Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az ÁEK-ban keresek jó orvost! Kit tudsz ajánlani? fórum

Az ÁEK-ban keresek jó orvost! Kit tudsz ajánlani? (tudásbázis kérdés)


14. pumuklics (válaszként erre: 13. - Zkriszta78)
2011. jan. 24. 17:59
Őt sajnos nem ismerem, nem is hallottam róla... Gondolom, a MÁVban van ő is a szülészeten. Van szakrendelése? Mikor rendel a Honvédban?
13. zkriszta78 (válaszként erre: 1. - Pumuklics)
2011. jan. 23. 18:22
Szia! Én a Balogh dokit tudom ajánlani, nagyon rendes és segítőkész. A harmadik babámat nála szültem.
12. pumuklics (válaszként erre: 11. - Kifa)
2011. jan. 23. 12:45
Köszönöm a válaszod, jó ezt olvasni. Nála voltam először, ő állapította meg a terhességet és nem volt szimpatikus, nem foglalkozott velem, a vizsgálat után rögtön telefonálni kezdett aztán vissza sem jött, amíg el nem mentem, pedig senki nem várt rá, egy másik orvost helyettesített... Nem voltam jó véleménnyel róla, a terhesség korát sem jól állapította meg, bár biztos a tapintás nagyon csalóka, az ultrahang szerint majdnem egy hónapot tévedett, azt mondta, még nagyon kis terhesség... Hozzá nem akartam visszamenni, de jó róla is olvasni pozitívat, ki tudja, kinél szülök végül :D
11. kifa
2011. jan. 21. 22:35
Bálint Koppányt tudom ajánlani, nyáron szültem nála. Nagyon kedves volt, és alaposan elmondott mindig mindent. Szülés után csak egy kis ajándékot adtunk neki, és azt is alig akarta elfogadni. Elsőre sokaknak nem szimpatikus, de utána minden oké :)
10. pumuklics (válaszként erre: 9. - Serafin)
2011. jan. 21. 13:15
Köszönöm, ő az egyik jelöltem :)
9. Serafin (válaszként erre: 1. - Pumuklics)
2011. jan. 20. 13:18
Szia! Én Dr. Spánikot ajánlanám, nálam szültem most augusztusban a második babámat. Van magánrendelése, de dolgozik a honvédban is minden hétfőn az ambulancián. Nagyon lelkiismeretes és jó doki. :))
8. vvicus (válaszként erre: 7. - Pumuklics)
2011. jan. 12. 17:09
Gondolom, először is valóban egy olyan dokit kell keress, aki dolgozik az ambulancián, vagy a honvédban van terhesgondozása. Aztán ha mész hozzá párszor, akkor rákérdezel a szülésre.
2011. jan. 12. 16:53

Köszönöm!

Olvasgatom a másik fórumot, Spánikon és Kazár doktoron gondolkodom, de félek, hogy nem vállalnak.Illetve nem tudom, hogy működik ez. Csak időpontot kérek a következő látogatásra, vagy külön meg kell kérni, hogy vállalja-e egyáltalán a terhesgondozást... Mondjuk nem értem, ha támogatott vagyok, Öcsém a hadügyminisztériumban dolgozik, szóval egyébként is jogosult vagyok mindenre, akkor hogy küldhetnek el...

6. vvicus (válaszként erre: 5. - Pumuklics)
2011. jan. 12. 16:21
Barabás Gábor a dokim, de én hozzá járok magánrendelésre évek óta. Ő biztos nem vállal úgy el, hogy nem járnak hozzá magánba, azt hiszem, az ambulancián nem is nagyon dolgozik.
2011. jan. 12. 15:53
Köszönöm! Igazából nem értem, hogy miért nincs valahol orvoslista, nem lehet hozzáférni, hogy egyáltalán ki van még ott és ki nincs. Te kinél szültél?
4. vvicus (válaszként erre: 1. - Pumuklics)
2011. jan. 12. 15:39
Ja, meg van még egy fiatal dokinő, de neki nem ugrik be a neve. Női orvosokból nagyjából ennyi a kínálat.
3. vvicus (válaszként erre: 1. - Pumuklics)
2011. jan. 12. 15:39
Bocs, elfelejtettem, hogy gratulálok! :-)
2011. jan. 12. 15:38

Szia, dokinők közül Atalay-ról hallottam, hogy jó, meg a Turi Zsuzsanna van még, ő nagyon jó orvos, de személy szerint azért nem ajánlanám, mert iszonyat sok a kismamája, meg a terhespathológián ő amolyan terhességi diabétesz "guru".

Fiatal dokik közül Spánik Gábort szeretik sokan, úgy tudom, őneki még nincs tarifája.


Nyitottam egy ÁEK-es fórumot, ha gondolod, nézz át.


Én ott szültem októberben, és sokáig feküdtem bent.

2011. jan. 12. 15:31

Sziasztok!

Nyolc hetes terhes vagyok, az ÁEK-ba szültem az első babámat is 2 éve, de akkor ügyeletesnél sikerült szülni, az akkori dokim konferencián volt. Azóta már nem itt dolgozik. Új orvost keresek, akihez nem kell magánba járni. Van olyan, aki így jár-járt az ÁEK-ba? Most kik dolgoznak ott? Van jó doktornő esetleg?

Köszönöm a hozzászólásokat!

Ági

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook