Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Augusztusba Tatabányára költözünk! :) fórum

Augusztusba Tatabányára költözünk! :) (beszélgetős fórum)

9. children (válaszként erre: 8. - Pocak25)
2011. máj. 23. 15:23

Szia!

Elküldtem privibe a facebook elérhetőségem.

Mekkora a lakásotok ami kivan adva albérletbe,hányadikon van?

Ha esetleg aktuális lesz,szóljál!! :)

Ti tudjátok már hol akar a nagyfiú tovább tanulni?Nekünk vannak elképzeléseink,de még semmi konkrét...

8. pocak25 (válaszként erre: 7. - Children)
2011. máj. 23. 14:49
Szia! A Jókai Mór iskolába járnak.Réti úton van kiadva nekünk is. Nem kértem kaukciot,csak elöre a rezsit, meg a bérleti díjat.Most éppen hadilábon állok az albérlömmel, mert mindig késik a fizetéssel, így nem tudom mit hoz a jövö hónap. Ha esetleg ugy alakul szólók. Ha van facebookod priviben írd meg , megkereslek.
7. children (válaszként erre: 6. - Pocak25)
2011. máj. 23. 13:19

Szia!

A Jókai Mór suliba vagy az Éltes Mátyásba jártok? Ezeket találtam bánhidán....:)

A neten található honlapok alapján nekem a Herman Ottó tűnik a legszimpatikusabbnak,de a legtöbb iskoláról szinte semmit nem találtam.

Pénteken voltam felvételizni egy tanfolyamra ami augusztus végéig tart,ha fölvesznek akkor augusztus legvégén költözünk,ha nem akkor augusztus elején.

Annak idején a réti úton és a komáromi úton laktunk albérletbe,most is valamelyik környékén szeretnék.

Én is bútorozottan szeretnék,2 szobás,vagy 1+2 fél szobásra gondoltam. Mennyi kaukciót kértetek?

Gondolj rám,ha esetleg új albérlőt keresnél....:D:D

Az Ingatlan bazárt és az albérlet.hu szoktam nézegetni ,hogy képben legyek a tatabányai albérletekről...:)

6. pocak25 (válaszként erre: 5. - Children)
2011. máj. 23. 09:34
Szia! A mi sulink nagyon jó, és elfogadható az osztálylétszám is. Azt hiszem 24-en vannak az 5.-ben, de nem vagyok benne biztos mert ment el több gyerek, és27-en a 7.-ben. A dózsakerti iskolák tömve vannak, ezért döntöttünk bánhida mellett.Albérletet már olcsóbban is lehet találni, attól függ butorozott vagy bútor nélkül kell , és attól is függ mekkora. Nekünk 35 plusz rezsiért van kiadva dózsakertben, de bútorozva. Nagyon lementek az árak, föleg az ingatlan. Mikorra tervezitek a költözést??
2011. máj. 23. 08:44

Szia!

7 évvel ezelőtt már laktunk tatabányán,a legkisebb fiam ott született. Akkor családi okok miatt vissza jöttünk Szabolcsba,de én azóta is vissza vágyom....:)

Most úgy néz ki,hogy végre valóra válik az álmom és vissza költözhetünk.

A fiúk pedig azért szeretnének költözni mert ott sokkal közelebb lennének az apjukhoz és gyakrabban találkozhatnának,mint most.

Úgy gondolom,hogy ott több lehetőség állna előttünk,pld. munka téren és a fiúk előtt is jobban kinyílna a világ.

Össze se lehet hasonlítani a Dunántúlt Szabolccsal....:S

A neten olvastam az iskola össze vonásokról,de ezek szerint nem igaz.

A ti sulitokba magasak az osztály létszámok?

Ahogy nézegettem 35.000 körül már lehet albérletet találni. Szerinted?

4. pocak25 (válaszként erre: 3. - Children)
2011. máj. 23. 06:56
Szia! Az én fiaim 7.-es, és 5.-es. Dózsakertben laktunk mi is, most ki van adva a lakásunk. Elköltöztünk kertes házba.Arról nem tudok, hogy az iskolákat össze vonták, de mi bánhidára járunk.Nagyon szeretik a fiuk. Miért költöztök tatabányára?
2011. máj. 22. 22:10

Szia!

Nekem 3 fiam van,jelenleg: 2.-os, 4.-es és 7.-es.

A te gyerekeid hanyadikosak,fiúk-lányok?

Szabolcsból költözünk fel.

Újvárosba szeretnénk albérletet találni,vagy a Dózsa kertbe.

Tényleg össze vonták az iskolákat?

2011. máj. 22. 20:22
Szia! Én ott lakom, kettö iskolás gyerekem van, és egy 10 hónapos. neked? honnan költöztök?
2011. máj. 22. 17:34

Olyanokkal beszélgetnék,akik ott laknak.

Főleg akiknek vannak iskolás gyerekei vagy gyereke.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook