Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amikor kattan egyet az agy... fórum

Amikor kattan egyet az agy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor kattan egyet az agy...

1 2 3 4
2013. aug. 29. 10:00
Én a nemtudomhanyadik csoport vagyok, aki már sportol, elindult a megfelelő irányban, de még mindig nem teljes a dolog, még mindig hibádzik valami. Várom a megvilágosodást, hogy a zabálás is abbamaradjon!!
2013. aug. 29. 09:31

MAXIMÁLISAN IGAZAD VAN!

..és egyetértek,semmi sértő nincs az írásodban!!!

A VALÓSÁGOT fogalmaztad meg...ami sokunknak jókora "POFÁNRUGÁS"...ami,ismétlem nem sértés,hanem egy szükséges "élmény?",hogy végre észhez térjünk!!!!!!!!!!!

ÉN MEGKÖSZÖNÖM EZT NEKED!!!!!!


:-))

2013. aug. 29. 09:27
Lájk! ;)
2013. aug. 29. 09:26
Telejsen okés cikk, de ziher, hogy sokaknál ki fogja verni a biztit, holott teljesen igaz :D Na, az igazság pedig fájni szokott :D
2013. aug. 29. 09:10
Nálam ugyanígy jött el ez a kattanás. És ha én egyszer cikket írok a fogyásomról, az durvább lesz ennél.XD Nem volt sértő egyáltalán, csak őszinte! :)
2013. aug. 29. 09:08
Ki miért fogyózik? Meddig fogyózik? Mikor van az a pont, amikor az agy bekattan a helyes állásba és gátat tud szabni a féktelen zabálásnak és rá tudja venni a lomha testet, hogy na gyerünk, te dagadék, állj fel és sportolj! És mikor van az a pont, amikor a helyes állás megmarad és az öröm a mozgásban lesz, nem pedig a csokiban?

Ugrás a teljes írásra: Amikor kattan egyet az agy...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook