Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az amerikai filmekben higiéniai vagy kényelmi szempontból nem ér össze a wc ülőke eleje? fórum

Az amerikai filmekben higiéniai vagy kényelmi szempontból nem ér össze a wc ülőke eleje? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
64. 546185aeac (válaszként erre: 44. - D@nu)
2009. dec. 18. 17:01
Az ok, hogy nem kell felállni, de utána úgyis felállsz, úgyhogy, sztem olyan mindegy mikor állsz fel. De ebben a mozgáskorlátozott dologban lehet valami.Nekik tényleg célszerűbb lehet tisztán felállni,majd állva takarítgatás nélkül a gatyót magukra húzni...
2009. dec. 18. 16:59

a kérdés már csak az...(?) kinek mennyi ideje engedi, azt hogy takaritgassa a mosdót.

én hetente kétszer rosszabbik esetben egyszer, bár nálam nincs nagy mozgás...

gondolom azért ahol a fiuk többsége állva pisil ott rendszeresen napi szinten kell takaritan(!?)


- de azért...!Manult is megértem és azt, hogy a férje részéröl egy nagyon szép gesztus, amit csinál:

- azért valljuk be öszintén.., melyik férfi takaritja ki a WC-t szivesen maga után ?! szerinten kevés...

mi nök meg szivesen vállalunk ilyesmit magunkra, pedig...!, ha mi pisílnék fére, nem takaritaná ki utánunk senki csak mi....

ez igy igazságtalan :))))

62. 546185aeac (válaszként erre: 46. - 4abfd92b5a)
2009. dec. 18. 16:58
Tényleg ezért ? :) És akkor mi van a női wc-vel ? Az is ilyen :)
2009. dec. 18. 16:56
Kicsit elkalandoztunk :)
60. manul (válaszként erre: 56. - 9ea67a7a1c)
2009. dec. 18. 16:45
Nyílván nem spricceli körbe direkt a helységet és nyílván nem lépünk bele akarattal a pisibe és nyílván nem hordom szét a lakásban!De nam is adunk erre esélyt!Miért kellene nekem törölgetni bárki után is a mosdót.Mindenki végezze el úgy a dolgát,hogy ne maradjon utána mocsok!Én utánam sem kell senkinek takarítania.
59. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 58. - 4abfd92b5a)
2009. dec. 18. 16:43
semmi baj én sem személyesnek szántam csak nem értem,nekem tényleg szokatlan ha csöpög a pisitől a wc vagy a fürdőszoba nálunk tényleg bele végzik a dolgot nem mellé vagy a falra,kivéve kisebbik fiamat kora reggel van amikor átpisil a wcn véletlenül de ha ráültetném ugyanekkor akkor felfelé menne szóval tök mindegy:)
2009. dec. 18. 16:42

szia Jutka!


semmi baj, nem vitázni szerettem volna, csak leirtam, ami éppen erröl eszembe juttot :)))

kérlek ne vedd személyesnek, tudom személyesen ment ki..., bár nem annak szántam ;)

persze a berögzült szokásokon nem lehet vagy, éppen nem kell megváltoztatni, mert....(!) mindenki maga tudja.

férfi és férfi között is biztos van különbség..., valamelyik ovatosabb, mig a másik ahol éri oda engedi :)))

57. manul
2009. dec. 18. 16:41

Én hálás vagyok a férjemnek,hogy tekintettel van rám,egyáltalán nem tartom férfiatlan dolognak!

Ez a gesztus számomra annak a bizonyítéka,hogy értékeli a munkámat.



Próbálná nem ezt tenni!:DDDDDDDD

2009. dec. 18. 16:38

de komolyan,nem hiszem el hogy a férjeitek körbepisilik a wct vagy a fürdőszobát!!!felnőtt ember nehogy már ne tudjon belecélozni,nálunk soha nem volt ebböl gond pedig a párom is szokott sörözgetni aztán támolyogni időnként:))

ha fel van mosva rendesen a fürdő meg a wc akkor nem hiszem hogy minden büdös....ha meg lenne tócsa gondolom feltörölném és nem belelépve sasszéznék a lakásban utánna szidva a férjemet....

55. manul
2009. dec. 18. 16:35
Hát az én férjem biztosan nem homoszexuális!Abban a családban,ahol kicsi gyerekek vannak és mindent megfognak,szerintem elengedhetetlen,hogy védjük őket.Ha ülve kell pisilni,akkor ülve kell pisilni!A férjem testvére ennek ellenére állva pisil,és egy át sörözött este után igen kellemetlen bemenni utána a mosdóba mezténláb.Ráadásul az sem maga a gyönyör,mikor hugyos zokniban kell végigtrappolnod a padlófűtéses lakásban!De ha valakinek ez kell,hát lelke rajta!
54. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 53. - 4abfd92b5a)
2009. dec. 18. 16:32

a férjemről nem jut soha eszembe hogy esetleg homokos lenne bárhogyan is pisil:)

nem értem azt a részét amit irok a takaritgatásról...régi téma ez már fórum is volt róla ott vitáztam is,nem szeretnék megint csak megjegyeztem....

férjem van,egy apósom bár ő ritkán végzi a dolgát a benti wcbe,idős,megszokta az udvarit....valamint két kisfiam....nem mondom hogy náluk soha nem fordul elő hogy mellémegy de náluk is csak ritkán...a férjem nem szokta a falat lepisilni erre a célra használja a wct:)

53. 4abfd92b5a (válaszként erre: 51. - 9ea67a7a1c)
2009. dec. 18. 16:26

tudod az a baj, hogy az ülve pisilös férfiakról, mindenkinek csak az jut az eszébe, hogy az illetö biztos homoxeszuális, pedig ez egy téveszme. :)))

na...., de ha valaki ezt szivesen takaritgatja, hát...

52. Bársonyfüles (válaszként erre: 51. - 9ea67a7a1c)
2009. dec. 18. 16:26
:) az enyém is.
2009. dec. 18. 16:21
no az én pasim csak pisiljen állva......
2009. dec. 18. 16:20

kedves férfiak!

itt lenne az ideje hogy végre megtanuljatok ülve pisilni :)))

újévi fogalom egyikének..., már be is tehetitek a listátok közzé.

és szerintem ez már egy magasfoku intelligencia, ha egy férfi eljut idáig :))

49. 4abfd92b5a (válaszként erre: 48. - Manul)
2009. dec. 18. 16:08

tudod ezt már gyerekkorban kellene a szülönek a fiu gyermeket megtanitani, vagy elmagyarázni miért jobb ez igy....!

én a két öcsémet rászoktatam erre és a mai napig hálásak érte, mert azt mondják reggel milyen jó csak ráülni és egy kicsit szunditani a WC-én, nem kora reggel célba lövös játszani... ami vagy bele talál a lyukba vagy sem :))))

és azota rengeteget olvasnak :))))

48. manul (válaszként erre: 46. - 4abfd92b5a)
2009. dec. 18. 15:58

Az én férjem évek óta ülve pisil és nagyon hálás is vagyok eme jó szokásáért!

1.nem marad felhajtva a deszka

2.nem pisil mellé

3.nem lesz a faltól kezdve minden hugyfoltos

4.sokkal higénikusabb

Aki tudja,terjessze az igét,megéri!

2009. dec. 18. 15:55

a magyar férfiak még mindig állva pisilnek, és igy büzlik az egész WC..., vagy az asszony majd megy azt letakaritja.

nálam minden férfinak kötelezö ülve pisilni! :)))

2009. dec. 18. 15:50

egyszerü:

az amerikai férfiak és más europai fejletebb országok férfi lakossága, kérem ülve pisil....! :)))

mivel a férfiaknál kicsit elörébb vannak a nemi"részek", helyet kellet csinálni nekik, és igy az elejét az ülökének kivágták, és igy nem lesz lepisilve, tehát..., higénikusabb. :)))

2009. dec. 18. 14:08
Ez most komoly, hogy Karácsony elött x nappal, ilyesmiről beszélgetünk??!! Nemáááááááá!!!
44. d@nu (válaszként erre: 43. - 546185aeac)
2009. dec. 18. 14:06

Az egyik oldalon a válasz valahogy úgy volt megfogalmazva, hogy "így nem kell felállni a WC-papír használatához". Vizuális típus vagy? :)

Ha rákeresel guglival, olyan WC-t is találsz, amin elöl van ilyen nyílás + ugye az ülőke hozzá, ülőkében pedig még magasított változat is van... stb...stb...stb...


Ja igen, nem vagyok WC-ülőke ügynök. :D

2009. dec. 18. 13:10
Gondolkodok tovább, de a mozgáskorlátozottaknak miért is segítség az ilyen wc tető ?
42. OlíviaAnna (válaszként erre: 25. - 546185aeac)
2009. dec. 18. 10:22
Sajnos ez a felhasználó nem a szavak embere, csak youtube linkekkel tud kommunikálni. Már én is szóvá tettem neki, de úgy látszik nem tud rajta segíteni.
41. d@nu
2009. dec. 18. 09:15
Valószínűleg náluk alap az akadálymentesítés, míg nálunk most az EU-val kezdték csak ezt komolyabban venni.
40. 546185aeac (válaszként erre: 39. - Eddit)
2009. dec. 18. 09:13

Végülis én írtam ki hülyén, mert úgy kellett volna, hogy az amerikai filmekben látott és onnan megismert...

Szóval film ide- vagy oda, nem a film kedvéért olyan, hanem egyébként is. de ha nem látom a filmekben- képeken, nem is tudok róla :)

De emlékeim szerint ,csak amcsi filmekben láttam ilyet :)

39. eddit (válaszként erre: 37. - Mreich)
2009. dec. 18. 09:11
És mi a párhuzam az amerikai filmekkel?
38. 546185aeac (válaszként erre: 34. - Mreich)
2009. dec. 18. 09:11
Inkább ne menjél, ha nem muszáj :) És ezt smile nélkül gondolom...
37. mreich (válaszként erre: 34. - Mreich)
2009. dec. 18. 09:10
Látom, már megválaszolták a kérdést :-) Én is ilyesmire gondoltam ( mármint, hogy a mozgáskorlátozottak miatt), mert kapaszkodó is van mellette.
36. 546185aeac (válaszként erre: 34. - Mreich)
2009. dec. 18. 09:10
Hááááááááááááááát :)))) azért aludni tudok a válasz nélkül is, csak bíztam benne, hogy tudja valaki :)
35. 546185aeac (válaszként erre: 30. - Manul)
2009. dec. 18. 09:09
ha lesznek (azok is) a képajánlóban, azokat fogom nézegetni :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook