Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az éjszaka arra ébredtem fel mintha elfogyott volna a levegőm.járt már valaki így?! fórum

Az éjszaka arra ébredtem fel mintha elfogyott volna a levegőm.járt már valaki így?! (tudásbázis kérdés)


5. 5e03fd4701 (válaszként erre: 4. - Rzsi)
2010. jan. 3. 14:47
az adrenalin
4. rzsi
2010. jan. 3. 14:44
Plussz miután megnyugodtam és próbáltam volna visszaaludi becsuktam a szemem és 1perc után úgy éreztem hogy nem vagyok álmos, ez reggel 4-ig ment.
2010. jan. 3. 14:31

Szia rzsi!


A Párom régen nagyon sokszor volt így. Aztán elmentünk orvoshoz és megállapították az alvási apnoé nevű betegséget. Keress rá, mindenkinek érdemes lenne utánanéznie, mert sokkal több ember szenved ebben a betegségben, mint gondolná.


Persze nem biztos, hogy Neked is ez van, és nem állt szándékomban megijeszteni. Csak szerintem a bajról jobb előbb tudni, mint később!


Kívánom, hogy csak egyszeri alkalom legyen és jó egészséget!

2010. jan. 3. 14:31

Én igen!


Amíg nem csinálták meg az orrsövényderülésem nagyon sokszor ébredtem arra, hogy nem kapok levegőt.


Azóta nyugodtan alszom sokkal kevesebb idő kell, hogy kialudjam magam.


Hülye voltam, hogy nem csináltattam meg előbb mert nem volt annyira vészes mint amennyire mondták, illetve javult az életminőségem.

1. rzsi
2010. jan. 3. 14:28
Az éjszaka arra ébredtem fel mintha elfogyott volna a levegőm.járt már valaki így?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook