Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amit megbántam az életben... fórum

Amit megbántam az életben... (beszélgetős fórum)


2006. máj. 20. 21:16
hogy három évvel ezelőtt megbocsájtottam egy hazug féregnek....
2006. ápr. 14. 00:03

Pár dolgot igen:

• abbahagytam az úszást

• abbahagytam a body-buildinget

• hagytam magam meghízni ennyire

• lefeküdtem az első pasimmal (végül is mindegy, mert a második is f**fej volt... szerencsére a mostani nem az :D)

lehet hosszan sorolni még... De mostanában igyekszem ésszerűen cselekedni, hogy semmit ne kelljen megbánnom. :)

25. ilda (válaszként erre: 21. - 93a74b44ea)
2006. ápr. 13. 19:05

Ezt én is nagyon bánom ,most a leszokás után még jobban küszködök a kilókkal.


Én viszont azt nem bántam , meg hogy korán szültem (22), két gyermekemet egymás után két év korkülönbséggel .Nem maradtam le semmiről sőt....,30 évesen diplomáztam , addig 3 szakmát szereztem pluszban,a munkahelyemen is jó beosztásban dolgoztam addig míg 31 évesen megszültem a harmadik gyermekem, most vele vagyok itthon . Szóval jó volt ez így :))))

24. Zsibi (válaszként erre: 22. - 2f99c7588b)
2006. ápr. 13. 09:34
Azt mondják ennek is van előnye (mármint hogy korán férjhez mentél és korán szültél): a gyerekek hamar "kirepülnek" aztán kezdődik ismét az "édes élet" :) ... ja és ugyebár még mindig fiatal vagy :)
2006. ápr. 13. 08:19
Nem születtem erőszakosabbnak.
2006. ápr. 12. 06:38

rengeteg minden...

nem mentem egyetemre, amikor kellett volna...

túl korán férjhez mentem...túl korán szültem...

a fiatal éveim örökre elvesztek

2006. ápr. 6. 10:16
Azt hogy 12 évvel ezelőtt számba vettem az első szál cigarettát...
2006. ápr. 5. 20:53
Nem bántam meg semmit...csak olyan dolgokat csináltam -eddig- amiről azt gondoltam nem fogom megbánni...eddig bejött.:)
19. mokusi (válaszként erre: 15. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 1. 17:16
Jól van na!!! Kicsit nehéz, de azért mendegél a dolog..
18. zoja (válaszként erre: 5. - 7e433abb8e)
2006. márc. 31. 22:44
hatalmas igazság
2006. márc. 31. 11:59
Hogy nem 35 evvel ezelott kezdtem el ezt a fajta dietat........
16. kisgé (válaszként erre: 15. - 7e433abb8e)
2006. márc. 31. 11:23
Miért nehezebb nőként a mának élni???
15. 7e433abb8e (válaszként erre: 14. - Kisgé)
2006. márc. 30. 17:59

Így van. A mának kell élni!!!

De nőként nehezebb csinálni.

De van értelme megpróbálni.


ÉLJ A MÁNAK!!!!! Olvasod? Mindenki! :)))

14. kisgé (válaszként erre: 13. - Mokusi)
2006. márc. 30. 12:43
Ekkor értettem meg, hogy a mának kell élni, meg nem szabad haraggal elválni senkitől!!!!!
13. mokusi (válaszként erre: 9. - Kisgé)
2006. márc. 30. 12:25
Én is sok mindent sajnálok, de legfőbbképpen, hogy mutattam ki eléggé apumnak, hogy mennyire is szerettem. Tudom milyen, sajnos:(
2006. márc. 30. 12:12

Na jó most belegondoltam.

Egy-két dolog...de azok amolyan nem is tudom, talán nem is ide való...de pár hete valamin elgondolkoztam, egy pasin.

Péteren :DDD

Na azt másképpen kellett volna, jól megbántam, hogy nem szexeltem vele egy jót :DDDD


:))))

11. zazuka
2006. márc. 30. 12:09

Van sajnos, és örökre átkozni fogom magam érte.

Évekkel ezelőtt lehetőség adódott arra, hogy saját kis otthonba költözzünk a férjemmel. És mi elszalasztottuk a lehetőséget, mert az anyósom zokogva könyörgött, hogy ne hagyjuk el a szülői házat, ráérünk még gürcölni.

2 hét múlva torkaszakadtából üvöltötte a férjemnek, hogy "Ha nem tetszik, el lehet költözni!"...

2006. márc. 30. 11:11
Egyetlen dolog van,amit a mai napig bánok,mégpedig,hogy 1.5évvel ezelőtt egy nyaraláson 4szer kikosaraztam álmaim spanyol Don Juan-ját:/
9. kisgé (válaszként erre: 1. - Veronitas)
2006. márc. 30. 11:04
Én úgy élek, hogy vállalom a döntéseimet, soha semmit nem bánok meg. Egy dolgot viszont sajnálok, hogy nem mondtam többet hogy SZERETLEK és nem beszélgettem többet testvéremmel, míg itt volt közöttünk. :(
8. banyusz (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2006. márc. 30. 10:04
egyetértek emagdival,szerintem sem szabad megbánni semmit ami történt.Nem érdemes találgatni,hogy mi lett volna...Egyébként is:ha nem történnek rosszak,honnan tudnánk mi a jó!?
2006. márc. 30. 09:47

szerintem nem érdemes azon filozofálni, hogy "mi lett volna, ha"...mert ezt sosem tudhatjuk meg.

nekem meggyőződésem, hogy mindig minden úgy alakul, ahogy annak alakulnia kell, és lehet hogy majd csak később látjuk be, hogy az miért volt úgy jó.

6. Angyalszemek (válaszként erre: 3. - Veronitas)
2006. márc. 25. 11:45
Nem hanem nem dramatizálok túl semmit.Elfogadom,hogy nélkülünk akar/na/kikapcsolódni,de hozzáteszem "ha te jobbra én balra a gyerekkel.Bejött,mert nem megy egyedül.VAGY VELÜNK VAGY SEHOGY!Pedig nemrég még azt mondta "ráakarok telepedni,nemhagyok neki szabadságot".Persze mindezt finoman,hogy ne zsarolásnak tünjön.
2006. márc. 24. 22:25
Azt hiszem semmit sem bántam meg, bár többször is elgondolkoztam azon, hogy bizonyos embereket korábban kellett volna "eltávolítani" magam mellől :DD
4. 7e433abb8e (válaszként erre: 2. - Angyalszemek)
2006. márc. 24. 22:24

Ezt a lazaságot én is kipróbáltam és nekem is bejött, de csak akkor ha tényleg nem volt semmiféle érzelem -részemről-

:)

Amúgy működik. Tipikusan: élj a mának. Szerintem.

3. veronitas (válaszként erre: 2. - Angyalszemek)
2006. márc. 24. 16:52
szia. az, hogy lazábban fogod föl a férjed dolgait, azt jelenti, hogy nyitott házasságban éltek???
2006. márc. 24. 16:33

Én ujra nem mennék hozzá egy férfihoz sem feleségül szeretőként sokkal több figyelmességet

szeretetet kapunk mi nők tőlük mint akkor ha tudják csak az övék vagyunk.Jobban "tepernek"értünk ha bizonytalanok.

Ezt tapasztalatból mondom.Mióta lazábban fogom fel

a férjem dolgait sokkal több törődést,figyelmet kapok tőle. PRÓBÁLJÁTOK KI!!!!!!!Nekem egy férfi

kollegám tanácsolta BEJÖTT!!!!!!!!!!!

2006. márc. 24. 16:17

Sziasztok.

Ebben a fórumban bátran, őszintén, tabuk nélkül leírhatjátok/juk, van-e olyan dolog, amit eddigi életetekben megbántatok, máshogy csinálnátok, nem tennétek meg, megtennétek; sajnáljátok, hogy megtettétek, vagy hogy nem. Satöbbi, satöbbi.

Gyerünk, könnyebüljetek meg! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook