Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Autogén tréning vagy agykontroll? fórum

Autogén tréning vagy agykontroll? (beszélgetős fórum)


6. ejmi
2018. aug. 4. 13:47
agykontroll
5. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Katja05)
2018. aug. 4. 13:41

Agykontroll. Sok éve használom, szerintem ez jobban megéri.

Ha az agykontroll. hu-n alulra tekersz, kis letölthető könyvecskék vannak. Hétköznapi csodák.

Sok hasznos dolgot írnak le. Sikerekről, amiket mi is hasznosíthatunk.

2018. júl. 28. 19:00
Szia , szerintem az agykontroll tanfolyam . Baglyas Gyurinàl végeztem ,nagyon jó volt mind a négy nap . Aztán abbahagytam ,de már megbántam . Újra szükségem van rá ,úgy érzem . Többet senkire nem fogok hallgatni az tuti ... Teljesen jól éreztem magam ,de engedtem a nyomásnak én H..e 😂
3. zsanna54 (válaszként erre: 1. - Katja05)
2018. júl. 28. 17:34
Én is agykontrollt végeztem, igaz régen.Jónak tartom.Most újra nézegetem, és olvasom a hírlevelüket. Üdv.
2018. júl. 28. 13:46

Ha érdekel a téma, akkor érdemes beszerezned José Silva Agy-kontroll c. könyvét. Nekem egy elég régi kiadása van meg, de még mindig ad újat, ha beleolvasok.:)

Indulásnak nagyon jó.

2018. júl. 28. 08:52
Sziasztok! Olyanok tapasztalata, véleménye érdekelne, akik tanulták és rendszeresen gyakorolják az autogén tréninget vagy az agykontrollt. Milyen pozitívumokról tudtok beszámolni? Szeretném valamelyik tanfolyamot elvégezni, de nem tudom, melyikbe fektessek be. Előre is köszi a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook