Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ausztriai GYES, családi pótlék intézésben tud valaki segíteni? fórum

Ausztriai GYES, családi pótlék intézésben tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2019. szept. 2. 23:25

Szia!

Én is kint dolgoztam. Jelenleg 9 hónapos a fiam. Egyenlőre most egy hónapja kértek be megint olyan papírt amit már beadtam...könyvelő csinálja nekem, úgyhogy 10000% hogy minden pontosan beadva és jól kitöltve kerül hozzájuk. Egész egyszerűen míg a magyar és az osztrák államkincstár lelevelezi, hogy mi van az ilyen sok idő. Igen! Vicc, de így van. Karenzet (gyest) addig nem is fog kapni míg a családit nem kapja, mert az az alapja a gyesnek. A hétvégén beszélgettem egy csajjal, 18 hónapos volt a gyerek mire megkapta...

Úgyhogy még várni kell, esetleg telefonon zaklatni őket...

2019. szept. 1. 13:35
Szia, ha beírod az itteni keresőbe, hogy Ausztria, akkor megtalálod a már létező fórumokat ez ügyben.
2019. szept. 1. 13:27
Érdeklődni szeretnék,hogy akik Ausztriában dolgoznak és onnan kapják a csp.gyedet stb mennyi idő mulva kapják,kapták meg? Mert az egyik ismerősömnek már 1 éves a fia és még nem kapott gyedet sem meg csp sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook