Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud nekem valaki segíteni, hogyan kell a GYES-t és családit elintézni? Mikor kell a papírokat kikérni... stb? fórum

Tud nekem valaki segíteni, hogyan kell a GYES-t és családit elintézni? Mikor kell a papírokat kikérni... stb? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 4. 15:02
Köszönöm szépen!:-D
2011. júl. 4. 15:02
7. Zsebi74 (válaszként erre: 3. - Encifinci)
2011. júl. 4. 15:01

GYED nem jár :-(

Köszönöm a segítséget!További szép napot Mindenkinek

2011. júl. 4. 15:00

[link]


It van a gyes leírása, utána a többit is megtalálod, meg teljesen pontosan hogy mik is kellenek.


Le is tudod tölteni és ki is nyomtathatod a nyomtatványokat, otthon kitöltöd és már kitöltve, papírokat összeszedve be is viheted. Így még egyszerűbb talán.


Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 4. 14:59
A munkahelyeden nem tudnak segíteni? Nekem mindent ott intéztek!
4. Etke75 (válaszként erre: 1. - Zsebi74)
2011. júl. 4. 14:58
A baba születési anyakönyvi kivonatával tudod intézni és a papírok letölthetőek az internetről. A Magyar Államkincstár oldalán mindet megtalálod. Ott le van írva, hogy melyik igényléshez milyen papírokat kell beadnod.
2011. júl. 4. 14:58

Gyed nem jár?

a gyest és a családit a baba papírjaival ha már megvannak a Megyei Egészségbiztosítási Pénztárnál kell formanyomtatványon igényelni.De lehet neten is letudod tölteni ebben nem vagyok biztos.

2011. júl. 4. 14:57

A gyest és családit is a magyar államkincstárnál kell elintézni.

Ha mész be, kell a baba születési anyakönyvi kivnata, a tereskönyv és vele egy igazolás hogy hányszor jelentél meg tanácsadáson.

A gyermek taj száma, lakcímkártyája is kell. Ja és a te irataid is.

Ott bemész ezeket beadod, kérsz ezekhez papírokat. Kitöltöd és kész.

Ha bankszámlára kéred a pénzt hogy utalják, akkor bankszámla szám is kell (legjobb ha beviszel egy bankszámla számlakivonatot)

Visszamenőleg utalják következő hónapban a kicsi születési napjáig egészen, egy összegben.

2011. júl. 4. 14:51
Sziasztok!Tud nekem valaki segíteni, hogyan kell a GYESt és családit elintézni?Mikor kell a parírokat kikérni.....stb.... Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook