Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Győri JÓ magánorvost (urológust) keresek, ha tudsz segíts (veseprobléma) fórum

Győri JÓ magánorvost (urológust) keresek, ha tudsz segíts (veseprobléma) (beszélgetős fórum)


11. VNÉ50
2011. okt. 26. 12:14

Sziasztok a férjemet dr Molnár Zsolt adjunktushoz

utalták be Győrbe .Valaki ismeri, vagy tud róla valamit? Írjatok ha jobbat tudtok köszi VNÉ50

10. petka (válaszként erre: 9. - Mókicaaaa)
2009. szept. 3. 21:34
Lehetseges hogy az volt, en mar tapasztaltam ilyet. Ha jol tudom atipusos (nem tipikus tuneteket mutato) vesegorcsnek hivjak.
2009. szept. 3. 21:27
Létezik hogy vesegörcsöm volt, de a hasam fájt és erős hányingerem volt? vannak ilyen tünetei is? Kérlek segítsetek!
2009. aug. 21. 23:27

dr. Simon Ferenc 96/439-305

Ha valakiben megbizok, akkor az O.

A testveremet es a ferjemet is kikezelte a problemajabol par vizsgalattal es nem draga gyogyszerekkel.

A ferjem O elotte egy ismeros orvoshoz jart. Tobb mint 1 ev alatt heti 2x kellett hozza menni es egy vagyon volt a gyogyszer is, a panaszai pedig nem multak el. Amikor ezt mar nagyon untam, akkor az unszolasomra elment a Simon doktor urhoz, aki par kezelessel es a legegyszerubb altalanos gyogyszer felirasaval rovid ido alatt meggyogyitotta.

Jo szivvel merem Ot ajanlani.

Remelem tudtam segiteni es hasznodra lesz a hozzaszolasom.

Mielobbi jobbulast!

2009. aug. 21. 23:06
Ez a medencémnél van, a vesémnél! Szóval a farcsont mellett...
6. Pirosalma (válaszként erre: 3. - Eperke0602)
2009. aug. 21. 15:18

Ne haragudj, hogy csak most írok!


Szóval igen, ez urológiai kérdés (nem voltam biztos benne, nem belgyógyász-nefrológus kell-e, bár akár kellhet is, ezt az urológus úgyis elmondja).

5. Pirosalma (válaszként erre: 4. - Eperke0602)
2009. aug. 21. 15:16

Szia!


Nem egészen értem, hogy mire gondolsz, pontosan hol van ez a feltételezett luk.


A tested középvonalában (a gerinced vonalában) van? Vagy kijjebb, oldalfelé?

2009. aug. 21. 14:57
Tapasztalt már vki olyat, hogy a veséjénél vagyis a farcsontjánál egy kisebb lyuk van? iszonyat fájt a derekam és az egyik munkatársam masszőr, aki kicsit megmasszírozott és akkor mondta, hogy van egy lyuk, vagy bemélyedés a vesémnél? Volt már vki így?
2009. aug. 1. 14:04
Cisztát találtak a veséjén, egy éve, most volt felülvizsgálaton, és növekedésnek indult, de nem tudják, hogy mitől, jövő hónapban kell befeküdnie. De volt már CT-n, és szeretném ha elvinnénk az eddigi leleteket más orvoshoz is.
2009. aug. 1. 14:02

Szia, Eperke!


Nem ismerek győri urológust, de: biztos, hogy urológus kell? Mi a panasz, ha szabad kérdeznem?

2009. aug. 1. 13:53
Sziasztok kedves fórumos társak, ha tud vki Győrben jó urológust, akinek van magánrendelése, segítsen, édesapámnak lenne rá nagy szüksége... Szeretnénk több orvosi szakvéleményt kikérni! Előre is nagyon köszönöm... Üdv: Eperke

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook