Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apa és kislánya kapcsolat, nem tudom, hogy normális-e? fórum

Apa és kislánya kapcsolat, nem tudom, hogy normális-e? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. jan. 1. 14:11
Az h rácsap a popsijára, nem gondolnám h bármi rosszat sugallna. De mivel te látod ennek a hogyanját, és az ösztöneink nem vétlen vannak, próbálj meg kamerát szerezni, felvenni mit csinál mikor azt hiszi senki nem látja....vagy megnyugszol vagy kitisztul mit kell tenned
21. secret8 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. jan. 1. 14:10

Mert ez egyelőre csak gyanú. Nincs igazán kézzel fogható bizonyíték semmire. Ha lenne, lépnie kellene.

Igaz, nem is szabad megvárni, amíg lesz egyértelmű bizonyíték. Pont ezért kell figyelni.

Plusz beszélni valakivel, akiben megbízik.

2023. jan. 1. 14:07

Szerintem is figyelj. Ne hagyd egyedül vele a kislányt. Ne csapkodja a popsiját.

Megmondhatod a férjednek, hogy ez a gyanúd, úgyis tagadni fogja és lehülyéz. Akkor se szunnyadjon el benned a gyanakodás.


Első körben én is azt gondolnám, hogy a megromlott kapcsolat, válás miatt belelátsz olyat ami nincs, de mi van ha mégsem és jól érzed. A női megérzések és az anyai ösztön sokszor mindent visz.


Ezt nadrág lehúzást nem értem.

19. andi6020 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. jan. 1. 13:53
Nem mindenki, én nem. De valóban a többség csak figyelne. Mindentől függetlenül se csapkodja a gyerek pucér seggét állandóan az apuka.
2023. jan. 1. 13:27

Nem értem, hogy miért mindenki azt javasolja, hogy figyeljen, miért nem a cselekvést javasoljuk?

Ez olyan számomra, mint amikor a szőnyeg alá söpörjük a problémákat.


Vannak olyan események, amiket nem szabad halogatni!

2023. jan. 1. 13:14
Lehet csak rémeket látsz de mindenesetre minden mozzanatát figyeld a férjednek,figyeld meg hogy hogyan bánik és miket csinál a kislánnyal.Ha komolyabbra fordul a helyzet akkor rendőrségen tegyél feljelentést kiskorú szexuális zaklatása miatt.Mert ez már büntetendő.
2023. jan. 1. 12:46

Valahogy tudtára kell adni hogy figyelsz. Egyértelműen.


Idézheted neki a BTK is.


197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki

a) a szexuális kényszerítést erőszakkal, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel követi el,

b) más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel.

(2) Szexuális erőszakot követ el az is, és öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés büntetéssel büntetendő, aki tizenkettedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez vagy végeztet.

(3) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekményt

a) tizennyolcadik életévét be nem töltött személy sérelmére követik el,

b) az elkövető a hozzátartozója, vagy nevelése, felügyelete, gondozása, gyógykezelése, illetve egyéb módon a hatalma vagy befolyása alatt álló személy sérelmére követi el, vagy

c) azonos alkalommal, egymás cselekményéről tudva, többen követik el.

(4) Öt évtől húsz évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő,

a) aki a (2) bekezdésben meghatározott bűncselekményt

aa) az (1) bekezdésben meghatározott módon,

ab) a (3) bekezdés b) pontjában meghatározott sértett sérelmére, vagy

ac) a (3) bekezdés c) pontjában meghatározott módon

követi el, vagy

b) ha a (3) bekezdés a) pontjában meghatározott bűncselekmény a (3) bekezdés b) vagy c) pontja szerint is minősül.

(4a) A büntetés tíz évtől húsz évig terjedő szabadságvesztés, ha a (4) bekezdés a) pont aa) alpontjában meghatározott bűncselekmény a (4) bekezdés a) pontab) vagy ac) alpontja szerint is minősül.

(5) Aki szexuális erőszak elkövetéséhez szükséges vagy azt könnyítő feltételeket biztosítja, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


A lényeg, ne érezze hogy bármi is titokban maradhat.

2023. jan. 1. 12:37

Első blikkre azt gondolom, hogy a megromlott kapcsolat miatt te mindenképp bele akarsz látni valamit a történésekbe. Nem tudom, hogy a válás, hogy áll, milyen stádiumba jutottatok el, stb., de gondolhatjuk, hogy ez egy bosszúállás részedről, mindent rá akarsz húzni, hogy bizonyítsd te rendben vagy, csak a férjed a rossz.

Mennyi időt voltatok együtt? nem tapasztaltál soha semmit? Igen, azt mondják, hogy jól tudják leplezni...


Ezt a le akarja húzni az apja nadrágját nem is értem...

Amikor ezt tapasztalod, akkor mire gondolsz, miért teszi ezt a kislány? Nem lehetséges, hogy azt akarja, hogy vegye fel, de mivel kicsi, így csak a nadrágját tudja rángatni, ami nadrág lehúzásnak látszik?

A popsi csapkodást sem tartom annyira furának bár, ha szerinted zavaró, akkor szólj neki, hogy ne tegye.


Hány szülő van, aki szájon csókolja a gyerekét, szerelmemnek nevezi, szexinek tartja a saját kislányát/kisfiát, hányan fogdossák saját gyerekük nemiszervét, simizik a popsijukat, stb. és senkinek eszébe nem jut a pedofilia.


Lehet, hogy csak rémeket látsz, mert azt akarod, hogy a gyereked is úgy álljon az apjához, ahogy te teszed.


DE!!!!


Könnyen meg lehet, hogy van valóság alapja.

Fogalmam sincs, hogy egy pedofil mennyivel éri be, de jellemzően látható eredménye van az ilyen erőszaknak, így én a helyedben a kislányt elvinném orvoshoz és megvizsgáltatnám!

Nem kötelezhetnek rá, hogy mond el miért kéred a vizsgálatot, de könnyen meg lehet, hogy hivatalból elkezdődik egy kivizsgálás, ha megteszed.


A te döntésed, hogy belevágsz e, de az biztos, hogy nehéz lesz. A gyerek védelmében viszont, meg kellene tenned.


Én bízok abban, hogy csak rémeket látsz és nem lesz igazad.

14. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 12:34

Egy anya megérzéseit soha nem szabad figyelmen kívül hagyni! Ha megfogalmazódott benned ez a gyanú és félelem, annak oka van. Egy ilyen pici gyerek a végtelenségig befolyásolható. Óvd, védd a kislányodat, figyelj minden apró jelet, és SOHA ne hagyd egyedül az apjával. Intézd úgy, hogy meztelenül ne is lássa.

Van valaki, akivel tudnál erről bizalmasan beszélni? Család, barát,szüleid stb.? Kellene még legalább egy ember, aki odafigyel erre, több szem többet lát.

13. globus (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2023. jan. 1. 12:07

Ahhoz ő nagyon kicsi, hogy különbséget tudjon tenni. Az a legrosszabb, ha mellette kedvességet, ajándékokat kap. Ők azok a gyerekek, akiknél nagyon későn derül ki a molesztálás ténye, mert sajnos ezt hiszik normálisnak.

Kedves FI, tartsd nyitva a szemed!

12. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 12:06

Légy nagyon résen és figyelj minden jelre.

Egy percig sem hagyd a kicsit egyedül az apjával.

A gyereket egyedül fürdesd.

Az, hogy az apja nadrágját húzgálja aggasztó oka lehet.

Tudod inkább légy túlzottan féltő, mint hogy ne vegyél komolyan ilyen dolgokat.

11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 11:58
Az ilyen megérzést sosem szabad semmibe venni!
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2023. jan. 1. 11:58
Basszus ne már, ezt nem írhattad komolyan. 🤦‍♀️
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Gyöngy:))
2023. jan. 1. 11:55
Rég olvastam ekkora hülyeseget. Még itt is.
8. gyöngy:) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2023. jan. 1. 11:47
Állítod ezt egy másfél éves gyerekről...
2023. jan. 1. 11:45

Van ezzel kapcsolatban egy könyv.Nyomozati akták alapján íródott.

A címe:Ártatlan angyalok


Itt bővebb információt találsz róla:

[link]



Olvasd el, hátha segít!


Mindenképpen nehéz helyzetben vagy! Ha bevonsz valakit lavinát indíthatsz, ha nem, akkor nagyobb baj is lehet!De az is lehet, hogy benne van a hajlam, de soha nem tenné meg!

Nem szeretnék ezzel kapcsolatban tanácsot adni, mert nem szeretnélek befolyásolni, de hallgass a szívedre! Mit súg! Az anyai ösztönök erősek!

2023. jan. 1. 11:44
Női megérzés ritkán hazudik,hát még az anyai!
5. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 11:41
Keress rá az adatbázisban.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2023. jan. 1. 11:34
Másfél éves gyerek nem igazán tudja mi az a perverzió.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 11:33
Mondd meg apukának, hogy fejezze be a gyerek seggének csapkodását.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 11:21
Ez butaság.ha perverzió lenne akkor a gyerek kerülné..
2023. jan. 1. 11:10

Nagyon kényes,és számomra ijesztő témában szeretnék segítséget kérni.Tudom, hogy a válaszolók nem tudnak anonim módon válaszolni, szóval megértem azt is,ha senki nem reagál.Van egy másfél éves kislányom, akinek az apukájával eléggé megromlott a kapcsolatunk.Hónapok óta úgy tűnik, hogy válás lesz belőle.A kislányom nagyon szereti az apját,és fordítva is.Pár hete viszont feltűnt néhány furcsaság.

Együtt szoktuk fürdetni a kislányomat majdnem minden este,attól függetlenül, hogy egymással már nem jövünk ki.A férjem állandóan a fenekét csapkodja,mikor meztelen a kislány.Mondogatja is neki olyankor közben, hogy"Na mi a helyzet popsika?"

Aztán, a kislányom mindig húzná le az apukája nadrágját, mikor az ölébe mászik.Velem ilyet sosem csinál.

Ezenkívül volt nagyon sok ilyen,amit furcsálltam,de ugye egyik sem olyan dolog,ami ne férhetne bele egy apa-lánya viszonyba.

Aztán a minap megkérdezte a férjem,hogy tudtam-e, hogy van egy olyan adatbázis vagy mi,amibe beírhatod bárki nevét,és kiad mindent róla azzal kapcsolatban, hogy volt-e az illetőnek bármilyen pedofíliával kapcsolatban ügye.

Ezt csak így a semmiből közölte, sosem beszélgettünk ilyen témáról.

Azóta nem hagy nyugodni a gondolat.Nem tudom mit gondoljak, még leírni is alig merem ezt,így névtelenül is.Tanácstalan vagyok.Lehet hogy csak rémeket látok.De nem hagy nyugodni,és nem tudom mit tehetnék.Nem merek senkivel beszélni erről,mert tudom, hogy ez olyan vád,amivel egy életre meg lehet bélyegezni az embert, akkor is ha ártatlan.

Viszont sok olyan esetet hallottam,amikor anyuka szándékosan nem akarta észrevenni a jeleket.

Tudom, ebben nagy valószínűséggel nem fognak tudni segíteni egy fórumon,de annyira kétségbe estem, hogy bármiféle apró,segítő szándékú tanácsért,véleményért nagyon hálás lennék.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook