Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apa és kislánya kapcsolat, nem tudom, hogy normális-e? fórum

Apa és kislánya kapcsolat, nem tudom, hogy normális-e? (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. Hattori (válaszként erre: 48. - OldPinokkio)
2023. jan. 2. 14:03
Félinformációkért virtuálisan keresztrefeszítünk valakit.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Channa*)
2023. jan. 2. 13:52

Kívülállóként lehet hogy én is ezt gondolnám. Nem is tudom bizonyítani, hogy nem így van. Ezzel nem tudok mit csinálni. Ezért szeretnék biztosabbat tudni, mielőtt megvádolom.


A nadráglehúzós rész úgy szokott történni, hogy ő a földön ül, a kislányunk pedig az ölébe mászik, és a nadrágja derekánál próbálja lejjebb húzgálni róla.

Álló helyzetben, mikor kapaszkodni szeretne fel, akkor nem ér fel odáig. Attól függetlenül lehet, hogy ülő helyzetben is azt szeretné ilyenkor, hogy vegyék fel inkább. De nekem ez akkor is furcsa.


Az utolsó mondatoddal teljes mértékben egyet értek. A kislányom miatt nagyon nagyon remélem én is!

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Ildi992)
2023. jan. 2. 13:41

Rendben. Valóban jogod van véleményt alkotni. Elfogadom, hogy a tiéd ez.

Akkor én is nyugodtan alkotok rólad véleményt, ennyi infóból.

Szerintem melletted, ugyanilyen helyzetben nem állt ki az anyukád. Ez jött le ennyiből.

Nyugodj meg, én ki fogok a kislányomért!!!

Kérlek zárjuk le ezzel,

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Bellabi)
2023. jan. 2. 13:37
Köszönöm hogy ezt így leírtad. Igen, vannak ilyen félelmeim is.
48. OldPinokkio (válaszként erre: 44. - Hattori)
2023. jan. 2. 13:27
Bocsi, ha lehetne bővebben. Nem tudtam értelmezni. Lehet az én hibám.
47. PöttyösPanka (válaszként erre: 45. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 2. 12:50
Szívesen. Nyilván ezt a kisgyerekes szülőknek fontos tudniuk. De nekik nagyon.
2023. jan. 2. 12:38

Fimlajánló

[link]

45. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 43. - PöttyösPanka)
2023. jan. 2. 12:19

Nagyon köszönöm a válaszodat, így már értem, és jónak is találom.

mentségemre, nem volt saját gyerekem, innen eredhet a tudatlanságom.

44. Hattori (válaszként erre: 40. - OldPinokkio)
2023. jan. 2. 11:42
Holnapra elkészül a máglya?
43. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 2. 10:45

A fehérnemű szabállyal tanítják a gyerekeket arra, hogy mi a helyénvaló és a nem helyénvaló érintés. Azokon a helyeken, ahol a trikó és az alsónemű szokta fedni a testüket, csak akkor érintheti meg őket más, ha ők is beleegyeznek. Aki ezt megszegi, arra rá kell szólni. Ha akkor sem hagyja abba, más felnőtt segítségét kell kérni.

Valamint nagyon fontos tisztázni velük, hogy vannak jó és rossz titkok. A jó titok pl. a meglepetések. A rossz titkok azok, amik kellemetlen érzést keltenek bennük, és azokról beszélni kell egy olyan felnőttel, akiben megbíznak. Pl. a molesztáló gyakran azt mondja a gyereknek, hogy legyen ez a mi titkunk. A gyereknek fel kell ismernie, hogy ez nincs rendben.

42. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2023. jan. 2. 08:35

Mi az a "fehérnemű szabály?"


ezt nem tudom magamban értelmezni.

41. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - OldPinokkio)
2023. jan. 2. 08:12
Anyai szeretet ide vagy oda, még az édesanyja se puszilgassa a gyereke nemiszervét. Még a legártatlanabb módon sem. Nem a pedofília gyanúja miatt, hanem azért mert a kisgyereket meg kell tanítani a teste autonómiájára. Annak kell normálisnak lennie a gyerek számára, hogy senki sem érhet az intim területeihez, csak ha ő megengedi. Így tudja felismerni, ha valaki nem helyénvaló módon közelít hozzá. Meg is kell neki tanítani a fehérnemű szabályt. Ezzel tudja meg védeni magát. Ez rendkívül fontos dolog.
40. OldPinokkio (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 05:17

Szia!

Szerintem anyukád beavatni a legrosszabb.

Ó, ha tudat alatt is, biztosan negatívan gondol exedre amiért nincs veled. Ez már önmagában rossz kiindulópont.

Valószínűleg nem tudna reálisan gondolkodni ebben.

Ha valakivel beszélni akarsz, az független legyen.

Van előttem egy emlékkép!

Exfeleségem fürdetés után törli a picit... puszilgatja.. játékosan a puniját is... messziről érződik az anyai szeretet. Ha ugyanez a jelenet egy pedofil oldalon jelenne meg, pedofilnek is gondolhatnánk.


Vannak férfiak is akik szinte anyai módon szeretik gyermeküket, vannak óvóbácsik is.

És semmi pedofília.


Hogy viselkedésében van e szexualitás?

A Te feneked csapkodta mikor anno együtt voltatok?


Én sem vagyok szakember, csak gondolkodom.


Azokkal értek egyet, akik azt mondják, fordulj szakemberhez.

39. bellabi (válaszként erre: 38. - Ildi992)
2023. jan. 2. 04:42

Tök igazad lenne, HA TUDNÁ, hogy valóban történt molesztálás. DE NEM TUDJA. Amit ír, csak gyanú.


Tök kényes helyzetben van, nemcsak, mert normális ember nem vádolták meg senkit ilyesmivel alaptalanul, hanem mert válnak, és kérdéses lehet a gyerek elhelyezés. Ha alaptalanul vádolták, vádolhatják azzal, hogy akadályozni szeretné a másik szülőhelyén való kapcsolattartást és még oda is ítélhetik emiatt az apának a gyereket.

Igen, komolyan kell venni a gyanút, és utána kell járni. De a vádoláshoz, az apai felügyelet meg vonás ához több kell egy megérzésnél.

2023. jan. 2. 03:26
Ha tudnád megtennèd. Ez az nem is akarod megtenni. Jogom van eldönteni, vèlemènyt alkotni ennyiből? Itt látszódik, hogy nem a gyermekről szól az egèsz.gyermek molesztálás, nem a te sorsodról szól. Igen is ha te nem vagy kèpes megtenni a szükséges intèzkedèst, akkor majd más megteszi mihamarabb a gyermek èrdekèben. Ha egyáltalán igaz amit írsz. Kèpzeld jogom van vèlemènyt formálni ennyi infóból is, kölönösen ha gyermek bántalmazás van kilátásban. Gondolom, a szerencsètlen, de sajnállak hozzászóláskhoz nem írod mièrt alkotnak vèlemènyt. Írd meg a neved, ès a lakcímet a gyermekvèdelemnèl jelzem. Mert te nem tudod megtenni, fogd fel ezt segítsèkkènt. Gondolom elutasított, csak rínyálni akarsz.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Secret8)
2023. jan. 2. 03:19
Én is így gondolom. Anyukámat be szeretném avatni. Mást nem nagyon merek
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Ildi992)
2023. jan. 2. 03:08

Nem teljesen értem a problémádat.

Valóban sokat írtam magamról,de azt is írtam, hogy azért,mert nem bízom most a saját józan ítélőképességemben.Ezért kérek itt segítséget. És azért írtam ennyit a lelkiállapotomról, hogy hátha kapok tanácsot olyasvalakitől, aki szintén volt hasonló helyzetben, ilyen lelkiállapotban. Tudom, most megint magamról beszélek, be is fejeztem az ezzel kapcsolatos magyarázkodást, és önsajnálatot.

Nagyon sok hasznos tanácsot kaptam eddig, amiket igyekszem is megfogadni. Viszont most, éjszaka, mialatt a kislányom alszik, nem tudok mást csinálni,mint végig olvasni őket.Ebből az jön le, hogy nem is akarok valójában semmit tenni? Neked ezt ennyiből jogod van eldönteni? Szerintem meg ez a gusztustalan. Főleg, miután pont te írtad, hogy

"Ha tudod mit kell tenned de nehèz, tedd meg!"

Ha tudnám, megtenném.

35. ildi992 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 01:52
Megint, magadról írsz... Szerintem nem is akarsz tenni semmit, mert nem itt irogatnál.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Főnix3)
2023. jan. 2. 01:26

Az ösztöneim azt súgják, hogy baj van.Viszont a kapcsolatunk vége annyira megviselt engem, hogy elkezdtem pszichológushoz járni. Nagyon sok csúnya vitán vagyunk túl.Teljesen lerombolta az összes önbizalmam.

Lehet,hogy ez így önsajnálatnak hangzik,mert nemrég még én sem gondoltam volna, hogy valakinek tényleg képes egy másik személy ennyire lerombolni az önbizalmát. Sosem tartottam hülyének magam, az elmúlt hónapokban viszont folyamatosan elégedetlen voltam magammal. Mégis nehezen ismertem be magamnak is, hogy ez így nagyon nincs rendben,segítség kell.

Ezt a részét azért írtam le,mert talán valamennyire magyarázza ez is, hogy miért vagyok ennyire tanácstalan.

A kislányom a mindenem,mindennél fontosabb nekem.Szeretném anyatigrisként védeni,és megóvni mindentől.Viszont ha tényleg én látok bele mást ezekbe a dolgokba mint amik, azzal szintén nagyon sokat ártok a kislányomnak.

Semmiképpen nem hagyom ennyiben a dolgot,figyelek mindenre. De mindeközben ott van bennem folyamatosan a kétely, a saját döntéseim helyességét illetően.

Ezért szeretnék gyorsan cselekedni, és vagyok kíváncsi minden hasznos tanácsra.

2023. jan. 1. 23:58
Ha tudod mit kell tenned de nehèz, tedd meg! Segítsèget kèrhetsz gyermek pszichógustól. Amikre most töllük vársz tanácsot ő megadja neked. Esetleg rajzoltat valamit a gyerekkel, ès kièrtèkeli ezzel kapcsolatban.
2023. jan. 1. 23:51
Egy törtènet. Amikor már megtanultam egyedül mosakodni " apám" mindig vèletlenül betèvedt ilyen olyan indokkal. Ezzel mindent elmondtam. Anyaoroszlán legyèl, ès most nem a volt párod lelkiállapotát kell vigyázni.
2023. jan. 1. 23:35
Fürdetèst vedd fel rejtett kamerára, ès mutasd meg egy gyermek pszichológusnak. Esetleg az egèsz lakást kamerázd be, ès hirtelen ötlettől vezèrelve hagyd el a lakást, valamilyen indokkal. Vagy magánnyomozók segítsègèt is kèrheted. Èrdemes lenne. Mi csak okoskodunk, de a bizonyíték dönt. Egèszsèges lelki gyermeket szeretnèl megfontolod ezeket.
2023. jan. 1. 23:11

Köszönöm szépen mindenkinek, aki leírta a véleményét.

Amit itt leírtam,a fórumindító posztban, az csak töredéke a dolgoknak.több okból sem szerettem volna ennél részletesebben belemenni. Elsősorban azért,mert félek, hogy én látok bele többet a dolgokba. Nekem ezek a dolgok nagyon furcsák. De lehet, hogy mindegyikre van magyarázat.Őt erről azért nem szeretném faggatni, mert egyelőre megbeszéltük egymás között a láthatási rendszert, ameddig nem adjuk be hivatalosan a válópert. 5 hónapja költöztünk külön,de ezzel várni akartunk még, hogy biztosan ne döntsünk elhamarkodottan. Szóval nem áll szándékomban semmivel megvádolni.Csak valahogyan szeretnék biztosra menni,mihamarabb.Mert ha rájön, hogy én ilyesmire gyanakszom, akkor utána jobban próbálná elrejteni a jeleket. Amennyiben tényleg "bűnös". A láthatások alkalmával el szokta vinni.Mindenben megegyeztünk, nagyon jól müködött eddig.Viszont ha mégis én látom rosszul esetleg?Hogyan,és miért rúgjam fel a megállapodásunkat?Ha valakit ilyennel megvádolnak,az egy életre megbélyegezheti. Akkor is,ha ártatlan.

Attól, hogy válófélben vagyunk,a gyerekem apja.Amiket ellenem elkövetett, arról nem a kislányunk tehet. Külön tudom választani a kettőt. Nem is szeretnék erről többet magyarázkodni.

Nagyon gyorsan igyekszem kitalálni valamit, köszönöm a tanácsokat ehhez.

Szeretnék reagálni külön is rájuk,amint lenne több időm rá.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett,és esetleg nehezen érthető,de nagyon ideges vagyok,nehezen tudom leírni ezeket.

29. de82bd5a12 (válaszként erre: 28. - Hattori)
2023. jan. 1. 20:14
Nem bírom a horrort, de ez érdekesnek ígérkezik 😊
28. Hattori (válaszként erre: 26. - De82bd5a12)
2023. jan. 1. 20:08
Stigmata c film
2023. jan. 1. 20:03

Tök őszintén, én semmi olyasmit nem látok a nyitó leírásban, ami miatt alapból pedofíliára gondolnék.


De nem tudom, mi van még.


Az adatbázisban lecsekkolni a férj nevét, ha már felmerült a gyanú, semmeddig sem tart. Ami macerásabb, az a gyerekovosi pszichológusi vizsgálat. A férjed tudta nélkül. Ha komolyan gondolod, hogy ilyesmi van mögötte.


Amúgy úgy tudom, a tulajdonos (vagyis a Te) beleegyezéseddel be lehet kamerázni a közös otthonotokat. Ha tényleg úgy gondolod.


Mondjuk én meglepődnék, ha igaz lenne a leírtak alapján de nem tudom, mi az, ami még van és nincs leírva.

26. de82bd5a12 (válaszként erre: 24. - Liliom10)
2023. jan. 1. 19:45
"Még az is lehet, rejtetten a férjedben is van ilyen hajlam, és ha nem is tenne semmit a kislányával, esetleg később más kislányával igen !" - ez már nagyon beteg, amit írsz, és csak aljas feltételezés, semmi egyéb.
25. Hattori (válaszként erre: 16. - Dad1f54482)
2023. jan. 1. 17:15

Anno, amikor bébi voltam, apa épp pelenkázott és ott volt nagybátyám,aki akkor gyerektelen volt még. Apám gügyög,bügyög hozzám:jaj, kicsim így szeretlek, úgy szerwetlek, imádlak, jaj,kinyalom,jaj kinyalom,úgy imádom...erre nagybátyám elröhögte magát,apámnak akkor esett le mit mondott. Mindenki röhögöttt egy nagyot,anya is.Soha-senki nem molesztált,semmilyen rokonom.

FIinditó gondolom válni akar és gyűjti az ellenséges infokat a férje ellen, ocsnány játék és láttam már ilyet sajnos.

24. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 16:23

Nekem is gyanús a férjed viselkedése.

"A férjem állandóan a fenekét csapkodja,mikor meztelen a kislány.Mondogatja is neki olyankor közben, hogy"Na mi a helyzet popsika?"

Lehet, hogy a gyerekkoromban elszenvedett rengeteg verés miatt nekem az is agresszió, ami másoknak nem az. Tehát : Én nem engedném EGYSZER SEM, hogy férjem csapkodja a másfél éves gyerekem fenekét ! A gyerekeink csak simogatást kaptak tőlünk, főleg a fejükre, soha nem csapkodtuk semmijüket. Mi ebben a szeretet ??? És miért beszél a popsihoz ?

Remélem, nem vetkőzik le a férjed olyankor, mikor nem vagy ott ? Egy régi történet: egy ismerős család mesélte, hogy nyugodtan meztelenkedtek a fürdőszobában a kicsi, éppen csak járni tudó kislányuk előtt is. Egyszer a kislány a pucér apja fütyijét megfogta, és kissé meghúzta ! Attól kezdve megszűnt a kicsi előtti meztelenkedés.

Ezt a pedofil adatbázis iránti érdeklődést sem értem. Mondtad, hogy ez szörnyű, és nagyon elítéled ezeket a beteglelkű pedofilokat ? Őt miért érdekli ez ? Mit mondott ?

Még az is lehet, rejtetten a férjedben is van ilyen hajlam, és ha nem is tenne semmit a kislányával, esetleg később más kislányával igen !

Ha van olyan pszichológus, akinek névtelenül lehet írni ilyen ügyben, és tanácsot kérni, én írnék neki azonnal!

A kislányomat nem hagynám semeddig az apjával kettesben ! Lehetőleg ne is lássa pucéron a kislányt ! A fürdetésnél ne nyúljon a gyerekhez, esetleg jelen lehet !

Most nagyon kell figyelned, minden gyanús dolgot írj le magadnak rejtve a számítógépen, ha esetleg pszichológussal kellene majd beszélned, el tudod mondani, mi gyanús, mitől félsz. Ha elválnátok, és addig semmi nem derül ki, a férjed majd sokat lesz kettesben a kislánnyal, ha elviszi láthatásra. Úgy rémlik, olyat is olvastam, hogy bizonyos esetekben kicsi gyereknél csak az anya jelenlétében lehet az apa a kislányával.

23. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 14:28
Elsőre én is azt gondolom, hogy a megromlott kapcsolat miatt látsz többet a dologba. Mennyire ismered a párod és annak családját? Előző kapcsolatai milyenek voltak? Szokott egyedül lenni a kislány az apukájával? Próbálj meg beszélni a férjeddel ,miért hozta fel a pedofil témát. Ha szükséges keress fel szakembert aki tud segíteni. Ha ez a gyanúd akkor mindenképp járj utána.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook