Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az ellenőrök karácsonyra gyűjtenek? fórum

Az ellenőrök karácsonyra gyűjtenek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
271. ab4b6bc17d (válaszként erre: 270. - 06bfdda89d)
2011. febr. 12. 22:35
Tudod, büntessék meg azokat, akiknél tényleg nincs jegy, nem pedig az olyanokat, mint amilyen én voltam. Hiszen még a másik jegyemet is kilyukasztottam... az elvettet meg nem is akarták ráadásul visszaadni, de kiköveteltem! Nagyon igazságtalan a rendszer!
270. 06bfdda89d (válaszként erre: 269. - Ab4b6bc17d)
2011. febr. 11. 15:09
Na,hát erről van szó...Lehet,hogyha nem lennének ilyen embertelenek,akkor mi sem úgy állnánk hozzájuk...És igen: a büntetések után prémium jár,ez mindenhol (más területeken is)így van,kár eltagadniuk...
269. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Csigabaga)
2011. febr. 11. 14:34

Na, hát ez egy nagyon jó megállapítás! Én is akartam fórumot indítani a témában, de most ide írok, mert ennél találóbb megállapítást...


... szóval, éppen Karácsony előtt pár nappal voltam én is, hivatalos ügyben Pécsett. Annak rendje és módja szerint vettem buszjegyeket. A baj az volt először is, hogy a busz nem ott állt meg, ahol a megállója volt, valami építkezés miatt, így futnom kellett utána, hogy időben odaérjek a dolgomra.

Csúszós idő volt, örültem, hogy hátul fel tudtam ugrani a buszra. Sokan voltak rajta, de megindultam előre, a lyukasztót keresve. Félúton megállítottak az ellenőrök...

Mondtam, most megyek lyukasztani. Nem érdekelte őket, hogy ott a jegy a kezembe, hogy alig lehet kapaszkodni és a többi.

Hiába mondtam, hogy úgy futottam a busz után és hátul szálltam fel.

Egy másik nő ugyanígy járt, ő elkezdett velük veszekedni és kiabálni.

Én nem vagyok egy hangoskodó típus, de mondtam, hogy ez most így nem korrekt, mert hiszen láthatja, itt a jegy a kezemben, és ha nem állítanak meg, nem állják el az utamat, már rég kilyukaszthattam volna.

Mintha csak a falnak beszéltem volna! Két nagy behemót pasas állta el az utamat.

Közrefogták a másik nőt, meglóghattam volna a következő leszállónál, de én barom - becsületes - elővettem egy másik jegyet (az előzőt elvették tőlem) és kilyukasztottam a második ajtónál, mert csak ott és elől volt lyukasztó. Nemhogy leszálltam volna! (legközelebb nem leszek ilyen becsületes balfék). Merthogy használni nem használt, mert kijelentették, hogy ez a második lyukasztás már nem számít, az nem érvényes. Akkor már bennem is felment a pumpa, de mondtam, nekem erre nincs idő, mindjárt le kell szállnom. Akkor kérték a személyimet, meg a lakcímkártyámat. Mondtam én nem adom oda, csak mutatom, de nekem le kell szállnom. Felírták a nevemet, kaptam a csekket a büntetéssel és leszálltam.

Rettentő dühös voltam, lett volna hova költsem máshova azt a pénzt... meg nagyon nem korrekt, hogy csak az első két ajtóhoz tesznek lyukasztót, mégis honnan tudjam előre, hogy csak ott van?

Erre azt mondták, hogy elől kell felszállni, hátul meg le! Jó, mondom, de ha én hátulról szaladtam és épp hogy elkaptam a buszt?! - jó, hogy nem csúsztam alá a jeges járdán! Hát, az őket nem érdekelte persze. Egy kibaszás az egész, úgy ahogy van! Csak a busszal való utazástól veszik el az ember kedvét.

De tudjátok mit gondoltam ki? Azt, hogy:

KÖLTSÉK GYÓGYSZERRE!

268. Dodi44 (válaszként erre: 271. - Panka21)
2010. dec. 1. 19:14

Kedves Panka, sajnalom, ha megbantottalak irasommal mert egyaltalan nem ez volt a szandekom!

Te meg fiatal vagy, es elottetek all az eletetek meg. Sosem add fel, en meg negyven evesen is visszamentem az iskola padjaba.

Ne vesd el egy elet bolcsesseget; anyagiakat, mindent el tudnak venni tolunk, de amit tudunk azt nem. Minnel tobb tudast tudunk osszegyujteni, annal tobb a lehetosege van annak, hogy tobb ajto nyilhat meg elottunk.

(a billentyuzetem, mert ezt talatam a eldobva, masnak nem kellett, nekem jo.)

267. 06bfdda89d (válaszként erre: 266. - Dodi44)
2010. dec. 1. 19:09
Egy fantasztikusan türelmes emberke vagy.Minden elismerésem!
266. Dodi44 (válaszként erre: 270. - Kék irisz)
2010. dec. 1. 18:42

Kedves Irisz, kerlek ne vedd ugy hogy "osztom az eszt" Nem ez volt a szandekom, es az sem, hogy Teged biraljalak, vagy megbantsalak. Sajnos mindenkinek meg van a keresztje amit hordania kell.

Arra a szemtelen igazsagra szerettem volna ra vilagitani, akivel mindenki tisztaban van. Egyszeru szamtan. Ha minden magyarnak egy gyerek szuletik, egy szulesi generacioban mar fele az utan potlas, azoknak is egy gyerek, mar negyede az utan potlas. Ha most kerekitve tiz millioan vagyunk, a kovetkezo lesz ot millio , majd azutan meg 2,5. Elfogyunk mint a gyertya. A nem magyar nemzedek neha nyolcat is szulnek. Oseink foldje, Hazank, nem a mienk fog lenni. Nem lesz hazank.

Semmi esetre sem akartam szemelyeskedni! Kerlek bocsass meg erte, ha ugy latszott!

265. a0c1361e44 (válaszként erre: 263. - Dodi44)
2010. nov. 29. 18:55

Igen, ez valóban szép és sokan igy gondoljuk,

de vannak az anyagi megfontolás mellett is olyan dolgok, amelyek miatt nem szülünk.

Vannak betegek, egyedül állok. Ők ha akarnának sem tudnának szülni.

Aki rásüti a bélyeget a gyerektelenekre és az egy gyerekesekre az csak vaktában vagdalkozik.

Nagyon kevés olyan nő van, aki azért nem szül gyereket, mert félti az alakját...

264. 06bfdda89d (válaszként erre: 263. - Dodi44)
2010. nov. 29. 18:09
Ez egy nagyon szép hsz. volt.Csak egyetérteni tudok és bevallom: én nem tudtam volna ilyen szépen leírni.
263. Dodi44
2010. nov. 29. 17:28

Kedves Holgyeim!

Szabadna megemlitenem, tobb szemszogbol, okbol lehet nezni es velemenyt formalni a dolgokrol. Mi a fontos az eletunkben? Az anyagi jo let? a szeretet? a magyarsagunk? vagy az osszese az egesznek.

Ha az anyagi oldalarol nezzuk, akkor mi az eleg?

Nezd meg a multi miliomosokat, azoknak eleg? Pedig csak egyszerre egy nadragban, vagy ruhazatban tudnak lenni. Egy gyomrot kell megtolteniok. Az anyagiak nem adnak szeretetet, penzert meg sem lehet venni a szeretetet, (egyes ferfiak azt mondjak, hogy egy ejszakara azert lehet berelni) Mennyi az eleg, hany auto kell, vagy hasonlok.

HA a politikai oldalarol nezzuk a dolgot, ha Magyar Orszaagon minnel kevesebb szavazo Magyar leszz, mert sok vizet ontenek a levesbe, akkor meg konnyebben tudnak a zavarosban halaszni. Ha a nepszaporodas meg jobban lecsokken a Magyaroknal, a nem magyarok fogjak atvenni az iranyitast Magyar Orszagban. Nagyon arra haladunk. Amikor a hatalmon maradni akaro politikai part ket ezer forintot ad egy egy nem tegnap barnult itt eloknek egy szavazatert, akkor a Magyar hiaba szavaz ami a tobbsegnek volna jobb, ha aszavazat hatamogott nincs Magyar hazafi osszetarto erzes, a Magyarsag napjai meg vannak szamlalva.

Ha a nepszaporulatot tartjuk szem elottakkr minden csaladban 3 gyerek az idealis! Ha tobb van es Magyar, akkor meg biztonsagossabb a Magyarok jovoje. Hogy a jovonket elcsereljuk a mai napi nagyobb darab kenyerert, az nem rovidlatosag? De vegul is magunknak kell elhatarozni, mi a fontosabb mi vagy a Hazank!?

A mi ded unokaink, mar nem Magyarok lesznek, ha igy halad a nepunk, hanem mar veglegesen idegen uralom alatt.

Ha atlagban csak ket gyerekunk van akkor nem szaporodunk, hanem csak stagnalunk, ha egy gyerek van akor meg mi lesz ha neki is es az unokanknak is csak egy gyerekuk lesz?miert kell masnak felhivni erre a figyelmunket. Ha az uralkodo partnak olyan szandekai vannak, hogy Magyarsag szamat csokkentsek, a gyerek neveles feltetelei rontasat csinaljak! Mit gondolsz egyes partok miert csinal meg mindent hogy rengeted kulfoldit enged be orszagunkba, es letagadja magyarsagat azoknak aki ellene szavaznanak, de a Trianon elotti Magyar Orszagban elnek? Csak egy kicsit gondolkodjunk. ne csak az orrunk hegyeig lassunk el. Hogy nekem most csak harom nadragom van a szekrenyben vagy huszon harom, az a Magyarsagunknak egyaltalan nem szamottevo. De nezzunk csak ki az utcara, az a sok autos ugy veszi a haromszaz harmint forint koruli benzint, mintha azt ingyen adnak...

Ne nezzuk a szomszedunknak uj cipoje van, mert lehet hogy az O cipojeben nem jo volna jarnunk! Jobb ha a salyat ciponkbe jarunk ha az mar ki is van taposva egy kicsit...

Ez a szereny velemenyem.

262. 5bfba16667 (válaszként erre: 261. - Spinneli)
2010. nov. 29. 16:36
Fel tudott dühíteni. Már felmutathat valamit:D
261. spinneli (válaszként erre: 259. - 06bfdda89d)
2010. nov. 29. 16:31

Ha érveltél illetve reagáltál volna az eddigiekre, talán másképpen..érdemibben alakulnak ezek a beszélgetések.

Kár, de evvan.

:)

260. 5bfba16667 (válaszként erre: 259. - 06bfdda89d)
2010. nov. 29. 16:26

Nem aggódom én érted. Hálistennek nem ismerjük egymást, de ha így lenne se lenne hosszútávú az ismeretségünk. Nem zavar, hogy anno kilöktek a sorból, mikor azért a bizonyosért álltunk sorba?:D


Jah, és én a helyedben nem lennék olyan jókedvű, de nyilván nem érted miért:)

Szép estét!

259. 06bfdda89d (válaszként erre: 258. - 5bfba16667)
2010. nov. 29. 15:56
Kedves tőled,hogy aggódsz a jókedvem felől,de biztosíthatlak,hogy töretlen.:) (amúgy kínomban annyira nem szeretek nevetni,de néha muszáj...;)
258. 5bfba16667 (válaszként erre: 257. - 06bfdda89d)
2010. nov. 29. 15:33
És hol marad a Ha-ha?
257. 06bfdda89d (válaszként erre: 256. - 5bfba16667)
2010. nov. 29. 15:13
Jól van.Mérgelődj.
256. 5bfba16667 (válaszként erre: 255. - 06bfdda89d)
2010. nov. 29. 09:53

Najó, most már én is mérges lettem.

Nem függ össze a gyerekvállalás az anyagiakkal?? Hogyne függene. Én tisztelem a nagycsaládosokat, nem egy van a környékünkön, DE!!! felelőtlenség úgy szülni, hogy tudod, vagy erősen sejted, hogy nem tudod neki azokat a dolgokat megadni, amik az élethez szükségesek! Azért ezen gondolkodj már el. Azért vagyunk emberi lények, és elvileg az evolúciós csúcson (hát ez itt annyira nem derült ki), hogy ne azok a bizonyos ingerek vezessék az életünket. Hogy gondolkodjunk, és ne ösztönlényekként éljük az életünket. És az a normális szülő, aki gyereket vállal, számol azzal, hogy a gyermeknek szükségletei vannak, mindig az altuális korának megfelelően. Pelus, ovis cuccok, iskolai felszerelés, egyetem, stb.


És tudod mit? Több ismerősömtől is hallottam (4 gyerek, 9 gyerek, 7 gyerek), hogy nem kellett volna, túlvállalták magukat, és szidják magukat. Nem azért, mert nem szeretik a gyerkőceiket, erről szó sincs. Hanem egyszerűen nem tudják őket fenntartani.


És TE ezt nem érted, hogy itt senki sem azt mondja, hogy szemét nagycsaládosok, hanem igenis, a tudatos gyermekáldás közel sem baromság. És jó lenne, ha nem hülyéznél mindenkit, aki mást mond mint Te!

255. 06bfdda89d (válaszként erre: 251. - Elszabadult hold)
2010. nov. 29. 09:14

Ez így igaz.Amikor valaki gyermeket vállal,nem azért teszi,mert azzal hülyére keresi majd magát.(jó,most ne tegyünk bizonyos kitérőt,az a fórum szabályai értelmében nem megengedett...:P)Egyébként a statisztikai adatok azt mutatják,hogy a gazdagabb társadalmakban is ugyanúgy nem vállalnak gyermekeket az emberek.Tök mindegy a gyerek kérdésben,hogy az embernek mennyi pénze van.De ha tisztességesen saját erőből akar valaki több gyermeket felnevelni,a szülőknek havi 500ezres fizu volna a megfelelő per fő,de ennyit és ettől többet nem igen keresnek az emberek,mondjuk a bankban igen,van egy-két nagycsaládos bankban dolgozó,jómódú barátom is,akik azért nem ilyen mentalitásúak...De ha ez lenne a kritérium + az emberek így is gondolkodnának,akkor még kevesebben születnének,aminek meg vannak a maga igen negatív gazdasági következményei,ha belátjuk,ha nem.Lehet struccként élni...

Őrültség a dolgokat tehát "no mennyi pénzem is van" oldalról nézni."Anyuka!Te miért akartál?Hát tudod kislányom azért,mert volt rád pénzem!" Na neee...Persze...mindenkinek magánügye eldönteni,hogy akar-e és hány lurkót,de...ahhoz már nincs joga,hogy a szemükre vesse a nagycsaládosoknak,hogy miért nincs pénzük,vagy egy többgyermekes anyukának,hogy miért zavarják el élből,amikor munkát próbál találni...Khm.

Hogy kapcsolódjunk a topikhoz: kisgyerekkel igen körülményes bkv-zni.Tuti,hogy hoppáréból,hobbiból nem ülnek fel rá,és ha szabad védenem ezeket a "tolvajokat": igen-igen kínos körülmények közt bizony rákényszerülnek a lógásra.És hogy védjem és jót mondjak az ellenőrökről,mert nekem sincs a bkv-sokkal rossz tapasztalatom: ismerősömtől nem is kérte el a jegyeket az egyik ellenőr,hanem csak ennyit mondott: "magának ott vannak a jegyei" és a gyerekeire mutatott."Picit" emberből volt...Pedig ismerősöm épp nem is lógott...:O

254. a0c1361e44 (válaszként erre: 250. - 06bfdda89d)
2010. nov. 29. 09:04

Ez a nő? Ez a te kúltúrádra vall.

Néhény hozzászólásod. A hozzám irtakat kihagyom, mert úgy is azt mondod én kezdtem, bár ha visszanézed nem úgy volt.

Hát akkor ismerkedjünk meg azzal a tökéletes stilusoddal:

"43. Panka78:

Régóta vagy ellenőr ugye?Kitalálom:nem is bkv-s. . . Mondjuk: volános?Olllan 'smerős a stílusod. . . :SSS

46. Jéghegy:

"Utazni meg nem szükséges, nem kényszerít rá senki!!! "


Ha-ha!Légyszíves ne mond nekem, hogy te pesti vagy, mert nem veszem be. . . (de jót röhögtem. . . )


"havi 10ezer sok bérletre, "

Na, akkor számoljunk:

apuka:10ezer

anyuka:10ezer

1gyerek:4ezer

2gy erek:4ezer

3gyerek:4ezer

Össz:32ezer

Te hol élsz, bocs???Ne má. . .

55. VCS81:

"Az emberek viselkedésén kellene változtatni!!!!"


Gyere már haza, azt éljél itt. . . Én is éltem odakint, Londonban. Más milliő, más életérzés. Hja, más pénz. . . De gyere, mutasd meg, hogyan kell széllel szembe, meg azt is, hogy hogy tetszik. . . Aztán engedtessék meg másnak, hogy ne tetszedjen, hogy így kell élnie. . . De gyere, aztán élvezd!


Nekem van bérletem, nem azért. De nekem alapból más a hozzáállásom ahhoz, aki bliccelésre KÉNYSZERÜL. . . Nem bírom a demagógiát. . . Gyere haza, aztán tanuld meg ezt a szót: NINCS.

Höc-höc:miért is vagy kint???(a kérdés költői. . . )

56. VCS81:

"miért kell az emberek felének bliccelni, "


Hol a statisztikád?:O


"azért tartunk ott, ahol tarunk. . . "


A bkv?Ha-ha!Látszik, hogy te nem a magyar híradót nézed. . . (ismét jót röhögtem. . . )Szerintem ez nem a te témád, de ez csak egy ötlet volt a részemről. . . ;)

120. ElszabadultHold:

Nem hiszem, hogy ezt a mondatod a külhoniak, vagy a kék irisz-félék értik. Szerintük, akinek nincs pénze jegyre, annak van autóra. Hát nem édesek. . .

126. Tamara97:

"minden a szátokba van!"


Ma mindenki vicces hangulatában van. Jó, akkor ismét:

Ha-ha!Látszik, te sem tudod miről beszélsz. És alapból nem azon megy a vita, hogy LEGYEN INGYEN A BKV. . . Szerintem. . .

128. Tamara97:

Ja. A pesti bérletezik. . . De mindegy.


Ismét:


Ha-ha.


Én mára kész vagyok. . .

138. Jéghegy:

hülyeségeket beszélsz. . . bocs.

143. Jéghegy:

Neked is számolok, csak a te kedvedért, jó?


apuka: 10ezer

anyuka: 10ezer

1. gyerek: 4ezer

2. gy:4ezer

3. gy:4ezer

Össz: 32ezer


Ez a baj. Így már nem olyan baró ez az igenis vitathatatlanul KÖTELEZŐ kiadás. . . A szolgáltatás cserébe. . . Na és aki tényleg kenyér és jegy között dönt pl. ezért itt, amit írtam?Ha?

145. Jéghegy:

Ez egy újabb hülyeség. A kikent-kifent a nem lóg, hanem bevágja magát az autóba. . .

148. Jéghegy:

Mert ez nem bunkó. És még csak pesti sem vagy. . .

161. Pirosalma:

"nem is szólhatna bele a vitába, mivel nem használja a BKV-t. "


Jó. Akkor ismét:


Ha-ha.


Isssmét jót nevettünk. . . Csípem az erős érveket. ;)

Én nem értem. Egy rakás olyan ember talált ide, akik nem nézik a híradót. A BKV külön fogalom az egész országban, de mindegy. . . A szociális kérdésekről már nem is beszélve. . . De a tudod a bankosok szerint az is teljesen oké, ha pl. egy hitelkártya kötelező befizetésénél ha egy napot késel csupán, akkor ő pluszba leakaszt több ezret, amivel lehet túlléped a keretet, amiért szintén több ezerre megbüntet. Egyetlen napért. Na, ez a bankos gondolkodás az emberekről. . . Csak egy kis jellemprezentáló kitérés. . . ;)

165. Spinneli:

Jól van. Nagyon okos vagy. Szerintem meg nem tudom mit izél az állam, egyszerű a képlet:

Nincs pénz?Hát nyomtasson!

Ekkora baromságot. . .

177. Spinneli:

A topikindító esete egyéni, elszórt és végletes?

Basszus, te most mit szórakozol velünk?1000%-ra nem itt élsz. Maradj ausztráliában, kanadában, whatever honey, de ilyen bicskanyitogató hsz-t, hogy ő egy abszolút ritka, mint a fehér holló eset írogatni, hát. . .

Tudod mit?Ismét: ha-ha.

197. Spinneli:

Szerintem, ha nem érted azt, hogy miért tudjuk beleérezni magunkat a topikindító helyébe, akkor pályát tévesztettél. . .

253. a0c1361e44 (válaszként erre: 252. - VCs81)
2010. nov. 29. 09:01

Igen, észrevettem, hogy mindig keres magának valakit, akibe beleköthet.

Én is unom.

252. VCs81 (válaszként erre: 243. - A0c1361e44)
2010. nov. 29. 08:49

Szerintem nem érdemes vele foglalkozni mit ír, már tegnap is kötözködött, csak épp velem, de én meguntam nagyon hamar... :)

Csak a saját véleményét mondja és meg sem hallgatja a másik álláspontját.

2010. nov. 29. 08:38
Pankának igaza van és a szálak annyira mélyre nyúlnak! Már régóta nem jó Magyarországon élni, ezt a nagy-nagy többség átéli, nincs mit taglalni rajta. Engem is bántott, hogy a gyerekeket átmeneti ideig főállásban nevelőket úgy állította be egy hozzászóló, mintha valami markukat tartó, a társadalomnak semmi hasznot nem hajtó egyedek lennének. És ha még igazi, klassz támogatást is kapnának a kisgyermeknevelés átmeneti idejére..! Mert sokan nem a támogatásért szülnek, hanem magáért az ANYASÁGÉRT, a GYERMEKÉRT.
250. 06bfdda89d (válaszként erre: 241. - 5bfba16667)
2010. nov. 29. 06:47

Ez igaz,de néha felkapódnak szálak,ez gyakran előfordul.


A téma pedig nem hit kérdése,hanem ez a nő kijelentette,hogy a többgyermekes az mind tolvaj és ingyenélő.Nem gondoltam meggyőzni őt,az ilyeneknek észt adni nem lehet,inkább az erretévedő SÉRTETTEK olvassanak valami nem vérlázítót is.Ami totál ledöbbentett az a szakmai tájékozatlansága.Hát most vagy segítenek rajta a szakmai tanulmányok,vagy így marad.Off vége.Szerintem ami rajtam áll azt megtettem.

249. 06bfdda89d (válaszként erre: 243. - A0c1361e44)
2010. nov. 29. 06:40

1. Próbálkoztam,de sajnos nem sikerült annyira felháborítóan viselkednem,mint amennyire felháborító és vérlázító a te mentalitásod a többgyermekesek felé.Nehéz túltromfolni.


2.Igazad van.Fel is adom!

248. t.Ili (válaszként erre: 247. - Dodi44)
2010. nov. 29. 00:08
Itt azzal se mennénk semmire!:)
247. Dodi44
2010. nov. 28. 23:56

Emlekszel meg amikor tortenelemben tanultunk a Szultan igazsagarol? A SELYEM ZSINOR t kuldte! Nem lehetne azt a szokast ujra bevezetni?

Nem regen lattam, hogy a volt Judas Indoneziaban volt es a felesege csalad nevevel unnepeltek a negyven millios befektetesuket. Te hagy millio dolcsit keresel tisztesseges munkaval a Te munkadban? Nem e lehetne a torokszultantol egy par kilometer hosszu selyemzsinort rendelni?

246. Dodi44 (válaszként erre: 245. - T.Ili)
2010. nov. 28. 23:52
ugyan az pepitaban...
245. t.Ili (válaszként erre: 244. - Dodi44)
2010. nov. 28. 23:48
Bizony,nem olyan itt mint nálatok!:)
244. Dodi44
2010. nov. 28. 23:46
Hu de nagy kopkodo verseny van!
243. a0c1361e44 (válaszként erre: 240. - 06bfdda89d)
2010. nov. 28. 23:28

Fárasztó vagy és értetlen.


Te mit dolgozol? Én közgazdász, informatikus vagyok és bankban dolgozom már jó hosszú ideje. Igy nem csak tanultam a közgazdaságot, hanem gyakorlatban is alkalmazom, emellett az informatikában is otthon vagyok. A banki szoftverek fejlesztésében egész jó vagyok. Olyan munkát is végeztem banki területen, amelyet rajtam kivül az országba mindössze még négyen végeztek.


Lehet tanultad őket, de a tudásod nem elég mély. Ha az lenne, nem itt akarnál bizonyitani. Meg kinek is akarsz bizonyitani? Nekem felesleges, mert nálam a szereplésed nem sikerült túl jól. Bocs, de kevés vagy mindenhez.

Szerinted érdekel valakit, hogy mit tanultál? Még a munkáltatót sem, mert az a fontos, hogy mit tudsz alkalmazni.


Ha olyan okos lennél, mint hiszed, akkor tudnád, hogy kell belinkelni valamit.


Tudod mi a különbség a között, hogy a hülye okoskodik, az okos meg hülyéskedik? Rád az első fele igaz.



Azt gondolom, hogy be kellene fejezned ezt az egészet.

Összefoglalom: Felőlem bliccelj te és rászoruló nagycsaládos ismerőseid is. Fikázz nyugodtan bárkit. Lopj a boltba, állj sorba segélyért. Aztán hangoztasd, hogy milyen szemét az állam és a BKV, mert megbüntetnek, ha olyat teszel.

Nekem ebből semmi hátrányom nem lesz. Nem nekem kell befizetni a csekket a büntetésről, nem engem fognak lecsukni szabálysértésért, nem nekem fogják mondani, hogy felelőtlenül szülök sok gyereket.


Nekem az, hogy veled mi történik, annyit jelent, mintha látnék egy hangyát. Igy nem is érdekel a sorsod.


Ha problémád van az életben, akkor kérj segitséget szakorvostól, ne másokat terhelj az ostobaságaiddal.


Ne irj nekem többet! Tiszteld meg stilusoddal a barátaidat, ha vannak.

242. t.Ili (válaszként erre: 222. - 480b578442)
2010. nov. 28. 23:26

felénk nem egy olyan buszsofőr van,(igaz,hogy ezek nem helyi járatok)aki elveszi a pénzt,aztán csak akkor ad jegyet,ha kifejezetten kéred!

Nem,csak rokonnak,vagy ismerősnek!Még kérdi,hogy minek neked a jegy!

Aztán már nem is csodálkozok,hogy 3×jár a télen síelni,meg 2×nyaralni családostól!!!!

Meg azon se fogok csodálkozni,ha a járatot veszik el,merthogy nincs rajta bevétel!:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook