Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amit megbántam az életben... fórum

Amit megbántam az életben... (beszélgetős fórum)


177. e71af41436 (válaszként erre: 175. - Dee)
2006. szept. 12. 22:18
én kivi vagyok mi kell egy patikából éjjel az embereknek?
176. keklufi
2006. szept. 12. 22:17
Gondolom milyen idegesítő lehet!Manapság az emberek azt hiszik a pénzükért mindent megtehetnek és szerintem az tipikus észjárás,ha egy patikára ki van írva,hogy ügyelet úgy kezelik mint egy 0-24óráig nyitvatartó üzletet.
175. dee (válaszként erre: 174. - Keklufi)
2006. szept. 12. 22:12
Elárulom gyógyszertárban.Elmeséljem miért csengetnek?Csupa indokolatlan hülyeségért.
174. keklufi
2006. szept. 12. 22:09
Na szép!Mire megjövök már mindenki meglóg?Holnap jobban sietek.
173. keklufi
2006. szept. 12. 22:06
Sziasztok!Jó újra összejönni!És nagyon szuper,hogy egy ilyen kellemetlen beszélgetés a főnökkel jól sikerült.Azt is remélem,hogy az új munkahelyeden /bárhol is kötsz ki/végre boldogabb leszel.És én is kíváncsi vagyok mit dolgozik Dee!
172. 2ab728965c (válaszként erre: 171. - Dee)
2006. szept. 12. 22:03
Szió, férjem pizsijét fellőtték, ki kell szállnom. Ugye jössz holnap is, és nem dolgozol állandóan. Neked is kell valamikor pihenni, nehogy bajod essen...jó éjszakát dee, légy jó. Bolondfáni asszony
171. dee (válaszként erre: 170. - 2ab728965c)
2006. szept. 12. 21:58

Hülyébbnél,hülyébb embereket hallgatok és szolgálok ki.Te kezdő vagy ezekhez képest.

Nem vagyok fajgyűlölő de mára elég a kisebbségből.


Valóban jobb a hangulatod és az is a javulás jele, hogy kíváncsi vagy másokra is.Nem csak nyavajogsz.

170. 2ab728965c (válaszként erre: 169. - Dee)
2006. szept. 12. 21:53
Mit dolgozol te ilyen éjnek évadján? Nem akarlak ám folyamatosan nyaggatni, már sokkal jobban vagyok mint mikor beszálltam ide. Hülye gondolataim meg halálvágyam pedig már gyerekkorom óta vannak, aztán látod még mindig itt koptatom a klaviaturát...
169. dee (válaszként erre: 168. - 2ab728965c)
2006. szept. 12. 21:32

Annyira nem gnóm a történet.Én is sokáig nyuszi voltam.De mára.....

Ami a zsenge koromat illeti 38 éves vagyok és nem szülni, örökbefogadni szeretnénk.

Látod máris elárultam még egy dolgot magamról.

Én is voltam munkahely nélkül, de munka nélkül soha. Olyan még nem volt, hogy ne legyen valahogy.

Nem vagyok hívő, de a Jó Isten mindig elvesz és ad is helyette valamit. Neked most azt írta ki, hogy munkahelyet kell váltani.

Meglátod tavaszra kisüt a nap a te szívedben is.

Ha a munkahelyeden nem akarsz búcsúzkodni, majd itt megünnepeljük a váltást.


Ne haragudj,hogy lassan válaszolok, de a munkahelyemen vagyok.

168. 2ab728965c (válaszként erre: 167. - Dee)
2006. szept. 12. 20:51

Köszi, úgy tűnik nekem, te még nagyon "zsenge" korú vagy hozzám képest, de mentségedre szolgáljon, hogy számomra abszolút szimpatikus dolgokat írtál magadról. A nevedet azt hiszem kitaláltam(talán),örülök hogy szülni is akarsz- ez a világ legcsodálatosabb dolga. mennyit kell fogynod? És milyen módszerrel diétázol? Én is végigcsináltam tavalyelőtt, de ezt már írtam.

Hogy milyen napom volt, annak ecsetelésére kevés itten a tér. Röviden és velősen, elégedett vagyok magammal( ez 20 évente pár pillanat erejéig szokott előfordulni velem)mert reggel bementem a főnökömhöz, és sikerült viszonylag kulturált módon, bőgés és kéztördelés és verekedés nélkül elszavalnom neki a kirúgásunk miatti sérelmeimet. Annyit akartam mondani neki, hogy ne legyen semmiféle búcsúztató, meg virág, meg műkönnyek, mert azt nem bírom ép ésszel végigcsinálni. Először hevesen tiltakozott, de mivel végig nagyon határozott és keserű voltam, végül belement a dologba. Én meg azóta is ünneplem magam, hogy ezt meg mertem tenni, merthogy nálam "nyulabb" embert nem sokat hord a hátán a föld, az tuti.Remélem, ez már a" fejlődésem" előszele- merthogy megígértem valakinek, hogy nyúl-bélánéból oroszlánkirálynévá leszek...jaj de randa mese lenne ebből, mi? Azért a valóság tán csak nem lesz ilyen "gnóm". Mit gondolsz erről?

167. dee (válaszként erre: 166. - 2ab728965c)
2006. szept. 12. 20:18

A dee utal rá, próbáld kitalálni a nevem.

Magamról annyit, hogy férjnél vagyok gyerekünk még nincs, de lesz!!!!!!

Nagyon sokat dolgozok.(most is).Karitatív személyiség vagyok.Imádok élni és eddig enni is.


Most 8 hete intenzíven fogyókúrázok elég szép eredménnyel.Imádok játszani és beszélgetni.

Nagyon közösségi ember vagyok, 1 hibám van a politika.( 1989-ben elköteleztem magam egy párt soraiban és azóta is oda tartozok.)Nem szeretem a hazugságot, irígységet és kétszinűséget.

Na ennyit elsőre.

Milyen napod volt?

166. 2ab728965c (válaszként erre: 165. - Dee)
2006. szept. 12. 20:05
Dee, aranyos vagy, szinte hallottam ahogy felkiáltottál, el ne menjek- mesélj egy kicsit magadról te is, én már annyit sírtam-ríttam nektek, elegetek lehet totál belőlem. Hálás vagyok nektek nagyon, hogy szóval tartotok, és nem hagytok belefulladni a saját nyomoromba. Ja és nem árulnád el a kereszneved???( nem erőszak, csak ha te is úgy gondolod)
165. dee
2006. szept. 12. 19:55
Itt vagyunk Eszter!!!!!!
2006. szept. 12. 19:50
Sziasztok "lélekmentők", merre jártok? Vagy ma ne beszélgessünk??? Bolondfáni
163. 2ab728965c (válaszként erre: 162. - Keklufi)
2006. szept. 12. 15:29
Szia, kösz a gyors és őszinte választ. Én csak eü. szakközepet végeztem, meg a laborasszisztensit, első munkahelyem a labor, ahhonnan most lapátra tettek. Gondoltam hogy nem minden idős ember békés és nyugodt természetű, főleg akik rászánják magukat a beköltözésre, de azért fizikai tettlegességet nem feltételeztem volna senkiről aki ott van. Na nem azért írom, mintha ez visszariasztana, mert nem erről van szó, inkább sajnálom azt a szegény tatát vagy mamát akinek már csak erre a kommunikációra telik.( Nyilván ugyanúgy megvan rá az okuk, mint ahogy nekem a "bolondfániságra").Sajnálatra méltó dolog ez mindenhogyan, ahogy már maga az öregedés is az...na most elrobogok a legkisebb fiú szülőijére, este jövök vissza, és csak ülök és mesélek, ha tetszik, ha nem. Üdvözlettel:Eszer-Bolondfáni
162. keklufi
2006. szept. 12. 09:50
Szia Eszter!A saját munkahelyemről írok tapasztalatokat,nem tudom mennyire igaz ez más intézményekre.Nálunk minden és mindenki szuper tiszta,de az első napokban éreztem valami jellegzetes szagot/amitől sokan undorodnak/és féltem,hogy képtelen leszek megszokni.A 3.naptól már soha nem éreztem.A lakók 98%-a el van keseredve,hogy ide jutott,de szinte mindenkivel el lehet fogadtatni ezt a helyzetet,csak sok türelem és sok beszélgetés árán.Komolyan mondom,hogy annyira hálása tudnak lenni már egy mosolyért is amilyet a gyerekeknél soha nem tapasztaltam./tanítói diplomám van és egészségügyiben érettségiztem,ezért sok helyen jártam gyakorlaton/Viszont sok agresszív lakó is akad,van aki csak szavakkal fejezi ki a haragját,de soknak nem tanácsos a botja közelében lenni ha indulatos.Vannak nővérek akik ezt nehezen viselik,főleg mikor dec.24 este a család helyett ezt kapják.Meg is értem.Én foglalkoztatás szervező és mentálos vagyok,nekem más a helyzetem és igyekszem is úgy dolgozni,hogy minél kevesebb konfliktus alakuljon ki.Szerintem csak az marad meg a pályán aki ezt szereti, csak a pénzért nem lehet csinálni.Úgy gondolom a Te lelkiérzékenységed sokat segíthet abban,hogy örömet hozzon másoknak.Én imádok itt dolgozni,gyes után megyek vissza mindenképpen.
2006. szept. 12. 07:12
Még valamit gyorsan: dee, te nem árulnád el a keresztnevedet???
2006. szept. 12. 07:01

SZÉP JÓ REGGELT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES LEVELEZŐTÁRSAMNAK! Láttam a kikapcs. utáni írásokat, gyorsan reagálok, mert még kaját kell gyártanom, aztán sipirc melózni.

Keklufi, azt kérdezed mit várok az új munkahelyemtől: tul. képpen magam sem tudom, csak az biztos, hogy nagyon szeretem a csecsemőket és az időseket, tehát azokat, akik gyámolításra szorulnak valamilyen téren. Egyik nagy hibám( veleszületett) hogy óriási empátiás képességem van,hiperérzékeny vagyok a mások problémái iránt is-sőt-és minden erőmmel azon vagyok, hogy akik rászorulnak, azok megkapjanak a tőlem telhető legmaximálisabb érzelmi és fizikai segítséget. Ez persze most marha patetikusan hangzik leírva, de van rá egy szomorú példám is: a volt angoltanárnőm, Vilma, mikor haldoklott és félt meghalni, engem hívott a halálos ágyához, hogy fogjam a kezét, és mondjam hogy ne féljen. Egész nap ott ültem vele és bátorítottam,( el lehet képzelni milyen érzés valakinek mosolyogva, nyugodt hangon mondogatni, hogy haljon meg bátran) este 6 után 10 perccel sikerült neki fájdalom nélkül, békésen, kezében a kezemmel örökre elaludni...az akkor nekem olyan "jó"( hülye szó rá, hogy jó) érzés volt, mert senki a családjából nem bírta megnyugtatni, csak én, aki nem is volt rokona, csak távoli "rajongója".Fantasztikus ember volt, 6 nyelven beszélt, mindenkinek csak adott és adott, örök optimistán a rákkal is sokáig farkasszemet nézett, csak a legvégén adta meg magát...már lassan 3 éve hogy meghalt, de úgy fáj a hiánya, mintha egy óriási vérző kráter lenne a szívemben. Na ilyen fájdalmaim vannak, mert amikor már lehetett, én azért rendesen kiborultam ettől, hetekig nem aludtam,mert hallottam ahogy könyörög és nyöszörög a fájdalomtól és félelemtől, én meg csak a kezét bírom fogni, meg a lelkét simogatni...na már bőgök is, erről még nem tudok beszélni, nem ülepedett le bennem úgy látszik. Éjszaka amúgy is alig aludtam valamit, nagyon szaggat a méhem meg a jobb petefészkem, az az érzésem komoly gebasz lesz ha elkezdek 8 hónap szünet után vérezni.A város összes nőorvosát végigpróbáltam,eredmény nulla,most már senki sincs ahova mehetek a bajommal, na látjátok ilyenkor kap el a halni vágyás. Jesszusom de hosszú voltam, ne haragudjatok- meg ez szomorúra is sikeredett ezzel a Vilmussal. Ildikó, írjál róla milyen az időseknél dolgozni, mert nem árt ha felkészülök rá, azt hiszem. Bár konkrét ajánlatot nem kaptam, csak ígérgetést, hogy lesz hely valamikor, és akkor engem vesznek fel.Na sziasztok, Dee téged is üdvözöllek, írjatok nekem, estefelé benézek. Sziótok: Bolondfáni-néni

159. keklufi
2006. szept. 11. 22:36
Nagyon bízom benne!Én is rettenetesen el voltam pár napja még keseredve és sokat segített,hogy itt végre emberi hangon szóltak hozzám.Azóta úgy tűnik rendeződnek a magánéleti dolgaim,de soha nem felejtem el milyen jól esett ahogy ezen a honlapon fogadtak.Ezért is fontosnak tartom,hogy figyeljünk egymásra.
158. dee (válaszként erre: 157. - Keklufi)
2006. szept. 11. 22:27

Legyél őszinte mindig.Ne hagyjuk Esztert magára.Én is "bolond" vagyok , de Fáni nem.

Fogunk mi még jókat nevetni!

157. keklufi (válaszként erre: 155. - Dee)
2006. szept. 11. 22:25
Nem akartam ilyen bölcselkedést írni,de így nők között kicsit őszintébb merek lenni.
156. keklufi
2006. szept. 11. 22:20
Eszter!Reggel ha olvasod a soraimat gondolj arra,hogy sokan megismertünk Téged ezen a honlapon és kíváncsian várjuk hogy újra beszélgessünk!Még annyi a kérdésem:Mit tudsz az új munkahelyedről és mit vársz tőle?Ildikó
155. dee (válaszként erre: 154. - Keklufi)
2006. szept. 11. 22:14

5***********************

Gratulálok ez szép volt!

Nekem is ez a véleményem.

154. keklufi
2006. szept. 11. 22:10
Én is így vagyok a kórházzal és a nőgyógyászokkal a szülésem óta,így kerülöm amennyire lehet ezt a területet.Az orvosláson kívül valami csodamódszerrel nem próbálkoztál?Bár a munkád kapcsán gondolom elég tájékozott vagy és nem dőlsz be bármilyen kuruzslásnak.Én nem hiszem,hogy büntetésből kaptad ezt a helyzetet a sorstól.Nekem úgy tűnik az életünk során folyton feladatokat kapunk és addig míg ezt meg nem oldjuk nem léphetünk a következő szintre.Az öngyilkoságot én azért vetem el mint lehetőséget,mert úgy gondolom végig kell játszani ezt a játékot.Nekem is megfordult már a fejemben,hogy kilépek,de az érzelmeimen átlépve az eszemre hallgattam.Ha akarták hogy valamiért megszülessek nincs jogom átírni a szabályokat.
153. dee (válaszként erre: 152. - 2ab728965c)
2006. szept. 11. 22:10
Az Eszter név sokkal jobb!!!!Nem is vagy Te Bolondfáni.Jó éjt!
2006. szept. 11. 22:00
Itt az időm, mikor abba kell fejeznem magam, mert szegény férjem aludni vágy, a gép meg az ágy mellett virít, búcsúzom hát mára, zárul Fáni hülyeségtára. Holnap hajnalban picikét bekukk, aztán majd du. újra. Írjatok, jólesik minden sor tőletek, helyesek vagytok velem nagyon.NYUGODALMAS JÓCCAKÁT KÍVÁNOK MINDENKINEK ITT A FÓRUMON! bOLONDFÁNI( Eszter)
151. 2ab728965c (válaszként erre: 149. - Dee)
2006. szept. 11. 21:51
Jaj még a végén elbízom magam, ennyire ne dícsérjetek gyerekek! A szülészet-nőgyógyászat a szívem csücske kb úgy 20 éve, sokat olvastam, és mivel szenvedek is benne- mármint vérzészavarban-sajnos igencsak járatosnak vagyok mondható ebben a témában.Innen a nagy okosság.Jólestek a soraid, szia dee!!!
150. 2ab728965c (válaszként erre: 148. - Keklufi)
2006. szept. 11. 21:47
Kedves Ildikó!(ha nem baj, hogy nem keklufizlak le)Milyen érdekes játéka a sorsnak, hogy én meg éppen most készülök öregek otthonába dolgozni, miután 22 évnyi laborasszisztensi munkám után leépítették a fél labort, köztük engem is.Már csak nov.10-ig dolgozom, aztán kijövök azon az ajtón, amin 19 éves csitri korom óta járok ki-be, és másnaptól nem tudom mi lesz. De ez igazándiból nem izgat, mert sose szerettem a munkámat. Engem igazából a múltbéli bűneim gyötörnek, meg egy nőgyógyászati nyavalya már 25 éve(!)az van, hogy rendszertelen időszakonként 5-6-7-8 hétig zubog a vér belőlem,az orvosok meg csak addig jutnak hogy kaparás,ettől meg lett egy jó kövér kis fóbiám. Már ott tartok, hogy ha meghallom hogy nőgyógyász, vagy csendben elájulok, vagy-jobb esetben-magamon kívül üvöltözni kezdek hogy a jó k...va anyjukat, de addig ordítok, míg hangom van, szóval rettenetes. Ezt a melóhelyen már tudják, kerülik is a témát, (láttak már kiborulni többször, sajnos elájulni is,)csak az a baj, hogy a probléma az makacsul ragaszkodik hozzám ennek ellenére. Azt gondolom, ez egy bűntetés a sok bűnömért,és vezeklésnek kaptam, de már nem bírok ennyi ideig vezekelni, inkább kinyírom magamat, az kevésbé fájdalmas.Hát ennyi "dióhéjban" a sztorim, már amennyiben ez érthető valakinek is.( Lassan magamnak sem az.)
149. dee (válaszként erre: 147. - 2ab728965c)
2006. szept. 11. 21:23
Épp most dícsértelek a többieknek, milyen szakszerű szöveget írtál a Norcolut-ról.Szakmabeli vagy?Egyébként sokan beszélnek rólad.Írj ha úgy jobb!
148. keklufi (válaszként erre: 145. - 2ab728965c)
2006. szept. 11. 21:22
Kedves Fáni!A gyes előtt idősek otthonában dolgoztam,ami számomra igazi örömet jelentett.Ott aztán az ember lelke igazán megedződik,szóval próbálok nem sértődős lenni.Szerencsére van elég türelmem kivárni azt az időszakot amikor már valakit jobban megismertem és csak akkor véleményezem.Az bánt engem nagyon,hogy míg a felnőttek világában úgy érzem eligazodom,a saját fiaimmal nem tudok úgy boldogulni ahogy szeretném.Nem vagyok rossz anya,csak elégedetlen és örülök más tapasztalatának,mert ebből sokat merítek.Ha valakinek meg tüskés a hangulata bízom benne,hogy találkozunk jobb időszakában is.Téged a múlt dolgai bántanak vagy valami most történt veled?/keklufi-Ildikó/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook