Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antibiotikum mellett gyomorfájdalom fórum

Antibiotikum mellett gyomorfájdalom (beszélgetős fórum)


7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Tinda84)
2013. jan. 22. 21:10
Úgy tudom, az antibiotikum kb. 6-8 hét alatt kiürül a szervezetből, akkor lehet, hogy jobb lesz. Addig is idd a probiotikumot!
6. Tinda84 (válaszként erre: 5. - Tamcs1987)
2013. jan. 22. 10:08
Igen. Németországban élek és itt kaptam egy gyógyszert, ami a magyar Pantacid Fluxnak felel meg. Ha nem lesz jobb 3 napon belül vissza kell mennem. Remélem nem lesz rá szükség. Tegnapihoz képest már ma is jobb a helyzet, de megijedtem, mert ilyet még soha nem tapasztaltam.
2013. jan. 22. 10:05
Az antibiotikum is tehette annyira tönkre a gyomrod nyálkahártyáját hogy fekély legyen belőle szerintem... Doktor bácsinál voltál ezzel?
2013. jan. 22. 09:43

az antibiotikum kiirt belőled mindeb mikro organizmust, telljesen kiszolgáltatottá tesz


mire szeded?

mi a problémád?

3. Tinda84 (válaszként erre: 2. - Tamcs1987)
2013. jan. 22. 09:20

Szia! Köszönöm a választ! Pfff, hát az nem lenne jó :(

Már gondoltam rá én is, hogy ez a baj,de próbáltam magam nyugtatni, hogy a gyógyszertől van..

Utána kell járnom ha nem múlik :S

2013. jan. 22. 09:10
Nekem akkor volt ilyen érzésem, mikor gyomorfekélyem volt!
2013. jan. 22. 09:06

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, hátha mással is volt már ilyen. A hólyaghurutomra kaptam egy antibiotikumot, ami tönkrevágta a gyomrom. Ittam mellé a Normaflore-t is,de hiába. Most olyan érzés van a gyomorszájamnál, mintha késsel vájnák és evéskor úgy érzem, mintha megakadna ott az étel. Volt már valaki így? Kegyetlen érzés. Most kaptam a gyomromra is gyógyszert, remélem segít.

Köszönöm előre is a válaszokat!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook