Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átadni a helyet buszon? fórum

Átadni a helyet buszon? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
6. Raistlin Majere (válaszként erre: 4. - Anna100)
2009. jan. 7. 15:10
Honnan tudod, hogy megérdemli? Lóg egy biléta a nyakában, hogy "jó ember vagyok, megérdemlem" ? :-)
2009. jan. 7. 15:09
Sziasztok. Nem először fordult elő velem, hogy csak szidást kaptam az ülőhelyem átadása miatt. De a mai az kegyetlen volt. A mindenkinek ismerős lassan felszállós nénik esete....Felszállt, körbenézett...illedelmesen átadtam VOLNA neki a helyem. Erre ő rám förmedt, hogy hagyjam én békén, ő még csak 57 éves és mit képzelek magamról. Eleinte nem győztem elnézést kérni, hogy ezzel megbántottam....előadta a sztoriját, hogy tegnap a Blahán az ellenőr kérdezte tőle, hogy miért lyukasztott jegyet, elmúlt már 65 nem? És még ezt is rajtam verte le. Gondolkodtam, próbáltam nem figyelni rá....utána pedig elmondtam neki az átgondolt véleményemet a viselkedéséről, hogy leócsárolt mindennek. De a legviccesebb, hogy még annyi sem jött ki a száján, hogy köszönöm a lehetőséget.
2009. jan. 7. 15:08
Igen,ha megérdemli...időseknek kismamáknak szó nélkül át szoktam!!
2009. jan. 7. 15:07
Természetesen. Időseknek, áldott állapotban lévőknek, kisgyerekeseknek. Nekem is jól esett anno és jól is fog esni majdan. :-)
2009. jan. 7. 15:06
igen, de erősen megnézem, hogy kinek?
2009. jan. 7. 15:05
Átadni a helyet buszon?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook