Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy az alhasam bal oldalán erős szúrást éreztem. Most viszont elmúlt. Mi lehet a baj? fórum

Az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy az alhasam bal oldalán erős szúrást éreztem. Most viszont elmúlt. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 21. 16:28
Baloldalon egy vastagbél szakasz van, szoruláskor, nehéz, kemény széklet esetén okozhat az is hasonló panaszt.
2010. dec. 21. 16:25

Hanyattfekvés, lábakat felhúzni talpra, hasizmokat ellazítani, és (valaki más) megnyomkodni, megtapogatni az alhast. Jobboldali fájdalom és keményedéskor orvoshoz, mert a vakbéltünet néha egész máshol kezd fájni. Ha semmi fájdalom, semmi keményedés, akkor el lehet felejteni a dolgot.


Egyébként tényleg van, aki a tüszőrepedést így megérzi, lehetett akár az is.

2010. dec. 20. 18:44
Ha a szúrástól számított 2 hét múlva megjön a menstruációd, akkor biztos lehetsz benne, hogy ovulációs tünet volt :) Nekem is erős szúró fájdalmaim vannak olyankor, amikor nem szedek fogamzásgátlót, és úgy látom, vagyunk ezzel így jópáran...
2010. dec. 20. 13:13

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

17-én kellett volna, hogy megjöjjön, viszont emiatt nem aggódom, hiszen általában rendszertelen. (3-4 nappal előbb, utóbb)

2010. dec. 20. 13:01
Nekem is akkor szokott szúrni, van hogy alig tudok menni. Aztán ahogy jön, el is múlik. Szerintem ne aggódj, főleg ha elmúlt!
3. mikebubu (válaszként erre: 2. - Dorka.S)
2010. dec. 20. 12:54
szerintem is ez lehet.)
2010. dec. 20. 12:50
Nem vagy hónap közepén?? Nekem most peteérésem volt és 2 napig szurkált ugyanott.
2010. dec. 20. 12:46
Az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy az alhasam bal oldalán erős szúrást éreztem. Most viszont elmúlt. Mi lehet a baj? Idegesek vagyunk..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook