Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósokról fórum

Anyósokról (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7741. marcsix (válaszként erre: 7716. - 474687f420)
2011. márc. 2. 22:45
totál kész ez a nő... Nem a korral nő az ember esze, az már tuti...Még ha azt is mondják, hogy "sokat megéltem már"
7740. marcsix (válaszként erre: 7717. - 474687f420)
2011. márc. 2. 22:43
Én tuti fellógatom magam, vagy lőjetek fejbe :D
7739. marcsix (válaszként erre: 7726. - D771568264)
2011. márc. 2. 22:42
Az én anyósom 120 kg, 160cm Férjem 55-60 kg és 170 min. :D Külsőleg szinte semmiben sem hasonlitanak hála az égnek... Még a szemük szine sem egyforma ...:D Azt én is észrevettem hogy a fiús anyukák többsége az a bizonyos anyós. Na nekem is van fiam, és határozottan állitom, hogy én nem leszek olyan anyós mint az én tiszteletbeli anyósom :D Jussak eszedbe majd 30 év mulva mikor aktuális lesz. Büszkén fogom akkor is állitani az igazamat... Imádom a gyermekeimet, soha nem okoznék nekik fájdalmat.
7738. marcsix (válaszként erre: 7729. - 474687f420)
2011. márc. 2. 22:38
:D az én anyósom meg kifejezetten mondta, hogy igy hivjam...amire az én gondolatom az volt egy kis idő elteltével, hogy anya csak egy van :D Jobb is hogy nem hivod úgy. Jó ideje én is átszoktam az ANYÓS kifejezésre :D ez jobban ráillik ...
7737. Bigbri
2011. febr. 20. 16:53

Sziasztok!


Hát én is csatlakozom hozzátok...

Párom programozó és januárban ki kellett menni neki külföldre. Vitte a testvérét is aki tudott neki segíteni egy-két dologban. Anyósom annyira kiakadt, h a páromat pocskondiázni kezdte. Pl. csak egy bűnöző, börtönben lenne a helye, semmire sem jó és hasonló dolgokat mondott rá. Én ezen annyira kiakadtam, hogy elmondtam számára a véleményemet. Akkor le is vágta a telefont rám. Persze beszéltünk azóta egyszer telefonon és megint elmondta nekem a véleményét, és azt is, hogy nekem semmi élettapasztalatom sincsen az életben és jobb lenne ha befognám a számat. :D Normális hangnemben tettem le a telefont, nem akartam bunkó lenni vele. Csak azt nem értem, h a saját fiára miért kell olyan dolgokat mondani amik nem is igazak? Persze ennél régebben cifrább dolgokat is tett a párommal....

Viszont az én szüleim, imádják a páromat, és a párom is a szüleimet....

7736. d771568264 (válaszként erre: 7734. - Zsombibombi)
2011. febr. 20. 15:43
Vajon a férjed is így vélekedik az anyósáról ?
2011. febr. 12. 18:08
Hát sztem is jobb, amíg van, mert ha ne adj'Isten elmenne, tuti hozzám járna vissza!
2011. febr. 12. 16:43
Sziasztok! Anyós szemponból a nézetem. Jó ha van de rikán jelenjen meg :)
7733. Sapienta (válaszként erre: 7732. - 474687f420)
2011. febr. 11. 19:59
mondjuk, ez is egy jó megoldás :)
7732. 474687f420 (válaszként erre: 7731. - Sapienta)
2011. febr. 11. 18:38

Ez vicces.:)

A mi kapcsolatunk egyből rosszul indult, az volt a kifogás, hogy vékony vagyok ugye.Szóva azóta ezerszer jobb, de tényleg.3 éve nem állunk szóba egymással azóta imádom!!!

7731. Sapienta
2011. febr. 11. 09:08

ez amúgy vicces. én már Ji Kinget is igénybe vettem, megkérdeztem, mit tehetnék, hogy jobb legyen köztünk a viszony. Ez a válasz jött ki: Rejtőzjödő Sárkány. Ne cselekedje!

legalább röhögtem egy jót ;)

7730. Sapienta
2011. febr. 11. 09:07

hmmm... olyan története nincs valakinek, ahol hűvösen indult az anyóssal a kapcsolat, esetleg voltak benne viharok, de aztán sikerült megoldani, és ha nem is a legjobb barátnők lettek, de normális, jó viszony lett közöttük?

avagy mit lehet tenni, ha az anyós egyébként nem egy égetnivaló boszorka, de nem is egy bűbájos tündérke?

2011. febr. 10. 20:45
Amikor eljegyeztük egymást, kérdeztem tőle, hogy ezek után hogy szólíthatom, hívhatom e anyukának, azt mondta neki már van egy lánya, nem.
2011. febr. 10. 20:44

Az én anyukám rendes és a férjem is ezt mondaná, soha nem piszkálta, semmi, ő az apukámmal nincs jóban.Hála Istennek kinézetre nem hasonlítanak anyóssal.Gondolom vannak rendes fiús anyák is, de az enyém nem az, sajnos.Bárcsak az lenne, pedig én mindenkivel kijövök, bárkivel elbeszélgetek.Neki évekig tűrtem a piszkálódását, de elég volt.Én mindent megpróbáltam.

Tiszteltem, mert idősebb, tűrtőztettem magam a párom miatt, és birkatürelmű ember vagyok.És remélem, ha a fiamnak barátnője lesz emlékezni fogok én a jóindulatért cserébe mit kaptam.

7727. bmwkraft (válaszként erre: 7726. - D771568264)
2011. febr. 10. 20:38

Nem is mondta senki, hogy minden anyós olyan legalább is én nem. Nekem is van olyan barátnőm kettő is akinek az anyósa tündéri.Egyébként az én anyukám sem egyszerű eset sőt.

Nagyon örülnék neki, ha olyan anyósom lenne mint a barátnőimé, szeretném ha a gyerekeknek rengeteg élményük lenne a nagyival, de hát ha ő elzárkózik akkor ennyi.

7726. d771568264 (válaszként erre: 7725. - 474687f420)
2011. febr. 10. 19:27

Hát igen mert általában a fiúk hasonlítanak az anyjukra.Úgy értve,hogy kinéztre és esetleg a természetük is hasonló. Viszont azért a néhány centi különbségért ezt mind elnézitek nekik.

Na meg aztán általában mindig a feleség anyósa a kiállhatatlan.A férj anyósa az nem olyan.Vagy csak attól függ,hogy melyik szemszögből nézzük.

Na aztán ne is beszéljünk a mindent jobban tudó

menyekről akik nem olyan anyósok lesznek.

Ezzel nem azt mondom,hogy nincsenek borzalmas kiállhatatlan anyósok,de nem mind olyan !

7725. 474687f420 (válaszként erre: 7723. - D771568264)
2011. febr. 10. 18:56
Ezt mire értetted?Kifejtenéd.Nyugodtan nem vagyok sértődős, ha a férjemnek szólt.
7724. 474687f420 (válaszként erre: 7722. - Bmwkraft)
2011. febr. 10. 18:55
Mostmár kiáll mellettem, legalábbis úgy látom, azt nem tudom a hátam mögött mit beszélnek, mert évek óta nem beszéltem vele.De azért megmaradt bennem a szálka a férjem irányában is.
2011. febr. 10. 18:52
" Az alma a fától semmi de semmiképp nem eshetik távol "
7722. bmwkraft
2011. febr. 10. 18:45

Nem valami jó a helyzet nálatok:(

Hálát adok az égnek, hogy az én férjem kiáll mellettem a kezdetek óta. Csak azt bánom, hogy én azért próbálkoztam megszeretni az elején, aztán meg megbocsátani minden szemétségét és úgy érzem közben 20 évet öregedtem:(

2011. febr. 10. 18:29

Ja sziasztok mindenkinek.Nekem nagyon sok sztorim van.Először azért nem tetszettem neki, mert túl sovány vagyok.Mert amúgy az ő fiacskája főnyeremény azzal hogy 16 évesen csinált egy gyereket elvette, majd a nő megcsalta elváltak, de közben különköltöztek 10-szer.Meg az egész falu szerint lusta, gonosz ember, mert a felesége dolgozott ő nem meg ilyenek.

Én meg nem vagyok neki elég jó, mert tisztelik a családomat, még komoly kapcs. sem volt sok, és házias vagyok.

Hát igen ezek komoly problémák.Olyannak kellene lennem mint ő akinek a hitel az első csak meglegyen amit akar, napról napra élnek emiatt, 25 éve nem dolgozik, a lányát elkényeztette az ő kertét is még anyuka kapálja, pedig 2 gyerekes anya, a fia nemtudja kimutatni a szeretetét, csak azzal hogy vesz valamit a gyerekének, vagy nekem.Nem tudják beosztani a pénzt és még sorolhatnám.

2011. febr. 10. 18:24

Sztem jó nekik, tuti arra gondolnak, tenyerüket dörzsölve, hogy az én kisfiam most hazamegy és jól összevesznek.Az én drága anyósom 2 embert ismer a falujukban, az egyik felével nem beszél, a másik fele meg vele nem áll szóba.Sógornőm ugyanilyen.Amikor megszületett a kisfiam, az első volt, hogy 10 cm-ről a szemébe fényképezett vakussal.Sztem nem 100-asak.A gyerekem még nincs megkeresztelve mert őt akarták erőltetni, én meg mondtam hogy akkor inkább nem.Mostmár majd így meglesz, hogy nincsenek a képbe.

Egyszer mivel Pesten lakunk és mindkettőnk családja 300 km-re)szóval, a párom előbb utazott haza akkor még vonattal, mert én még dolgoztam.Amikor már én is utaztam haza nagyon örült, mert mondtam hogy egyik volt osztálytársammal utazom és biztonságban érzett.Erre mire hazaértem anyós felbíztatta, hogy őrült féltékeny volt, mert az ő apja az anyja szerint ilyet sosem engedne!Mi el is váltunk sok ok miatt, de sok köze volt a "büdös banyának" is hozzá.Persze nem bírtuk egymás nélkül és kibékültünk, de azzal a feltétellel, hogy kiáll mellettem és nem mindig mikor beszél az anyjával utána nagyon nekem áll, mert ki tudja miket mond neki.Nálunk ez bejött azóta nem tudja bíztatni.

7719. bmwkraft (válaszként erre: 7716. - 474687f420)
2011. febr. 10. 17:57

szia!

Látom a te anyósodnak is sok esze van,hogy tűs-gyógyszeres dobozt ad a gyereknek.

Jól teszed, hogy nem beszélsz vele én is ezt próbálom be tartani, de ma muszáj volt beszélnem vele, hát kb 10percet beszéltem vele de úgy fel mérgelt, hogy azt hittem haza hozom magammal és begyújtok vele a kis kályhába. Azt hiszem lángolt volna az egész ház tőle a környéken azt hitték volna, hogy megint kigyulladt a zsanai gáztározó. Annyira égetni való:)

7718. Sapienta (válaszként erre: 7717. - 474687f420)
2011. febr. 9. 16:05

úgy legyen! :) sokszor szerintem az a probléma (egyik) gyökere, hogy a fiúk nem mernek szólni az anyjuknak. azt tanulták ugyanis, hogy jobb elkerülni a konfliktust, mert jön a sértődés, sírás...

nekem csak egy kérdésem van: ezek az anyák nem szeretik a fiaikat? mert azzal, hogy szívják a menyük vérét, a fiukat bántják meg a legjobban.

2011. febr. 9. 15:57
Nekem kisfiam van de ha én ilyen anyós leszek remélem jól seggberúg!
2011. febr. 9. 15:55
Örülök, hogy ennyien írtok, én nyitottam a fórumot, de átdobott ide.Persze nem baj.Azért szomorú, hogy ilyenek az anyósok.Én imádom az enyémet, mióta 3 éve nem beszélünk.Évekig hallgattam a hülye piszkálódását, hogy felbíztatta ellenem a páromat sunyi módon, aztán amikor anyukámat a szájára vette akkor kiosztottam.Elég volt, attól hogy valaki idősebb, nem lehet neki mindent.A gyerekemnek 1,5 évesen odaadta a tűs-gyógyszeres dobozt, és nevetve nézte hogy eljátszik vele.Akkor volt 5 percig egyedül először vele.Utána egy gombostűt szedtem ki a kis bodyja ujjából.Ha meg nem megyek, lehet 2 perc és vihetem gyomormosásra.De még mennyi durvaságot tudnék mesélni.8 hónapos terhes voltam, amikor leállt szapulni, hogy nem dolgozom.A munkámat egyébként amiatt hagytam ott, mert veszélyeztetve volt a terhességem az emelések, szekrénytologatások miatt.Hozzáteszem 25 éve nem dolgozik!
7715. marcsix
2011. febr. 9. 15:36
Adatlapomban az interaktivitásban fogod megtalálni a nyitott klubbot. Régi anyós (nem irom ki mert nem tudom lehet e) ... klubb :D
7714. bmwkraft (válaszként erre: 7711. - Marcsix)
2011. febr. 9. 14:55

Szia!

Hogy ne emlékeznék rád, nem vagy egy felejthető :)))(jó értelemben)

Hol lehet jelentkezni megyek:)

7713. anyucika3 (válaszként erre: 7712. - Marcsix)
2011. febr. 9. 13:42
Hol és,hogy kell jelentkezni?
7712. marcsix
2011. febr. 9. 13:26
Csajok, ha valaki még akar, nyugodtan jöhet a klubba, igazából a régieknek inditottam, de minden újat is várunk, akik nem akarják, hogy piszkálják őket a "jó" anyósok a fórumon... Meg mások :D Pont ezért inditottam a klubot.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook