Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az anyósom kifordult önmagából :( fórum

Az anyósom kifordult önmagából :( (beszélgetős fórum)

1 2
23. eb62d25e47 (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:47

Nem értem min csodálkozol?

Nekiestél az anyós lányának,holott semmi közöd nincs hogyan éli az életét,kivel stb,és abban sincs beleszólásod,hogy anyósod hogyan dönt a lányát illetően.

22. globus (válaszként erre: 21. - Salabakter)
2011. dec. 9. 19:43

Ez azért van, mert kevesebb anyós járja a netet :)

Amúgy igazad van.

21. salabakter (válaszként erre: 19. - Bnedora)
2011. dec. 9. 19:41
Érdekes,hogy száztizedik anyósszidó fórum is beindul:)Mennyivel bölcsebbek az anyósok,mert olyan fórum nem igen indul,hogy a menyem kifordult önmagából,vagy utálom a menyemet,stb..Pedig ugyan annyi meny van,mint anyós:))
2011. dec. 9. 19:34

Nekem legelőször az jutott az eszembe, hogy anyósodnak is több most a gondja, mint általában, és lehet, hogy a lánya hazaköltözésével egy kicsit megbolydultak otthon a dolgok.

Minden embernek vannak rosszabb időszakai, és ha eddig jóban voltatok, akkor valószínűleg nem a rosszindulat beszél belőle, hanem csak ingerült lehet valami miatt. Az is lehet, hogy Te is érzékenyebb vagy a kelleténél.

19. bnedora (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:31
Kérdésedre válaszolva: talán a többi anyósokról szóló fórumokat folytatni, mert van belőle éppen elég.
18. f758a7200f (válaszként erre: 16. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:30
igen, kb. nálunk is lecarják az én mondókámat, ismerős a helyzet:)
17. f758a7200f (válaszként erre: 15. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:29

Sztem csak örülnek, hogy most a lányuk újból otthon van (melyik szülő nem örülne), és ennek te iszod meg a levét.


De mindent meg lehet beszélni, én is felkaptam volna a f*st, először is, lehetnének kicsit tekintettel, hogy babát vársz, és, hogy most pihenést javasoltak, másrészt, a helyedben sürgősen keresnék egy bölcsit stb. Tényleg szükséged lesz rá, sztem a picurnak is jobb lesz, hogy valaki szívesen játszik vele, és hogy nem probléma, ha otthagyod (a gyerekek érzik az ilyesmit).


De most nem is ugrik be, jár már bölcsibe?

2011. dec. 9. 19:24
megbeszélném én ha lehetne de az igazság az hogy én beszélek a többiek meg leszarják, hogy mit mondok
2011. dec. 9. 19:20

a helyzet a következő amit lehet hogy félreérthetően írtam le anyósomnak gond hogy a gyerekemre kell vigyáznia

az a baj hogy sógornőm a tipikus leszarok mindent kategória

anyós mellette áll mert hogy én szítom a vitákat én miattam van a feszültség pedig míg csak anyósék és mi laktunk itt addig minden rendben volt

14. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:19

Sztem is üljetek le közösen, max veszekedés lesz a vége, ami amúgy is van. Meg így tisztázhatnátok, hogy kinek mi a feladata, mit ért azon, hogy nem takarítottál stb. (másrészt ismerem a sztoridat jobban, úgyhogy sztem ezt a részét le is carnám, a te állapotodban), nagyon fontos, hogy szemtől szembe beszéljétek meg úgy, hogy mindenki ott van, nem pedig olyan szinten hogy mona ezt mondta, sógornő azt mondta, mert az ilyen dolgokat mindig félre érti valaki.


Ha meg mind ott vagytok és mindenki ugyanazt a mondatot hallotta (nem kifestve, nem kiforgatva), akkor tiszta a szitu.


Apropó házimunkák és gyerekek lepasszolása, sztem a szülés után még jobban fog érinteni a dolog, jobb lenne ezt is most megbeszélni, mert gondolom, a lábadozás alatt is szükség lesz segítségre, és nyugira:)

2011. dec. 9. 19:15

Ezekszerint ez mindig van,volt és lesz. Akármekkora is a szád,sogidnak még nagyobb lesz. Sosem lesz/volt igazad vele szembe.

Kíváncsi vagyok a mama kinek az oldalán áll?

2011. dec. 9. 19:11
Azért nem kell rögtön elsőre költözni szerintem, ha már az együttlakást választottátok alapból. De ezeket a dolgokat konkrétan meg kell beszélni, hogy ne keserítsétek meg egymás életét. Ha egy család így van berendezkedve, hogy egy családi házban laknak a szülőkkel, akkor gondolom erre építették a jövőt, stb. szóval ezt nem olyan egyszerű ám felrúgni...
2011. dec. 9. 19:09
KÖLTÖZÉS SEMMI MÁS!!!!
10. Noricica1987 (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:05
Ha van rá lehetőségetek elköltözni!!
9. winny (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:04

Nehéz helyzetben vagy.Ő a lánya.

Te a menye.

Csak azt kívánom,hogy símuljon el a vihar.

2011. dec. 9. 19:04
Semmit. Ez amolyan női perpatvar... Nem szabad a részletekben elveszni.
2011. dec. 9. 19:03
Szia!Szerintem jól teszed azt amit csinálsz igen is meg mondhatod a véleményed,szégyen az hogy a saját sógornődnek még az nyűg hogy vigyázz kell néha a kisfiadra az ilyenről meg van a véleményem!!!
6. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:03
Ó, szegény... ez nem lesz egyszerű.... Nehéz erre jó receptet mondani. Az együttlakás öröme.. De azt gondolom, talán az a legjobb, hogy odaállsz elé, a sógornód elé és szépen megkéred, hogy mondja a szemedbe, ami nem tetszik neki, mert az a legegyenesebb dolog és akkor meg is lehet beszélni, hogy kinek mi a gondja. Csak sajnos sokan ilyenkor visszahátrálnak, nem merik felvállalni a problémákat. De én így csinálnám, így szoktam, ha azt hallom, hogy valakinek valami baja van velem. Egyszerűen odamegyek hozzá és megkérdem. Hidd el, nagyon meg fog lepődni...
2011. dec. 9. 19:03
Költözni...
4. dovima (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:02
Nem tudsz mit csinálni,ő a lánya te meg csak a menye maradsz...tapasztalat...
3. Babeck (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:01
Nem tudnátok leülni egy "családi kupaktanáncsra" mielőtt még jobban elmérgesedik a helyzet?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. dec. 9. 19:01
Semmit.
2011. dec. 9. 18:58

Sziasztok had kezdjem azzal hogy én nagyon szerettem és tiszteltem az anyósomat, anyám helyett anyám lett és a barátnőm és most egy világot döntött össze bennem.

Kicsit érzékenyebb vagyok a dolgokra az tény mivel már a terhességem végén járok szerintem ez érthető is.

A lényeg mi anyósékkal 3 éve lakunk együtt egy házban csak mi a tetőtérben ők lent nem zavartuk egymást miután teljesen összeszoktunk ,mindenki élte a maga kis életét.

Egyik este sógornőm idetelefonál,hogy baj van haza költözhetnének-e

Röviden annyit hogy két gyereke van két apától és most egy harmadik pasival él együtt akivel a családból senki nem szimpatizál és, hogy még kerekebb legyen a dolog nem is tud róla senki semmit hogy ki fia borja és hasonlók. Após az elején tiltakozott hogy a srác is jöjjön de aztán anyós meggyőzte,így november közepén ideköltöztek.

Ekkor kezdődtek problémák anyós és köztem is nem csak úgy az alapproblémák mellé.

Elég karakán és szókimondó vagyok , ami a szívemen az a számon aztán ebből lett a probléma én elmondtam a véleményemet sógornőmnek a szemébe erre olyan dolgokat hallok vissza, hogy csak lepkézek.

PL hogy állandóan neki kell figyelnie a fiamra mert mindig lepasszolom, meg mivel sajnos nem probléma mentes a terhességem kórházba kerültem és nem takarítottam ki és hogy neki kell még munka után ezt is megcsinálni hozzá teszem senki nem kérte,mert a férjem is megcsinálja a házimunkát.

Szal mivel a sógornőmenek megmondtam a véleményem most én vagyok minden csak épp akasztott ember nem

szerintetek mit kellene tennem??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook