Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés 40 felett magas FSH-val esélytelen? fórum

Teherbeesés 40 felett magas FSH-val esélytelen? (beszélgetős fórum)


2016. febr. 21. 10:04
Sziasztok! Én Zebracsikóval egyetértek a tekintetben, hogy a táplálkozás legalább olyan fontos mint a torna hatása. Én azért csináltatnék komplett hormontérképet (TSH, FT4,FT3...anti tpo) a pajzsmirigyre és D vitamin, C vitamin kontrollt vérből, valamint ciklusnak megfelelően a szokásos FSH LH arányokat, mielőtt feladnám. Szerintem azért az AMH nem felesleges, úgyhogy azt is megnézetném. Ja és a terheléses cukrot is (3 pontos). Ha nem mozogsz jelenleg mindenképp vezesd be az életedbe, pihenj és kerüld a stresszt. És ha megvan az összes eredmény akkor menj el egy jó orvoshoz vagy természetgyógyászhoz. Kitartást! Ne add fel!
2014. nov. 12. 14:49

Sziasztok!

Van akinél AVIVA torna bevállt? Illetve valaki használt már Lavyl kúpot? ha igen mi a tapasztalata?

Köszönet!

14. *Silver* (válaszként erre: 3. - Macskamancsi)
2014. okt. 14. 13:37

Szia,


Merre laksz?

2014. okt. 9. 16:36

Donorral van valaki akinek sikerült a teherbeesés? ha igen milyen úton-módon?

Köszönöm ha megosszátok velem a tapasztalataitokat és nagy segítség lenne.

12. macskamancsi (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2014. okt. 9. 13:52
Igen, de jobb lenne ha lenne..
11. csgybzs (válaszként erre: 1. - Macskamancsi)
2014. okt. 9. 12:17
Gondolkodtatok azon a verzión is, hogy esetleg nem lesz gyermeketek?
10. macskamancsi (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2014. okt. 9. 11:56
köszönöm a tippet! Megpróbálom.
9. VendrinerPiroska (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2014. okt. 9. 11:49
Az AMH teljesen felesleges, ebben a korban nem várható jó eredmény. Mellesleg, 42 eves kor körül az eredmény még szakértők szerint is megbízhatatlan.
2014. okt. 9. 11:46

én az Arwen tornát javaslom inkább szigorúan a hozzá tartozó kemény diétával

Szerintem éppoly fontos a táplálkozásod rendbetenni , mint a torna stimuláló hatása, sőt: a táplálkozásod lehet a kulcsa a hormonrendszered újraindulásának, magához térítésének

7. macskamancsi (válaszként erre: 6. - Macika71)
2014. okt. 9. 11:41
Megszereztem már a könyvet, elkezdem csinálni a napokban hátha.. De van akinek ez ilyen borzasztóan rossz eredményekkel sikerült?
2014. okt. 9. 11:37
Aviva torna???
5. macskamancsi (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2014. okt. 9. 11:37
Nem. azt mondták a Mensmentisbe tökre felesleges, mert biztos hogy rossz. Az már jóval korábban kimutatja a gondot, mint a magas FSH.
2014. okt. 9. 11:34
AMH vizsgálat volt?
2014. okt. 9. 11:33
Mensmentisben voltam (meddőségi endokrinológia), ott is ezt mondták :(
2014. okt. 9. 11:32
Első körben keress egy másik orvost!! Meddőségi központ? Endodoki??
2014. okt. 9. 11:27

Sziasztok!

Eléggé elkeserítő helyzetben vagyok.

A nőgyógyászomhoz három éve járkálok azzal a tünettel hogy nem jön meg rendszeresen a havim és nem esek teherbe. A válasza az volt hogy próbálkozzunk.. Aztán elküldött hormonvizsgálatra és arra sem igazán mondott semmit, bár már akkor is 24-es volt az FSH-m!

Azóta lett már 44, 48 és most >170!

41 éves vagyok és nincs gyerekem.

Most mondta ki végre azt hogy sajnálja én korai petefészek kimerülésben szenvedek és már nem tud mit tenni!!!!

Azt gondolom ez felháboritó, mert még rá is kérdeztem h. doktor úr nem lehet hogy klimaxolok? a válasza ennyi volt h áááá dehogy!

Most nem tudom mit csináljak.. csak a petesejt donor jöhetne szóba, de mivel erre alkalmas női rokonom sincs, igy nem tudom merre induljak...


van valaki hasonló cipőben?

Érdekelnek bármilyen alternativ gyógymódok, megoldások.

Progi krémet használtam, semmit nem ért.

Akupunktúra és talpmasszázs szintén nem vezetett eredményre.


Segítséget kérnék :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook