Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyám rám szervez mindent. Lebeszéli az ismerőseivel... fórum

Anyám rám szervez mindent. Lebeszéli az ismerőseivel... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
48. jozsi.38 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 08:23
Miért is nekem kellene megtennem? Nem nekem szervezik meg az elfoglaltságokat/tennivalókat...
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Jozsi.38)
2023. ápr. 25. 07:09
Hívjad!
46. jozsi.38 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 19:37
Akkor felhívnám Juliskát, és közölném vele, hogy nagyon sajnálom, de ez nekem nem fér bele az időmbe. Ha pedig legközelebb szeretné, hogy segítsek neki, akkor velem beszélje le, és ne az anyámmal.
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Burrit0)
2023. ápr. 24. 06:15

Úgy látszik nem eleget, mert csak kötözködést és okoskodást látok részedről.


Ez egy vallomásból nyitott fórum. Ott is lehetett volna hagyni. (+ 1 tapasztalat neked)

44. Burrit0 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 23. 23:18

Sokat tapaszlaltam.

Es azert irtam, mert szivesen segitenek. Lelkileg, messze elunk.


De ha nem erre vagytal, miert van ez egy forumon?

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Burrit0)
2023. ápr. 23. 22:35

Nem, nem vagyok balek, hanem nem szeretnék veszekedni vele. Az ANYÁM.


Úgy látom, bármit írok neked mindig megvan a negatív minősítésed. Nem kell neked a problémámmal foglalkozni, nyugodtan hanyagolhatod.

42. Burrit0 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 23. 21:35
Ilyen balek vagy?
2023. ápr. 23. 20:27

"Lebeszéli az ismerőseivel telefonon, hogy nekem mit kell majd csinálni."


Ok, úgy látom néhány embernek nehézséget jelent.

Ő megbeszél valami Juliskával és nekem kell azt teljesíteni. Az én feladatom lesz. Nem egyezteti, hogy nekem belefér-e a szabadidőmbe (dolgozom az ő nem hivatalos ellátása mellett) az a kötelezettség, amit megígért Juliskának.

2023. ápr. 23. 19:54

Én sem értem, be kell valljam. Az ismerőseid számára kell neked megcsinálni, és anyád egyezteti le?

Vagy neked nem mondja el, hogy mit szeretne ha megcsinálnád a számára, és közvetítőkön keresztül tudod meg?

Nekem ez a két verzió jut eszembe a vallomásodról

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Burrit0)
2023. ápr. 23. 18:55
Ha nem érted a te bajod. Nem fogom megmagyarázni, nem fogok egy (feltételezhetően) felnőtt embernek egy rövidke mondatot értelmezni.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Ágica...)
2023. ápr. 23. 18:50

Részvétem.


Nem a halálát kívánom - szeretem.

De nehéz vele együtt élni éveken át és néha ilyen kifakadások születnek, mint ez a vallomás.

37. Burrit0 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 23. 17:53

Te meg nem valaszoltal. Hogy jonnek ide az ismerosok? Miket szervez le??

Masnak sem vilagos.


De mindegy, te bajod.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Burrit0)
2023. ápr. 23. 17:52
Köszönöm, hogy megosztottad, de semmi köze az én történetemhez.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Burrit0)
2023. ápr. 23. 17:48
Szerintem nem olvastad el. Én is megértettem és ágytálaztam éjjel, nappal.
2023. ápr. 22. 21:59

En abban bizok, nem hulyulok meg, ha a faterom feldobja a pacskert.

Szinte minden nap beszelunk, neha csak hello-hello, de orakat tudunk logni a telefonon.

33. Burrit0 (válaszként erre: 32. - Burrit0)
2023. ápr. 22. 21:57
de ha mar fel sem ismer....
32. Burrit0 (válaszként erre: 31. - Ágica...)
2023. ápr. 22. 21:56

Ugye, hogy ugye?


A nagyin akkor lett vegleg salata, amikor en szabadsagon Kulfoldon. Meg sem mondtak, hogy elvezzem a szabadsagot, amire alig mentem..

31. ágica... (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 22. 21:40

Én lehet nem bánnám.

Mit nem adnék, ha kaphatnék még egy napot vele.

2023. ápr. 22. 21:30
Az ismerosei rest meg mindig nem ertem.
29. Burrit0 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 22. 21:14

Remelem, a leckednek elobb kellett keszen lenni, mint a hazimunkanak.

Azzal meg mi a baj, hogy nem kupiban eltetek? Nekunk nem voltak ilyenek kiadva. Nem is csinalta senki, mindig uszott a lakas. 12-14 evesen en anelkul megcsinaltam, hogy mondtak volna. A tesoim probaltam bevonni, de akkor meg nem voltam ilyen kibabra despota. Mikor felnottunk, sem lett jobb, mert a szuleim nem alltak mellem :P Eleg mas a haz, mikota nem lakok ott.


A nagymamam 14 eves koratol dolgozott, es kuldte haza a penzt a ket kicsi tesonak, mert a Dedi szilankot kapott, es a korhazban fekudt, a ferje meg eltunt/meghalt egy bombatamadas utan. Vezetokent dolgozott sokat, dirigalos, akaratos lett.


De attol meg csupa sziv volt, es sok jot kaptam tole. Csak megoregedett. Kicsit buggyant, kicsit talan a rosszak felerosodtek.

Ha szazszor megkerdezi, hogy keszen van, meglesz ekkor. A masik utana.

Ez nem egy munkahely, ahol idore kell keszen lenni, vagy nem lesz bonusz.


At kell allitani a feledben, ami nagyon nehez.

Az 50=szer elmondott sztorikat meg fogod szeretni, ha nem lesznek, ha mar nem lesz veled.

28. Burrit0 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 22. 20:55

En a pelenka pro agytal dolgot megertem a reszerol. Es inkabb kevesebbet aludtam volna, mint hagytam volna egy tudatadal levo beteget, aki konkretan az anyam, a mocskaban fekudni, mert tehetetlen.

Az 50-szer meghallgatni dolog meg tanulhato. Az en nagymamam legalabb felorat tudott arrol beszeni, hogy o mennyire kepes befogni, mikozben megcsinaltam egy fogalmazast. Mondjuk a hatulutoje volt, hogy neha akkor is kikapcsoltam az agyam bemeneti reszet, ha hozzam beszeltek.

Ezeket a dolgokat nem lehet felroni. Serult volt, es nyilvan dememns,

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Kisj)
2023. ápr. 22. 20:33
Azért ez nem ugyan az. Ápoltam hónapokig. Ágytálaztam, etettem, tisztán tartottam. Éjszakákat nem aludtam, mert nem volt hajlandó pelenkát használni. Közben 50 éves történeteket mesél el egy héten hatszor.
2023. ápr. 22. 20:28
Sajnos, ő mindig ilyen parancsoló volt. Mire munkából haza ért legalább normál rendnek kellett lenni a lakásban. Elmosogatva és elpakolva, felmosva. 12-14 évesen már meg kellett főznöm a vacsorát. És most is ezt csinálja. Készen van már? Ezt még nem csináltad meg?
25. Burrit0 (válaszként erre: 23. - Timycat)
2023. ápr. 22. 19:53
Ami nem hulyeseg, de akkor sem ugyanaz, mint mikor pelenkasan meg nem is ismertek, es meg szavakkal sem tudtak soha kifejezni magukat.
24. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 22. 19:46
Ez mit jelent? Neked kell valami szívességet megtenni az ismerőseinek, (vásárlás, szerelés, elvinni őket vhová...)vagy ő akar tőlük valamit és majd pl. te hozod el a leszedett gyümölcsöt, alkatrészt stb....?
23. timycat (válaszként erre: 22. - Burrit0)
2023. ápr. 22. 19:39
Anno olvastam, hogy az idősek visszamennek a gyerekkorba, mármint hogy "elfelejtik" a tanult viselkedést, empátiát, alkalmazkodó képességet, még demencia sem kell hozzá, ez természetes folyamat.
22. Burrit0 (válaszként erre: 20. - Kisj)
2023. ápr. 22. 19:37

Nincs gyerekem, es nem is lesz, mert tudom, mennyi nyuggel, felelosseggel, lemondassal jar.

A nagyszuleim mar meghaltak, a szuleim meg nem igazan oregek, de amig tanultam, egyutt laktam az egyik nagymamammal, mikor hozzank koltozott, mert mar nem tudta ellatni magat, legnagyobb reszben vettem ki az ellatasat, es bizony o eleg rigolyas neni lett a korral. Nem volt egyszeru, de tudtam kezelni, tudom, mirol beszelek.

21. b39c721a9b (válaszként erre: 18. - Burrit0)
2023. ápr. 22. 19:16
Köszönöm szépen, hogy ilyen összeszedetten leírtad, így nem kell válaszolnom a 17-es hozzászólására.
20. kisj (válaszként erre: 18. - Burrit0)
2023. ápr. 22. 19:16
Nem tudom hány éves vagy és hogy van-e gyereked, vagy idős szülőd?
19. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 22. 19:12
Az ismerosoknek ugralsz? Vagy hogy kell azt erteni, hogy az ismerosokkel tutizza le a rad sozott dolgokat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook