Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az elmenni nem akaro felesègnek hogyan uzenjunk, hogy ideje lelèpni? fórum

Az elmenni nem akaro felesègnek hogyan uzenjunk, hogy ideje lelèpni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2010. márc. 22. 09:36
Az asszony holmiját becsomagolni és kitenni az ajtó elé. Van hova mennie, erre már nem hivatkozhat. Itt az elvált férjnek kell erősnek lenni és megtenni ezt a lépést! Ha továbbra is enged, akkor az életben hozzá lesz kötve és a nőnek ez a célja.:-(((
2010. márc. 22. 09:35
Beszélni kell vele, és választás elé állítani, ha nem megy el, akkor....
4. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Coccole)
2010. márc. 22. 09:35
Szerintem a volt férj dolga lenne ezeket tisztázni vele.Őszintén elkellene mondani neki a dolgokat,akár együtt is.
2010. márc. 22. 09:34
Le kell ülni hármasban és megbeszélni. Jobbat én se tudok.
2010. márc. 22. 09:33
Össze kell pakolni a hoci mociját,ennél egyértelműbben nem lehet a tudomására hozni szerintem.
2010. márc. 22. 09:31
A pàrom elvàlt, 30 èv hàzassàg utàn kerek-perec meg is mondta otthon, hogy szàmàra testvèri szereteten ès a gyermekek kozos nevelèsèn kìvul màst nem vàllal mivel tobbszori probàlkozàs utàn nem làtja èrtelmèt. Hivatalosan elvàltak, de vàltozatlanul egy hàzban laknak a 3 gyerek miatt. A vàlàsnàl az asszony kapott egy hàzat, ahol laknak, ès minden gyerek 1-1-1 lakàst biztosìtva ezzel mindenki anyagi jovojèt. Gyerektartàsnàl tobbet ad a pàrom, hiszen szereti oket, azt akarja, hogy ne szenvedjenek hiànyt semmiben.Az asszony nem akar elmenni, azt mondja egyedul maradna egèsz hàtralèvo èletèben. Azt mondja az egèsz fiatalsàgàt ebbe a hàzassàgba tette, nem akar elmenni. A pàrom a nappaliban a divànyon egyedul alszik, vagy a gyerekekkel az o àgyukban.Màr kèrte, hogy jàrjon el nyugodtan ès ismerkedjen màs fèrfiakkal, hàtha mèg talàl valakit akivel boldogan èlhet, mint mondjuk a pàrom engem. Rolam gyakorlatilag tud ès a gyerekek is, mègsem hajlando elmenni.Termèszetesen a pàrom tagadja a mi kapcsolatonkat otthon, de az asszony azt mondja azzal van a pàrom akivel csak akar, o sehovà nem fog menni. Nem akarok neki fàjdalmat okozni, ès àtsìrt èjszakàkat, csak annyit szeretnèk valahogy elèrni, hogy felnojjon ès megèrtse mi a helyzet, hogy legyen bàtorsàga egyedul tovàbb èlni. Nàpolyi norol ìrok, itt egy elhagyott felesèg ugymond kicsit szègyenben marad ès nem szàmithat ugyanebben a vàrosban udvarlo fèrfiak hadàra. Hogy uzenjek neki, ruzsfoltokkal, levèllel, vàrjam meg a hàza elott, ès beszèlgessunk? Van valakinek hasznàlhato otlete?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook