő, így mindenki poénnak veszi. Szerintem az egyik legszemetebb dolog a világon, mert ebben hatalmasat lehet sérülni. Hihetetlen, hogy nem érzi ennek a súlyát!

2020. szept. 14. 09:35
Így indultam el az életbe.
Egész kicsi koromtól fogva. Akiből nem lesz semmi, aki ne szólaljon meg társaságban, mert olyan amilyen... Persze az ember hiszi, amit hall, főleg amíg kicsi.

Ugrás a teljes írásra: Az esélytelenek nyugalmával

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook