Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ápoló Okj 2323-10 és 3717-10 kidolgozott tételekre lenne szükségem fórum

Ápoló Okj 2323-10 és 3717-10 kidolgozott tételekre lenne szükségem (tudásbázis kérdés)

8. cicomica (válaszként erre: 2. - B4b1d52444)
2015. febr. 5. 15:24
Én úgy gondolom,miért ne kérhetne,nem tudom megszámolni, hányan kérték.Ja volt köztük most vizsgázó főnővér is.Empátia.Nem kerül sokba,pár perc amíg elküldöm.Neki kell megtanulnia.
7. cicomica (válaszként erre: 6. - Rhajni2)
2015. febr. 5. 14:25
Látom van itt is segíteni akarás,rendesen.Írtam üzenetet rhajni2!
6. rhajni2 (válaszként erre: 5. - 31bc25d879)
2015. jan. 18. 09:08

Köszönöm a választ,és a jó tanácsot + a megértést :)

Eddig nekem is kitűnőek a vizsgáim,kicsit maximalista vagyok,és biztos nem állok meg a vizsga után sem,szerintem pont az egészségügy is egy olyan szakma ahol holtig tanul az ember.

2015. jan. 18. 07:26

Szia!


Ha nekem lenne odaadnám, szívesen. De már rég volt. Odaadtam a kolléganőimnek, akik utánam jártak a főiskolára, sőt még jóindulatú tanácsokkal is elláttam őket. Én is munka mellett, gyerek, háztartás, család mellett tanultam sokat, nagyon sokat.

Én nem így látom, ahogy az előttem szólok. Nodesegond' nem vagyunk egyformák.


Viszont tanácsolnék: ne dolgozz ki tételeket, elő a szövegkiemelővel, pirossal, zölddel, kékkel, aláhúzni, felkiáltójel, egyéb jelölések.

Mindig így tanultam. Talán ha 10%-ban dolgoztam ki tételeket. Mindig kitűnőre vizsgáztam.

Menni fog. Nyugi. Kellenek az ilyen kollégák a rendszerben, drukkolok neked:

...egy főnővér:)

4. igazság hol vagy? (válaszként erre: 3. - Rhajni2)
2015. jan. 17. 22:02
Tudod két gyermek és műszak mellett kidolgoztam a tételeket.Nem lehetetlen!Egyet értek az előző hozzászólóval.
3. rhajni2 (válaszként erre: 2. - B4b1d52444)
2015. jan. 17. 21:51

Nem lusta vagyok,ápolóként dolgozom 12órás műszakban,mellette csinálom az átképzést,mivel a munkáltató kötelezett rá.

Hozzáteszem saját költségen,és saját szabadidőmben járok gyakorlatra is,nem kis távolság,ugyhogy az utazási költség sem kicsi.

Nem panaszkodni akarok,szeretem a munkám,azért csinálom,és csak támpontnak szánnám a tételeket azon kedves emberektől akik segítenek.

2015. jan. 17. 21:33
Nem fog segíteni, amit írok, de én úgy utálom az ilyen lusta embereket. MÉg, hogy kidolgozott tétel... Nem gondolod, hogy aki egyszer vette a fáradtságot, és erőt, időt és éjszakákat nem kímélve kidolgozott x tételt, az majd önként és dalolva odaadja egy olyan embernek, aki lusta és várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön?
2015. jan. 17. 21:19
Ápoló Okj 2323-10 és 3717-10 kidolgozott tételekre lenne szükségem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook