Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliába készülök fórum

Angliába készülök (beszélgetős fórum)

2010. máj. 31. 16:33

O, hat akkor talalsz konnyen munkat, ha beszelsz angolul. Meg jobbat is, mint a mukormozes, sztem.

Mi London folott lakunk egy kisvarosban, Hertfordban. A gyerkoceim 10 es 8 evesek.

15. kakukkfű (válaszként erre: 14. - Martamay)
2010. máj. 31. 10:35

Igen,nagyon jól beszélek,írok,olvasok angolul.

Korábban 7 évet éltem az USA-ban,ott tanultam meg.

A barátőm angol,más nyelven nem is tud. :)

Azt tervezem,hogy megcsinálom a műkörmös tanfolyamot,az szeptemberben kezdődik,kb 4 hónapig tart,azután megyek.

Ti merre laktok,és mennyi idősek a gyerekek?

14. martamay (válaszként erre: 13. - Kakukkfű)
2010. máj. 30. 21:12

Az is nagy segitseg -meg ha cserebe egy picit be is kell segitened-, hogyha nem kell lakbert fizetned. Mert itt a lakhatas es az utazas a leghuzosabb.

En 1,5 eve elek kinn a csaladommal es kb. 3-4 havonta jartunk haza eddig. De most nyaron meg megyunk haza,a ztan csak tavasszal legkozelebb. A mostani karacsonyozas itt fog tortenni, nem Magyarorszagon.

Koszi, egesz jol elvagyunk, mostmar a gyerkoceim is beilleszkedtek, ugyhogy minden okes.

Te mikor tervezel kijonni? Beszelsz angolul?

13. kakukkfű (válaszként erre: 12. - Martamay)
2010. máj. 30. 17:50

Köszönöm,hogy válaszoltál!

Sokat segítettél vele.

A barátnőm nem fizetne azért,hogy a lányára vigyázok,tanulok vele...a lakhatást engedné meg,és azért nem kéne fizetnem.

Te mióta élsz kint és milyen időnként jársz haza?

Jól érzed magad?

12. martamay (válaszként erre: 11. - Kakukkfű)
2010. máj. 30. 13:27

Szia! Elolvastam. Nos, mivel Magyarorszag mar unios allam, igy nem kell letelepedesi engedely ahhoz, hogy itt elj. Jossz, dolgozol, elsz. Ha esetleg allampolgarsagit szeretnel majd valamikor, ahhoz par ev hivatalos bejelentett melo -NI number es home Office regisztracio kell, na meg az angol tortenelem,stb-bol vizsgaznod angolul.

Hmm, mukormos dolgokban annyira ne m vagyok otthon, de sztem eleg sokan vannak itt, aki ezzel foglalkoznak. Persze nem lehetetlen. Ismerek 1-2 emberket, aki amugy babysitter, de estenkent bevallal 1-1 munkat es jol megvan belole..

11. kakukkfű (válaszként erre: 10. - Martamay)
2010. máj. 30. 11:56

Szia!Köszi,aranyos vagy!Tegnap írtam az "Angliában élni" topicra.Elolvasnád ott?

Köszi,előre is! :)

10. martamay (válaszként erre: 9. - Kakukkfű)
2010. máj. 29. 20:50
Hello, persze. Kerdezz csak..
9. kakukkfű (válaszként erre: 8. - Martamay)
2010. máj. 29. 13:28
Szia!Itt vagy még?Nekem lenne kérdésem.
2010. máj. 29. 13:16
Sziasztok! En nem keszulok ugyan Angliaba, hisz mar 1.5 eve itt elek. Veletlenul leltem erre a forumra. Ha lenne vmi kerdesetek es tudok, szivesen segitek
2010. ápr. 27. 10:01
unokatesod nem tud segiteni neked kint elhelyezkedni?
2010. ápr. 27. 10:01
szia, hat az meg mindegy, enis elhelyezkednek a vendeglatasban, akarminek. igen, eleg sokat lehet keresni kint. es enis borzaszztoan jol ereztem magam :) nagyon hianyzik a kinti elet :)
5. a1a1223a33 (válaszként erre: 4. - 37b8954ffd)
2010. ápr. 25. 22:18

Szia!

Egyenlőre nem tudom mit dolgoznék kint.

Az unokatestvérem 2-éve ment ki és nem akar hazajönni annyira jól érzi kint magát.

Éretségie van meg itt Magyarországon és kint sem tanult.Annyi előnye volt hogy némi Angol nyelvtudása volt.

Jelenleg Shéfként dolgozik egy hotelben és heti átszámítva 100.000ft ot keres.

Nos ez vonz amiért ki szeretnék menni.

Angolul nem tudok most jelenleg az Elo segitségével probálok tanulni viszont az bizti hogy Novemberben márt kint szeretnék lenni.

Te mit szeretnél kind dolgozni?

-Janesz

2010. ápr. 25. 17:27

szia. november? és mit csinálnál kint? én most készülök bejelentkezni az iranylondon.hu-ra. enis kb akkoriban megyek :) ha nem előbb.

a nyelvtudásról annyit, hogy hidd el, énis így gondoltam mikor kimentem, aztán észrevettem, hogy közel sem olyan nehéz :)

2010. ápr. 25. 11:44

Szia!

Én Londonba készülök Novembertől.

Csak az angol tudásom a béka feneke alatt van...

2010. ápr. 25. 11:19
jelenleg tervezek, de fel even belul mar kint leszek ujra :)
2010. ápr. 25. 11:15
aki esetleg mostanaban gondolkozik ilyenen, annak itt a helye :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook