Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Avent/Tommee Tippee/Medela(swing) elektromos mellszívót vegyek? fórum

Avent/Tommee Tippee/Medela(swing) elektromos mellszívót vegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. nov. 24. 20:28
A Madela egy nagy kalap .@. 3 hónapig se bírja, a szervíze meg külön röhej inkább bármi mást pl. philips.
36. sofiza
2012. máj. 30. 08:05
Nekem is avent elektromos van,nekem azzal jobban is jön mint a kézivel!
2012. máj. 28. 10:24
Nekem Avent kézim volt először, szépen lehetett azzal is fejni, csak időbe telt. Páromtól meg kaptam egy medela elektromost, hogy nehogy ínhüvely gyulladást kapjak :) Mindkettő jó.
2012. márc. 2. 09:10
Én medela-t használtam, de a legtutibb a kézi fejés, ha már belejöttél. 6 hónapig fejtem kézzel, pillanatok alatt, rengeteg tejem volt, a végére több litert lefagyasztottam...
2012. márc. 1. 23:22
most vettem előre egy kézi aventet, ha a csuklóm elfárad, majd pumpál a párom helyettem :D
2012. febr. 11. 15:45

Bár már nem friss a forum az info sokszor jol jön,nekem régen kézi medela volt a nygyoknál.Korababám születet és vettünk egy kézi Aventost,nekem nagyon bevált,bár bántam hogy nem elektromost vettem ,mert az első 5 hétben a kicsi közelébe se mehetett természetes uton a tej.

Aktív haszálatnak volt kitéve 2,5 évig birta a strapát,csak a szelepet kelett potolni,a csilagszelep nem ért semmit szinte, de az újfajta elött a hosszukással,le a kalappal,és a szelepet cserélték a jótálás ideje alatt dijmentesen.A szelep végén a vékony anyagon ha van szakadáshosszanti már csökken a vákum ereje,nehezen lehet észre venni.Elég ha apuka fertötleniti és kicsit erélyesebben mossa el.

2011. ápr. 6. 15:51
nekem a maradéktejhez bevált az avent kézi (újat vettem). barátnőmnek medela base kézi: nézni is rossz volt mennyire nem esett kézre. Avent kézihez viszont lehet önállóan motort bérelni, és ha eleinte többet kell fejni, akkor megoldható. Ha beáll a kereslet-kínálat, akkor szerintem elég a kézi is. Aventből láttam hogy a használtak néha azért szívnak rosszabbul mert már öreg a szilikon.
2011. jan. 3. 07:18
Én megvettem régebben az avent kézit, semmit sem szívott le, kaptam kölcsön egy medelát a legolcsóbbat, nagyon jól jött vele a tej, 1 perc alatt 1 decit fejtem szopi után, csak fárasztó volt, most készülök egy harmonyt és mini electriket venni, hogy legyen tartalék ha elromlik.
29. Reno77 (válaszként erre: 25. - Renibaba25)
2010. okt. 29. 00:38

Miután már vettünk egy elektromos Tommee Tippee-t és nem vált be, megvettük a kézi Aventost. Használható, de nem a legjobb.

A MAM-nak szuper a cumisüvege és a cumijai is, ha most vennék mellszívót tuti a MAM-osat venném.

Nagyon megbízható márka és akinek van, nagyon dicséri.

2010. okt. 26. 18:19
Nekem kézi Medelas van (harmony). nagyon sokat használtam és nagyon jó volt....
27. gne2 (válaszként erre: 25. - Renibaba25)
2010. okt. 26. 18:06

AVENT.

Az sem utolsó szempont, hogy ha bármelyik alkatrésze tönkremegy, tudsz hozzá venni. Egyszerű használni, mégis hatékony. Hat mellszívót vettem/kaptam, ez vált be. Nekem a lányom koraszülött volt, fejtem neki a tejet, jó volt akkor a kézi is, de a kisfiamnál megvettem az elektromosat. Sokkal kényelmesebb. :)

26. Jk
2010. okt. 26. 16:50
nekem a kézitől begyulladt és brutálisan fájdalmasan szívta. az elektromos megválltás volt. nekem is azt súlykolták, hogy ne költsek rá sokat, minekaz, kézzel is meg lehet tanulni fejni. én örülök a modern világnak. de tényleg van, akinek a kézi sem fájdalmas és nem érti nekem hogyhogy.
25. renibaba25 (válaszként erre: 21. - 1eb84e4bad)
2010. okt. 26. 14:45
köszi a váalszokat, amúgy a kérdésem ugy folytatódott, ha nem tommee tippee-s akkor mi az amit javasolni tudtok?
2010. okt. 26. 14:08
ha nincs különösebb oka annak, hogy fejj akkor felesleges az elektromos. Ha van akkor megfontolandó mert kézivel nagyon fárasztó rendszeresen leszívni.
2010. okt. 26. 14:05
nekem kézi van, 3 éve vettem 15-ért. Alig használtam, a biztonság kedvéért volt. De elégedett voltam vele. Egy elektromosért szerintem nem sok a 15, ez jó márka amit írsz, de igazából nem ismerem
22. 090716
2010. okt. 26. 14:04
nekem a kézi szupi volt. én nem költenék rá ennyit az tuti.
2010. okt. 26. 14:04

elektromos!!!

az utolsó mondatodat nem értem..

20. Jk
2010. okt. 26. 14:03
nem én vagyok az embered, mert nem ismerem. csak ha mégse ezt vennéd, akkor a medela elektromos mellszívóját nagyon tudom ajánlani.
2010. okt. 26. 14:02
nekem nem elektromos van,hanem kézi......és én nagyon meg voltam elégedve,igaz mikor már kevés tej maradt a cicimbe akkor nem hozta ki....így biztos jobb lehet az elektromos
2010. okt. 26. 14:01
Tomme tippee elektromos melszívórol kérnék véleményeket... bizonytalan vagyok hogy érdemes e megvenni, kb. 15.000 ezerért, ha nem tomme tipp
2010. szept. 17. 05:42

Mindenkinek köszi a választ!

Nem is vártam egybehangzó véleményt :)

16. gne2 (válaszként erre: 12. - Hedi13)
2010. szept. 8. 09:14
Az elektromosnál csak néhányat kell pumpálnod, hogy "megtanulja" az ütemet. Aztán megnyomod rajta a gombot, és folytatja. Így nem készül ki a csukló a fejéstől.
2010. szept. 7. 21:18
Szia! Nekem Avent van, elektromos (kéziként is használható egyébként) és elégedett voltam vele, a kórházi "ipari" után is jó volt. Csuklókímélő, nekem nagyon fontos volt.
14. katus3
2010. szept. 7. 17:04
Nekem is kézi Avent volt,nagyon jó! 2 gyereknél használtam,egyébként nekem is mindkettő koraszülött volt.
13. Norchy
2010. szept. 7. 17:00

Szia,

nekem egyáltalán nem volt, illetve kaptam kölcsön, és egyik sem vált be, (pesztonka és medela) viszont így is minden rendben volt, 1éves múlt a lányom, még mindig szoptatom.


Szerintem akkor vegyél, ha már látod szükség van rá. Esetleg nézd ki, és csak Apát el kell érte küldeni :)

12. Hedi13
2010. szept. 7. 13:36

Nekem kézi Avent van, imádom, nagyon szuper.

Viszont a kezem teljesen kész van a sok fejésből... de szerintem mindegy a márka, megerőltetést bármelyiktől lehet kapni.

Én nem vennék még utólag sem elektromosat.

2010. szept. 6. 20:06
rengeteget fejtem.elektromos avent vált be.többet is kipróbáltam.
2010. szept. 6. 19:02
én Tommee Tipee-ot vettem (kézit)
9. gne2
2010. szept. 6. 19:02

Nekem a lányom koraszülött volt, nem tudott szopni, fejnem kellett, de a kézi fejés nekem nem ment, mellszívót kellett vennem. (Aztán úgy belejött a szopcsiba, hogy abba se akarta hagyni, de ez más téma.) A 6. mellszívó vált be, és ez az Avent volt. Viszont a sok pumpálástól kikészült a csuklóm, az ízület kilazult, fájt minden mozdulat, kiugrott állandóan, csuklóvédőt hordtam hónapokig, ami kisgyereket gondozva nem valami jó.

A fiamat várva megvettem az elektromos aventet, ami tökéletes kis masina! Teljesen úgy szívja ki a tejet, ahogy neked megfelel: elkezded pumpálni, és megnyomod a gombot rajta, amivel átváltod a kéziről elektromosra, folytatja azt az ütemet, ahogyan kézzel pumpáltad. Lazulhatsz, pihenhetsz közben és így könnyebben is jön le a tej. :)

2010. szept. 6. 18:59
annak az ára is barátságosabb
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook