Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák vagy kismamák, aki szívesen beszélgetnének fórum

Anyukák vagy kismamák, aki szívesen beszélgetnének (beszélgetős fórum)


17. NomNom (válaszként erre: 15. - Nilem023)
2021. márc. 17. 21:00
Hú nekem volt egy időszak, hogy alig éreztem és bőgtem, a férjem már majdnem bevitt a kórházba. Szerintem csak másképp helyezkedett akkor és nehezebben éreztem. A végén már iszonyat volt alig fért szegény. Azt hittem egyszer csak kidugja a számon a lábacskáját. 😅
16. nilem023 (válaszként erre: 12. - NomNom)
2021. márc. 17. 20:59
Egy dolog biztos a gyerekeknél az a változás 🙂hol jó irányba hol rosszba!
15. nilem023 (válaszként erre: 13. - Anonim27)
2021. márc. 17. 20:56
Miután ad életjelet sem lesz könnyebb érzés mert akkor meg majd azon aggódsz miért nem mocorog😊 én sokszor felébresztettem szegénytmert úgy gondoltam ideje mozogni, most meg vissza kapom mert most meg ő nem hagy engem éjszaka 😂
14. NomNom (válaszként erre: 13. - Anonim27)
2021. márc. 17. 14:17
Szia! Teljesen megértem! Én is így éreztem, én 12 hetesen láttam először UH-n is, szóval addig azt is alig hittem el, hogy egyáltalán van ott valaki, és ha van akkor nem egy kis alien mondjuk. 😅
2021. márc. 17. 13:50
Sziasztok :) Csatlakozok én is, 7 hetes terhes vagyok, első baba, nagyon izgatott vagyok, és tele aggodalommal hogy vajon minden rendben lesz e :D Igazából én azt az időszakot várom amikor már érzem hogy mozog, legalább ad életjelet :D Nekem ez még így nagyon furcsa, hogy elvileg ott van de semmi nem érzek, nem tudok róla, és még a vizsgálatokat se kell elkapkodni, szóval nekem kicsit idegőrlő :D Legközelebb 30.-án megyek orvoshoz 9 hetesen.
12. NomNom (válaszként erre: 8. - Nilem023)
2021. márc. 13. 21:37

Hát a fiam 3 hónapos koráig 6-8 órákat aludt éjjel. Azóta max 2-3 órát egyben. De az nagyon max...:( És őt még mindig szokták zavarni a gázok.

Az egy ébredés már nem zavarna. 😅

11. Cassidie (válaszként erre: 9. - Nilem023)
2021. márc. 13. 21:33

Én is annyira várom már, hogy végre lássam, halljam a pici szívverését😊 akkor talán egy fokkal nyugodtabb leszek


9 hónapot vártunk egy pozitív tesztre. Picit émelygek, de hatalmas étvágyam van, persze tudom, hogy ez még simán változhat😁


Annyira várom most, hogy repüljön az idő 😊 sajnos 29-nél előbb nem tud fogadni az orvosom.

10. nilem023 (válaszként erre: 3. - Bettiboldog)
2021. márc. 13. 21:00
Hányadik hétben vagy?
9. nilem023 (válaszként erre: 7. - Cassidie)
2021. márc. 13. 20:58

Én a 6. héten voltam először orvosnál és szuper élmény volt hallani a szívverését, olyan hihetetlen érzés volt hogy ott van🥰 akkor még csak egy kis babszem formában 😊

Már onnantól jött az aggódás hogy minden rendben legyen vele és ez az érzés csak fokozódik hogy megszületik!

Nekem nagyon hányingerem volt ami talán 10-11. hétre megszűnt! Aztán jött a gyomorégés de az is időszakos!

A második trimeszter a legjobb😊akkor én majd kicsattantam és volt még energiám mindenhez!

8. nilem023 (válaszként erre: 6. - NomNom)
2021. márc. 13. 20:49

Hát az alvás nekünk sem az erősségünk😩még a mai napig egyszer biztos felébred! Az elején nálunk is gondok voltak a gázokkal se a harmadik hónap után mintha elvágták volna!

El se tudom hinni hogy van olyan baba aki születése óta jól alszik vagy ha mégis akkor nagyon szerencsés az anyukája 😊

2021. márc. 13. 18:51

Sziasztok!


Szívesen beszélgetnék, igaz én még csak a 6. hétben járok, várom az első orvosi vizsgálatomat🙂


Örömmel olvasnék babaváró élményeket, milyen volt megélni, mit éreztetek, tapasztaltatok😊


27 éves vagyok, első babánkat várjuk🙂

6. NomNom (válaszként erre: 5. - Nilem023)
2021. márc. 13. 09:58

Sziasztok!

Nekem jövő héten lesz 7 hónapos a kisfiam. Első baba, egy testvért még biztosan szeretnénk neki.:)

3 hónapos kora óta rosszul alszik. Hol a gázokra ébred fel, most éppen a mozgásfejlődés is bezavar, máskor a fogzás... Szóval 10-ből 9x vacak az éjszaka. 😄

Eddig a hozzátáplálás őt sem érdekelte kimondottan, most kezdett el normálisabban enni.

2021. márc. 13. 09:35

Sziasztok! Én is szívesen csatlakozom😊

Anyuka vagyok, egy 15 hónapos kisfiam van akit Benettnek hívnak!😊 Én 35 éves vagyok és egyenlőre úgy néz ki nem lesz testvére, de persze ez változhat!😊

Nektek milyen nehézségeitek voltak a gyerekkel/gyerekekkel? Gondokok itt alvási, evési vagy éppen vmi fejlődés lemaradási problémára!

Nálunk voltak evési gondok! Nem igazán akarta a hozzátáplálást, meg szenvedtem vele! Persze mindenki mondogatta a számukra jól bevált praktikákat de nekünk semmi nem jött be! Aztán egyszer csak ráérzett az ízére és már eszik!

Meséljetek Ti is!!!😊

2021. márc. 12. 22:44
Sziasztok! Anyuka vagyok én is. És szívesen beszélgetek. 😊 Aki anyuka hàny gyerkőc van? Milyen idősek? Kismama: Hànyadik hétnél tartassz? Első vagy második baba? Nekem 2 kislányom van. A nagyobb nemsokàra 3 ès fél éves a hugi most volt 9 hónapos. 😊
2021. márc. 12. 17:42
Én is csatlakoznak! Kismama vagyok és égek a vágytól,hogy kismamás dolgokról csevegjek!☺️
2. zsofi_876 (válaszként erre: 1. - Brigitta13)
2021. márc. 12. 16:08

Én vagyok.

Anyuka.

De gyanítom, hogy más korosztály lehetünk. :)

Beszélgetni viszont szeretek. :)

2021. márc. 12. 14:56
Van itt olyan anyuka vagy kismama aki szívesen beszélgetnék, ismerkedne más anyukákkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook