Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amikor kattan egyet az agy... fórum

Amikor kattan egyet az agy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor kattan egyet az agy...

1 2 3 4
36. 117b1693d0 (válaszként erre: 35. - 76virág)
2013. aug. 29. 17:02
Mert olyan kis jól informált vagy :))
2013. aug. 29. 16:49
Én ezt már olvastam valahol:))) de most is ugyanúgy tetszik, és igaz minden szava!
34. 117b1693d0 (válaszként erre: 33. - Ancianci)
2013. aug. 29. 16:30
Ezzel némileg ellentmondani látszik az, hogy az olimpikonok, világbajnokok edzőinek többsége még az átlagos szintet se ütné meg az adott sportban. :)
33. ancianci (válaszként erre: 28. - Mese habbal)
2013. aug. 29. 16:10
Biztos sok embertípus van, ki minek a hatására lépi meg amit meg kell, én szerencsésnek érzem magam abban, hogy mikor padlón vagyok akkor totálisan érzem ,hogy segítség nélkül is meg tudok mindent csinálni, hogy a legmélyebb gödörből is magamat kell kiásni...én nem hiszek az idegbeteg/stresszes pszihókban,a kövér orvosokban/dietetikusokban...én azokban az emberekben hiszek akik sugároznak ...sugározzák azt, hogy igenis mindent meg lehet csinálni(nem óriási dolgokra gondolok hanem apró kis fogyásokra, lelki összeszedettségre stb)...azt meg már magam agya teszi mellé, hogy türelem, kitartás az kell, a sugárzónak is biztos van....
32. 117b1693d0 (válaszként erre: 28. - Mese habbal)
2013. aug. 29. 15:45
De jót mondtál a végén(is)!
31. 117b1693d0 (válaszként erre: 27. - Babszibobó)
2013. aug. 29. 15:43
Mi az igazság?! :)
30. 117b1693d0 (válaszként erre: 26. - F7586d2534)
2013. aug. 29. 15:42
Ja, látom már válaszoltál is a kérdésemre :)))
29. 117b1693d0 (válaszként erre: 25. - F7586d2534)
2013. aug. 29. 15:42
Brutális számok! Mióta tudod tartani a súlyodat?
28. mese habbal (válaszként erre: 22. - Regina.)
2013. aug. 29. 15:18

érzelmi evés nagyon is létezik... de ez nem mentség, hanem maga a probléma!

a cikk nagyon jó, de én általánosítanám.. nem csak a fogyással kapcsolatban kell az a kattanás, hanem az élet minden területén rá kell jönnünk, hogy hogyan lehetnénk boldogok, mit is szeretnénk valójában, és ezért mit tehetünk!... a fogyás az csak ennek egy része, csak azért emelkedik ki, mert látványos, és a mai világban elég központi téma.. a többi dologgal kevésbé foglalkozunk, ami csak magunkban zajlik, és kifele nem annyira látszik... és van akinek a kattanáshoz és a kitartáshoz elég egy baráti seggberúgás, vagy van akinek egy utolsó sértés kell, de sokaknak tényleges segítség kellhet, amit annyira szégyenlünk, meg hárításból ellenzünk... lehet ez pszichológus, vagy kineziológus, vagy akármi lelki tréner, kinek mi jön be... de sajnos nagyon sok embernek nem jön el magától a kattanás, és csak vár és vár, de nem mer lépni, hogy segítséget kérjen hozzá.. mert az milyen ciki, hogy valamit nem tudunk egyedül megoldani... pedig miért lenne az? sokkal cikibb egy életen át a pocsolyánkban poshadni, mint felvállalni magunkat, a problémáinkat, és megpróbálni megoldani :)

27. babszibobó (válaszként erre: 1. - Ancianci)
2013. aug. 29. 14:34

Szuper a cikk!

Szuper írás!

ha meg valaki megsértődik, akkor hidd el az nem a Te dolgod/hibád...amúgy meg nem sértő egy szavad sem...csak a kőkemény fájdalmas igazság!

2013. aug. 29. 13:41
Ja és a LEGFONTOSABB 2 ÉVE TARTOM A 68 KG-T GOND NÉLKÜL .NEM NYÚLTÁPON ÉLEK . 1700-2000kcal szem ülőmunka és 43 évemhez ennyi kell.
2013. aug. 29. 13:40
Én azt hiszem a kattanás nem elég:) kitartás is jár mellé. Igazából kell a mozgás mert átsegít a nehezén, a közben termelődött endorfin, a kellemes fáradtság semmivel nem ér fel. Nálam -62 kg 3 év alatt:)előtte 5 év yoyo ennek eredménye 1400kcal től hizás, +50 kg. Sok sikert mindenkinek.
24. ancianci (válaszként erre: 22. - Regina.)
2013. aug. 29. 12:49

Regi!Ne reméld , DÖNTSD el:))))

Ha elakadsz, hozzám bármikor jöhetsz egy kis nógatásért, de még egy kisebb fajta seggberúgásért is:)))

23. 117b1693d0 (válaszként erre: 22. - Regina.)
2013. aug. 29. 12:43

Ne ostorozd magad, hanem próbáld meg elfogadni, hogy ilyen vagy és keresd, hogy miért!

Szerintem ez sok esetben előrébb visz. Ha megbékélsz magaddal könnyebben érsz el eredményt, mintha utálod magadat.


Tudsz olyanokkal együtt lenni, akiket utálsz valamiért? Ugye nem?

El tudsz menekülni magad elől? Ugye nem?


Akkor nem marad más, mint nem utálkozni, hanem barátkozni, aztán megkeresni a megoldást.


Ha megnézed, hogy mennyire elterjed a túlsúlyosság, akkor rájössz, hogy ennyi "gyenge" ember nem létezik, annál is inkább, mert pont ugyanazok az emberek nagyon sokszor emberfeletti erőket mozgatnak meg más területen.


Szerintem valami mással van baj, nem a gyengeséggel.

2013. aug. 29. 12:34
Nagyon jó cikk, és a kattanásra várok már több mint húsz éve. Érzem nálam csak kattog, de nincs bekatt..jó vicc félre téve, bizony így van ahogy írod, kifogások hazugságokat találhatunk amennyit csak akarunk magunknak. Attól viszont ugyanúgy dagadtak maradunk és kész. Lelkileg ha valaki nem stabil, azokkal mi van? Érzelmi evés létezhet?? Vagy ez is a kövérek mentőöve?? Képes vagyok magamat becsapni, és jön a sírás rívás.. a cikked nagyon csak érvényes rám. Hazudok magamnak, és mikor örülök akkor tényleg madarat lehetne velem fogatni, saját magamnak lettem az ellensége. Megszívlelem a cikkedet mert nagyon jó, és remélem fog rám hatni. Dicséret neked!!!
2013. aug. 29. 12:16
A cikk hatására én is teljesen felpörögtem, nemsokára megyek is tornázni :)
20. 117b1693d0 (válaszként erre: 19. - Ancianci)
2013. aug. 29. 12:07

Rendeltem egy RIP60-at (TRX típusú cucc, más gyártótól ), megérkezett az előbb, gyorsan ki is próbáltam pár húzás erejéig. Küldtek hozzá 12 DVD-t, köztük nagy kedvencem Jillian Michaels 8 hetes profin felépített edzéseit. Még power yoga is van közte, de találtam futóknak szánt kiegészítő edzést is (ez nem nekem szól :DDD).


Az egész edzésesdit a jövő héttől terveztem, de most ez a kis ajándékcsomag nagyon feldobott, már ma próbálgatom, hogy mivel tudok kezdeni.

2013. aug. 29. 11:46

Köszönöm a hozzászólásokat.. baromira örülök, hogy ilyen klassz hozzászólások érkeztek:)))

Annyira fel vagyok most pörögve ettől, hogy most még ugyan dolgozok, de már azon agyalok ma duplát futok:))

Még nekem is van mit leadni, de ilyen klassz csajok között ez nem nehéz, lófütty.

Annak meg végtelenül örülök ha valaki , hacsak egy is, ma tényleg nekiáll és tornázik ,beszív, kifúj, és érzi, és kattan és kiírja magának a Várni csak az tud aki biztos benne mondatot és minden nap rápillant , eszébe jut, hogy türelem,torna, fele kaja....KÍVÁNT ALAK.eNNYI:))

2013. aug. 29. 11:44
Soha nem késő!:)
2013. aug. 29. 11:28

Gratulálok a cikkhez! Nincs mitől sértődni, csak az igazságot írtad, teljesen őszintén:)

Jól megírt, megszerkesztett cikk, még egyszer gratulálok!

16. 117b1693d0 (válaszként erre: 6. - LiliAle)
2013. aug. 29. 11:25

Meg kell vizsgálni, hogy mi okozza a túlevést, a függőséget. Nekem sem sikerült még, de vannak sejtéseim.


Van, amikor nem az agy irányít. Tényleg furcsa, de az ember belei a második agya és sokszor ráveszi az igazit, hogy azt csinálja, amit akar. Vajon miért?

15. gica66 (válaszként erre: 1. - Ancianci)
2013. aug. 29. 11:21

Kedves ancianci!

Eddig úgy gondoltam kezdek meg gyagyulni mert ami bennem zajlik- zajlott nemtudom máshogy megfogalmazni mint csak megkattant az agyam.Megnyugtatóan hatott számomra hogy van más is aki ezt érzi ,éli át.Környezetem kinevet mikor erröl beszélek.Én aki leélt 44 évet tulsúlyosan miközben 30 évet dohányozott.

És ekkor kezdődőtt a nagy kattanás... mésfél éve hogy nem dohányzom és az idén év elején nem egész 100 nap alatt leadtam 22 kg-ot. Ma már csak egészséges ételeket eszem és élvezem a meg kattanásom minden percét.

Köszönöm hogy rávilágítottál ,hogy nem az agyammal van gond.Hanem igenis létezik a KATTANÁS....

14. nilena
2013. aug. 29. 11:04

Nagyon jó cikk volt, jókat mosolyogtam itt-ott. Hol azért, mert magamra ismertem, hol azért, mert a körülöttem élőkre :D


Semmi sértő nem volt benne, nagyon jól megfogalmaztad és hihetetlen jó a stílusod. A kattanás nálam már eljött, remélhetőleg nem is kattan vissza az eredeti állapotba :) A többieknek is kívánok sok sikert a céljuk eléréséhez!

2013. aug. 29. 10:56

ezt várta tőled a szakvezetés :o)))

Végre egy cikk, aminek mondanivalója, célja, stílusa és struktúrája is van ;)

2013. aug. 29. 10:37
...és azért jó, mert ez nemcsak a fogyira érvényes, hanem sokminden másra is az életben. Köszönöm mégegyszer! :)
2013. aug. 29. 10:36
Nagyon szuper cikk, nagyon tetszett, nagyon örülök hogy elolvastam, pont jókor, pont a megfelelő időben kattintottam rá, KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :)
2013. aug. 29. 10:32
tetszett.
2013. aug. 29. 10:19
Kurrrvajóóó írás!!!
2013. aug. 29. 10:08
Ez teljesen rendben van ! Jó a meglátás! Ha valaki nem gőgös,hanem tiszta aggyal gondolkodik, akkor lájkolja a cikket! :)
2013. aug. 29. 10:03
Sztem semmilyen durva cikk nem tudja elindítani egy emberben a lavinát. Ez egy belső késztetés, mások hatására senki nem fog úgy dönteni, hogy na, akkor mától változtatok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook