Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Asztali PC-m haldoklik, lecserélném, de nem tudom melyiket éri meg! Ismét asztalit vagy laptopot? (Laptopot max. az udvarra vinném ki.) fórum

Asztali PC-m haldoklik, lecserélném, de nem tudom melyiket éri meg! Ismét asztalit vagy laptopot? (Laptopot max. az udvarra vinném ki.) (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jún. 17. 18:33
Nekem a helyhiány miatt van laptopom, amit ép ugy használok, mint az asztali PC-ét. Nem tudom mi az a 3-ig, amit valaki emlitett? Éjjel-nappal használom próbléma nélkül.
2009. jún. 17. 18:32
Ha nem használnád ki a laptop mobilitását, akkor pc-t válassz, hasonló kategóriájú pc és laptop közül a pc-t jóval olcsóbban be tudod szerezni, és ha elromlik valami a cserélése, javítása is sokkal olcsóbb.
7. 0d19e1a24d (válaszként erre: 6. - Gonoszdi)
2009. jún. 17. 18:27
Otthon működtetheted a hálózatról is.
2009. jún. 17. 18:23
Nekem van mindkettő.Inkább az asztalit használom. Laptop nembírja úgy mint az asztali,pedig nem olcsó gagyi lett vásárolva. Asztalit választanám. Asztalit lehet bővíteni,ha úgy rakatod össze .Enyémet az üzletbe rakták össze és minden alkatrészre garancia van.
2009. jún. 17. 18:22
Én asztali PC-re szavazok, a laptop drága, meg kell fizetni a kényelmet, nem annyira bővíthető mint az asztali, abba azt cserélsz amit akarsz, a laptopnál csak csak meg van kötve a kezed...
2009. jún. 17. 18:18
Én nem vagyok híve a laptopnak otthoni használatra. A csináltatása is drágább mint a pc-é. Készen sem vennék új gépet. Inkább a saját igényeimnek megfelelőt rakatnék össze.
2009. jún. 17. 18:13

Milyen 3-ig ?



Amúgy attól függ mik az igényeid.

2009. jún. 17. 18:10
Nem nagyon ismerem a lap-topot ha van valakinek megoszthatná a tapasztaltait. Tényleg csak 3-ig működnek??
2009. jún. 17. 18:09
Asztali PC-m haldoklik, lecserélném, de nem tudom melyiket éri meg!! ismét asztalit vagy lap-top-ot? (Lap-topot max. az udvarra vinném ki.)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook