Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Asztmásokkal beszélgetnék fórum

Asztmásokkal beszélgetnék (beszélgetős fórum)


2019. máj. 14. 20:51
Ismeri vki a AirFlusol nevu inhalatort? Ezt kaptam revix axahaller helyett es bizonytalan vahyok a hasznalataba mar mint hogy nem ereztem valtozast! Igaz csak tegnap este hasznalom, es tanacsot szeretnek kerni! A (revixnel van berrego hang es edeskes iz ezeket tapasztaltam)
2019. jan. 30. 18:56

Kedves Brandy 85!


Sajnos nem javul a horgoasztmam

Mar terheleskor is jelenkeznek a panaszok fulladas nehezlegzes... A tudogondozoba ahova jarok emeltek az adagon az alvescon de igy sem jobb..mar heti szinten jarok a tudogondozoba... es ugy erzem h nem jobb...

Olvasgattam a neten es talaltam egy intezmenyt ahol foglalkoznak asztmas betegekkel... semmelweis Egyetem Pulmanologiai Reszlege...

Tudsz rola valmit ?



Tunde

2018. nov. 22. 21:23

Köszönom h irtal Ildikó91


Vannak rosszabb napok nalam en a munkahelyen lettem asztmas iden aprilisban. Most epp rosszabb.. nehezen kapok levegot

2018. okt. 28. 18:40
Szia én asztmás vagyok. Nálam sólámpa éjjel-nappal be van kapcsolva és van gyógyvizes (salvus víz) inhalátorom. Nekem sokat segítettek.
3. MamaesBelabacsi (válaszként erre: 2. - Brandy85)
2018. okt. 9. 19:53

Kedves Brandy 85!


Koszonom h irtal! Alternativ gyogymodot keresek amivel csokkenthetnem az asztmas rohamok szamat... a jelenleg hasznalt pipak nem igazan hasznalnak.. van h kohogokve fulladozva ebredek... Tunde

..

2. brandy85 (válaszként erre: 1. - MamaesBelabacsi)
2018. okt. 9. 11:54
Szia én ugyan nem vagyok aszthmás,de a férjem meg a 12 éves fiam is születése óta beteg. Mire vagy/lennél kiváncsi?
2018. okt. 3. 16:23

Kedves forumozók!


Hörgöasztmaval küzdö emberekkel beszelgetnek ha van kedved osszuk meg egymassal tapasztalatainkat alternativ gyogymodokat. Udv Tünde

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook