Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az ellenőrök karácsonyra gyűjtenek? fórum

Az ellenőrök karácsonyra gyűjtenek? (beszélgetős fórum)

91. Pirosalma (válaszként erre: 87. - Jéghegy)
2010. nov. 28. 15:22
"Minden pénzbe kerül"-analóg közhely, amit írsz. A világ továbbra sem egybites.
90. a0c1361e44 (válaszként erre: 88. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 15:21

Naaa, keményebben!!!!!!

Nem vagyunk hozzá szokva, ehhez a lágy stilushoz!

Miért nem elemezted ki Panka irását?

Elfáradtál?

89. Jéghegy (válaszként erre: 86. - A0c1361e44)
2010. nov. 28. 15:21
Lényeg, hogy most már profin tud centrifugálni :D
88. Pirosalma (válaszként erre: 79. - 5bfba16667)
2010. nov. 28. 15:20

Való igaz, hogy a vita semmin nem változtat.

("Sokat beszéltek, szépet is beszéltek,

Jót is, de ebbül a hon még nem él meg").

87. Jéghegy (válaszként erre: 83. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 15:19
Miért a busz, mertró, villamos fénnyel megy?
86. a0c1361e44 (válaszként erre: 82. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 15:19

Ha nem lógsz, akkor miért kampányolsz mellettük?


Tudod Pirosalma, majdnem azt mondtam, hogy vicces vagy, de ez nem lenne igaz.


Mert nem vagy vicces egy kicsit sem, hanem inkább valamely más nem túl szép jelzővel illetett kategóriát erősitesz.


És igazad van. A sok irásjel használata nem tesz semmit, ellenben a te stilusod, elég bicskaforgató.

85. Jéghegy (válaszként erre: 82. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 15:19

Szerintem mondd meg azt is, hogy mennyi írásjelet használhatok!!!!!!!!!!

Oktass ki, és bunkózz le mindenkit!!!

:))))

2010. nov. 28. 15:17

Persze sok 10ezer ft, de mi nem drága!

A boltba simán otthagyod, és szinte nem vettél semmit..

Sokan havonta több 10ezret költenek külsőségekre..körmös, kozmetikus, fodrász, szórakozás, csillllli ruhák.

..és az a szomorú, hogy pont ilyen emberek lógnak, és háborognak!!!

83. Pirosalma (válaszként erre: 81. - Jéghegy)
2010. nov. 28. 15:16

Te most mi mellett érvelsz??? Tehát a kocsi lényegesen drágább, vagyis az autózás nem valós alternatíva.

Legalább legyél következetes.

82. Pirosalma (válaszként erre: 74. - Jéghegy)
2010. nov. 28. 15:15

Reflektálj az érveimre.


"Csak pl. azt nem tudod, vagy nem akarod tudni, hogy hol a jegy-v. bérletpénztár!!!"


Az imént már leírtam, hogy nem lógok.


(A halmozott írásjelhasználattól nem lesznek erősebbek az érveid.)

81. Jéghegy (válaszként erre: 77. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 15:15

Basszus Ti háborogtok!

10ezret fizetsz a bérletért, de ezzel reggeltől estik utazgathatsz föl-le!!!


..ha 10ezerért tankolsz az autóba, meddig jutsz?

80. a0c1361e44 (válaszként erre: 75. - Jéghegy)
2010. nov. 28. 15:14
Igen, tudom, de ez mindig zavar:)
2010. nov. 28. 15:13

Halál muris, hogy olyan dolgokon vitatkoztok, TI netezők, hogy a BKV milyen. Az hogy sok a bérlet ára, egyértelmű. Az, hogy a szolgáltatás egy rakás kaki, az is. Emellett az is, hogy nem kötelező ezt választani.És az is, hogy az ellenőrök igazi taplók gyűjteménye. De! Ki vagyunk szolgáltatva ennek az egy "szolgáltatónak", így marad a szoksz vagy szöksz.


Kicsit gondolkodjatok már, hogy most eléggé örül a magyar, ha egyáltalán melót kap, és akár utazgat 150 km-t is minden nap, de legyen meló. Na az az ember épp nem az internet előtt ül.


Amúgy tudjátok azt is, hogy valaki konkrétan nem eszik, meg ilyenek? Ahhoz képest a 10.000Ft elképesztően sok. De nem a semmiért, hanem azért, mert eljutsz A-ból B-be. Jobb esetben.


Lehet szidni, lehet dicsérni, a tény tény marad. Sok pénzért kapunk egy büdös, koszos, lepukkant roncsot, de az a busznak, villamosnak nevezendő valami elvisz oda, ahova akarod, (feltéve ha jó járműre szállsz fel), és ezért fizetsz. Mert így működik.


Pirosalma, kérlek most mondj valami degradálót, hogy 100évnyi hoxázásod óta valamely mondatom a legnagyobb baromság, amit itt láttál. Köszi.

Szép napot mindenkinek!

2010. nov. 28. 15:13

..és ráadásul pont a tisztességes, becsületes, jeggyel-bérlettel rendelkező embereket nézik le a lógósok.


1/2 évig dolgoztam Bpesten.. Mindig volt bérletem(nem a cég fizette)

Volt, hogy napi 3x találkoztam ellenőrökkel, de lássssss csodát, soha nem piszkáltak..!

77. Pirosalma (válaszként erre: 65. - 74740b7c7c)
2010. nov. 28. 15:10

"Utazol, ezért fizetned kell!!!!!

[...]

Szerintem meg ez a durva, nem az, hogy a buszon, vonaton stb. fizetni kell!"


SENKI egy rohadt szóval nem írta, hogy ingyenes közlekedést akar (csak te állítod be így). Te hol olvastál ilyet? Hadd ne reagáljak a 64-es hozzászólásodra úgy, hogy:

"Csak gondolom nem ok nélkül kapják meg a vidékiek, hogy:

>>Sok hülye, vidéki BUNKÓ<<. . ."


"Érdekes, de tegnap volt egy műsor a tv-ben, hogy az emberek mennyi pénzt költenek el Karácsonykor..

Plazmatévé és társai.."


Ebben egyetértek, ezt én is durvának tartom. De ez más lapra tartozik.

76. Jéghegy (válaszként erre: 73. - A0c1361e44)
2010. nov. 28. 15:10

Tökéletesen igazad van!

Én a lakóhelyemen nem kaptam munkát így naponta 2x 50km-t utazom..

A bérlettámogatásom 10ezer ft, és még így is havi 26ezer ft a bérletem...

75. Jéghegy (válaszként erre: 71. - A0c1361e44)
2010. nov. 28. 15:08

Szerintem nem Rád gondolt, hanem azokra akik olyan szép stílusban írogatnak:)

És igen, lebunkóznak benneteket, pont az ilyen lógós, nagyszájú, enyém a világ, mert én pesti vagyok emberek miatt...:S

És sajnos egy kalap alá vesznek mindenkit!!!!!

74. Jéghegy (válaszként erre: 70. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 15:07

Tudod az a baj, hogy Te pont az az ember vagy, aki mindenkit kioktat, és mindenkinél jobban tud mindent.

Csak pl. azt nem tudod, vagy nem akarod tudni, hogy hol a jegy-v. bérletpénztár!!!

73. a0c1361e44 (válaszként erre: 70. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 15:07
Igen, örül. És ezért ha kap a város másik végében állást, akkor megteremti a feltételét annak, hogy eljusson oda, nem? Tehát bérletet vesz.
72. Ekka (válaszként erre: 69. - A0c1361e44)
2010. nov. 28. 15:05

:)

Nagyon igazad van;)

71. a0c1361e44 (válaszként erre: 64. - 74740b7c7c)
2010. nov. 28. 15:04
Én nem vagyok bunkó. És megint ott tartunk, hogy a pesti bunkó a vidéki meg nem....
70. Pirosalma (válaszként erre: 68. - A0c1361e44)
2010. nov. 28. 15:04

"Az a butaság, amit te irogatsz annak mentségére, hogy miért lógsz mások kárára."


Vicces vagy. Én nem lógok.


"Eladóként lehet dolgozni a szomszéd CBA-ban is nem feltétlenöl szükséges átutazni 10 kerületen.

Hiszen a IV. kerületi és a XVIII. kerületi CBA-ban is hasonló bérek vannak."


6 éves fórumos pályafutásom során nem olvastam ekkora marhaságot!

Hol élsz te? Az ember örül, ha valahol kap munkát.

69. a0c1361e44 (válaszként erre: 63. - 07c4794583)
2010. nov. 28. 15:03

Közalkalmazotti bér kevés? negyedéves prémium, vagy más megnevezés a havi béren felül, valamint 13. havi bér, ingyenes, vagy olcsóbb nyaralás, cafetéria, stb.


Én bankban dolgozok, jól keresek, de van több közalkalmazott ismerősöm, aki sokkal jobban keres.


Azt mondjátok, hogy drága a BKV. Gondolom ezt azért mondjátok, mert a többi olcsóbb. Nem olcsóbb???? Drágább??? Akkor megint egy válasz a kérdésre. Ha olcsóbb a BKV, akkor ki kell fizetne a szolgáltatás árát!!!!! Hiszen a többi drágább, nem????


Miért te, hogy gondolkodsz? Miért gondolod, hogy csak nekem kell megvennem a bérletet? Neked miért nem kell? Vagy másnak? Miért csak én fizessek valamiért? Azért mert te úgy érzed, hogy neked kevesebb a fizetésed? vagy miért?


Felháboritónak azok az emberek, akik nem csak bliccelnek, hanem azt gondolják, hogy jogosan is teszik. Az a baj, hogy a BKV-t nem lehet kikapcsolni, mint a villanyt. Megtudnátok, hogy miért kell bérletet venni.

68. a0c1361e44 (válaszként erre: 62. - Pirosalma)
2010. nov. 28. 14:57

Miért szerinted nem lehet?

Ez nem butaság! Az a butaság, amit te irogatsz annak mentségére, hogy miért lógsz mások kárára.


Eladóként lehet dolgozni a szomszéd CBA-ban is nem feltétlenöl szükséges átutazni 10 kerületen.

Hiszen a IV. kerületi és a XVIII. kerületi CBA-ban is hasonló bérek vannak.

Aki viszont úgy keres jobban, ha átutazik az egész városon, annak valószinű, hogy belefér a költségeibe a bérlet vásárlás. valamiért valamit.


Én pl. magamnak vágom a hajamat, és a férjemét és fiamét és a barátnőmét és az ő fiáét is.

Valamiről le kell mondani, hogy bele férjen a bérlet ára.

2010. nov. 28. 14:54

Szóval a ti életszinvonalatok sokkal jobb, mint a vidékieknek!

Másrészt egyből leveszed, hogy ki nem pesti, mert azoknak az embereknek mint ott a jegy a kicsi kezében, és lyukaszt!!!!

2010. nov. 28. 14:52

Egyébként meg nem értem a háborgást..

Én vidéki csajszi vagyok, ezért, ha fővárosba kell utaznom, fizetek.

Az egész ország Bp. orientált. Jó ok. ez a fővárosunk, de bármi rendezvényt akarsz, akkor utazz, mert ott "éred" el.

Én "ide" járok fősulira, és nem is értem ezt az egészet.

10 ezer a bérlet ok., de minden a szátokba van!

A fizetéseket össze sem lehet hasonlítani pl. egy Nógrád megyei fizetéssel, és az árakat sem!

Ti megveszitek 140ft-ért a tartós tejet, mert az összes nagyáruházban megkaphatjátok, még vidéken a kisebb boltokban ugyanaz a tej 260ft..

2010. nov. 28. 14:49

Nekem ettől a hajam az égnek áll!

Utazol, ezért fizetned kell!!!!!


Boltban is így háborogtok!!!


Érdekes, de tegnap volt egy műsor a tv-ben, hogy az emberek mennyi pénzt költenek el Karácsonykor..

Plazmatévé és társai..

Szerintem meg ez a durva, nem az, hogy a buszon, vonaton stb. fizetni kell!


Nem is értem, miért nem ingyen dolgoztok, hisz Ti is "szolgáltattok".. miért babráltok ki a többi emberrel?

Csináljátok ingyen és bérmentve!!!

:D

2010. nov. 28. 14:45

..Csak gondolom nem ok nélkül kapják meg a pestiek, hogy:

"Sok hülye, pesti BUNKÓ"...

63. 07c4794583 (válaszként erre: 59. - A0c1361e44)
2010. nov. 28. 14:31

Mert a kocsi, a robogó meg a motor az mennyivel olcsóbb, mint a bérlet, mi?

Először is meg kell venni (x százezer - x milla). Aztán kell jogosítvány (50e), már aki orvosilag alkalmas, mert van, aki nem. Aztán fenn kell tartani, rendszám, illeték, regisztrációs adó, és benzin.


A kerékpárt már anyagilag kiveséztük. Plusz nem biztos, hogy két gyerekkel meg a cekkerrel, vagy porckorongsérvvel, vagy akinek kosztümben kell járni, vagy nincs zuhanyzó a munkahelyén, annak ez bármiféle megoldás.


Az a baj, hogy csak magadból indulsz ki. Igenis van sok ember, aki közalkalmazotti bérből él, és nagyon fáj a pénztárcájának a bérlet - nem beszélve a 19-es hsz-ban leírtak igazságáról: a pénzedért egy minősíthetetlen szolgáltatást kapsz, és NINCS alternatívája. Vagy vegyen fel mindenki hitelt kocsira, motorra? Miből, ha bérletre sincs pénze? Miből gondolod, hogy a bliccelőknek műkörmük van? Miféle gondolkodás ez?

62. Pirosalma (válaszként erre: 59. - A0c1361e44)
2010. nov. 28. 14:14

"Lehet a lakhelyhez közeli munkahelyet is keresni"


Több ekkora butaságot ma nem szeretnék olvasni!


"A 10 ezer csak soknak tűnik, de mennyi baromságra elköltik sokan ezt a pénzt?"


És aki nem költi el baromságokra, drága dolgokra, és sok neki a 10 kHUF? Azzal mi van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook