Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyukámnak (78 éves) hörgőtükrözése lesz, hogyan csinálják a vizsgálatot? fórum

Anyukámnak (78 éves) hörgőtükrözése lesz, hogyan csinálják a vizsgálatot? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 2. 16:07
Szia! 58 éves nő vagyok, és 2 évvel ezelőtt csinálták a vizsgálatot.A nagyra nyitott szájon keresztül befújtak Lidocain spray-t a torokba, és kis csövet, aminek kamera van a végében, vezetnek le a légcsövön keresztül.Nme kellemes, azt kell csinálni, amit az orvos mond vizsgálat közben.
2016. júl. 26. 13:35

[link]


Befujtak erzestelenitot a torokba es (nekem) orron keresztul toltak le azt az izet.

2016. júl. 26. 13:34
befújják lidokain spray-vel, utána ledugják azt a kis kamerás csövet. kb 5-10 perc. Nem túl kellemes , de nem fáj... Nekem még nem volt, de láttam már sokat.
2016. júl. 26. 13:30
Azért kérdezem, mert anyukám nagyon szorongós, izgulós típus, a szívére is szed gyógyszert... szóval bódításban csinálják, vagy sima helyi érzéstelenítésben? Meddig tart?
2016. júl. 26. 13:29
Anyukámnak (78 éves) hörgőtükrözése lesz, hogyan csinálják a vizsgálatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook