Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angelcare AC 100 légzésfigyelő tapasztalatok? fórum

Angelcare AC 100 légzésfigyelő tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 31. 15:59
nekem is Angel carem van. Sose riasztott (szerencsére) De jól működik, mert ha elfelejtettem kikapcslni, akkor visitott. Nekem lemászni sem tudott róla . Nagyon fontos hogy milyen matrac van felette és hogy megfelelő-e az elhelyezése. Én kókuszmatraccal használtam .
2010. márc. 27. 13:55
Köszönöm a válaszokat!
6. bf5264a5b9 (válaszként erre: 4. - EpresKrisz)
2010. márc. 27. 11:24
Mi is így jártunk - a Madarászban töltöttük tavaly az anyák napját; alváslabor, vérvétel, mindenféle vizsgálatok, mert éjszaka 7-szer riasztott az AC... előtte is riasztott gyakran, de úgy voltam vele, hogy mostmár elég, mert nem mondhatjuk hogy tévesen riaszt azért ennyiszer, és muszáj kivizsgáltatni a gyereket. Mondanom se kell, hogy nem találtak semmit - , mi a Madarászban vettük meg azt a fajta légzésfigyelőt, amit ott árulnak. Nekünk is egyszer riasztott az új fajta, mikor lemászott róla Erik.
2010. márc. 27. 11:04

Nekünk is AngelCare van, a két gyereknél eddig egyszer riasztott tévesen, mikor a fiam lemászott róla... Meg amikor elfelejtettem kikapcsolni, miután kivettem a csöppet.

Én meg vagyok vele elégedve.

2010. márc. 27. 10:59

Sziasztok!

Az én egyik legjobb barátnőm aki mellesleg gyerekorvos azt mondta,hogy nem szabad Angelcare légzésfigyelőket venni,mert mind tévesen riaszt.Rengeteg szülő viszi be a Madarászba a gyerekeket,hogy riasztott a légzésfigyelő.Mindig megkérdezik,hogy milyen légzésfigyelőjük van és majd mindenki azt mondja,hogy ilyen fajta van nekik.Ezért én Maxicosi-t vettem nem is riaszt.Egyszer riasztott,de akkor lemászott róla a kisfiam.

Nem muszáj megfogadni,én csak leírtam amit mondtak róla.

2010. márc. 27. 10:50

Van az angelcare.hu című honlap, ha írsz nekik sztem küldenek használatit.


Nekünk volt Angelcare légzésfigyelőnk, de én lecseréltem egy másik márkára, mert túl sokszor riasztott tévesen :( A kórházban ajánlottak egy másik márkát, úgyhogy arra váltottunk. Azzal eddig nem volt baj (kb az első 2,5 hónapban volt az AC, utána ez a másik fajta). Egyébként nagyon sokan dícsérik, de mivel én eléggé pánikolós anyuka vagyok, inkább váltottunk, mert zavartak a riasztások.

2010. márc. 27. 10:24
Akiik ilyet használ(nak)tak, meg vannak vele elégedve? Nincs valakinek hozzá használati utasítása?
2010. márc. 27. 10:23
Angelcare AC 100 légzésfigyelő tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook