Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autóvezető oktatót keresek gyakorlóként(már van jogosítványom, de nem vezettem eddig). Hogy induljak el? fórum

Autóvezető oktatót keresek gyakorlóként(már van jogosítványom, de nem vezettem eddig). Hogy induljak el? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 1. 17:53

Szisztok!

Az én férjem autóvezető-oktató, de most épp nem dolgozik a szakmájában, viszont a kocsiban bent vannak még a pedálok.

Írjatok privit...

9. pista55 (válaszként erre: 6. - Scorpiolady)
2012. júl. 31. 23:14
Miért kell segíteni mondjuk fékezni? Akinek van jogsija, fékezni csak tud tán? Ha mégsem, először olyan helyen érdemes gyakorolni valamennyit ahol nem lehet baj. Aztán ha a kocsi kezelése már jól megy, menni kisebb forgalmú utakra és aztán már biztos menni fog nagyobb forgalomban is.
2012. júl. 31. 22:57

Jogsi megszerzése után 10 évig nem vezettem..2008-nyarán kezdtem gyakorolni egy nagyon szuper oktatónál,itt a neten találtam-csak jogsisokkal foglalkozott.

Sajnos már nem vállal,az RTL-en láttam jósolni:oo

Szerintem ismerősöknél érdemes érdeklődni.

Vagy valaki mellett gyakorolni.

Azt mondta a haverom,minek dobtam ki egy csomó pénzt,ő megtanított volna-kérdeztem:mi van,ha be kell fékezni?-azt mondta,berántja a kéziféket.

Nem akartam gajra vágni az új autóját,hiába van rajta Casco:DD

Hat-nyolc óra vezetés ,és egyre jobban megy-20 óra után már simán ki lehet menni egyedül a forgalomba.

Ma már a férjem kér meg,hogy álljak ki fenékkel

a garázsból:d

2012. júl. 31. 14:35

Nem ugyanannyi, mindenhol más a tarifa.


A férjemmel vezettem többször, de mindig vita a vége.Szeretném egy tanulóautóval begyakorolni:-)

2012. júl. 31. 14:31

Sára mindegyik autósiskolánál ugyanannyi a tarifa???Én is gondolkodtam már ezen, mert régóta megvan a jogsim, de én is rég nem vezettem már.


Kedves pista és andi,ők hogyan tudnak segíteni ha baj van???? Azért jobb az oktató mert ő be tud avatkozni ha gond adódik. Én is már több mint hat éve nem vezettem, előtte is keveset próbáltam úgy hogy a párom mellettem ült....

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sára78)
2012. júl. 31. 14:26
Minek fizetnél? Kérj meg valakit, aki beül melléd. Már ha van ilyen vakmerő rokonod, barátod :)
4. pista55 (válaszként erre: 1. - Sára78)
2012. júl. 31. 14:15
Nem kell ahhoz oktató ha van jogsid, elég egy jól vezetni tudó barát vagy rokon.
2012. júl. 31. 14:09
Igen, köszi. Így próbáltam én is, de 3500 forint/órás áron vállalnak és fixen 10 órát ki kell fizetni. Nem sok szerinted egy kicsit a 3500 ft/óra?
2012. júl. 31. 14:07
Bemész a legközelebbi autós iskolába elmondod a problémádat és segíteni fognak, tudsz pár órát venni egy oktatónál! Nekem az egyik ismerősöm így csinálta!
2012. júl. 31. 14:05
Autóvezető oktatót keresek gyakorlóként(már van jogosítványom, de nem vezettem eddig). Hogy induljak el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook