Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor egyedül vagy s azt érzed, hogy a magány hatalmas mancsa fojtogat fórum

Amikor egyedül vagy s azt érzed, hogy a magány hatalmas mancsa fojtogat (beszélgetős fórum)


23. Chrissy28 (válaszként erre: 19. - Randrea29)
2009. nov. 3. 19:18

Szia! Ez jó hír hogy suliba mész!

Egyrészt találkozol új emberekkel másrészt invesztálsz önmagadba, tudásba, amivel késöbb meg kettőtök életét enyhítheted.

Az élet sosem lehet tudni mit hoz, de a tudást senki nem veszi el tőled, másrészt még lehet a párod is valaha rád utalva. Úgyhogy fel a fejjel! Sok sikert a tanulmányaidhoz!!

2009. nov. 3. 14:33

Hali!

Ennyire ne legyetek magatok alatt!

( beszél az, aki a legjobban odavan!)

De csak fel a fejjel!Mindent átvészelünk, főleg így.Itt segíthetünk egymásnak.Meghallgatjuk egymást, tanácsot adhatunk, meg ilyesmi.

Tök jó!

2009. nov. 3. 13:35
Sote -fogászati szakasszisztens tanfolyam.
20. Zaya86 (válaszként erre: 19. - Randrea29)
2009. nov. 3. 13:03

Megértelek teljes mértékben, dehát ez nagy valószínűséggel változni fog, mert előbb-utóbb találsz munkát. :)

Mit tanulsz?

Tanfolyam, vagy egyetem levelezőn? :)

19. Randrea29 (válaszként erre: 18. - Zaya86)
2009. nov. 3. 12:56
Köszönöm a tanácsot. Azt hiszem már hétvégére jobb lesz, megyek suliban. A tanulás le fog kötni. Ami zavar, hogy a párom tart el, s nem jó ilyen szinten függeni.
18. Zaya86 (válaszként erre: 17. - Randrea29)
2009. nov. 3. 12:00

Nem vagy egyedül, mert benztem. ;)

Nem tudom miért, de Nekem úgy tűnt, hogy Te nem szívesen költöztél, így van? :)

Ha igen, akkor talán az első lépés az, hogy megpróbálod ezt elfogadni és elhatározni, hogy igenis itt is lehet jó...és valami kihívásként tekinteni erre az új környezetre.

Megkérdezhetem, hogy kint Nápolyban mivel foglalkoztál? Mert szfehérváron még aránylag jobb lehetőségek vannak, mint az ország más részein, legalábbis Én borsod-megyeiként így képzelem. :D

Szóval kívánom, hogy találj vm melót, mert azáltal már akaratlanul ki lennél rántva az otthonülésből. :)

Hidd el, tudom milyen sz.r ez, amiben most vagy...az Én barátnőim is mind elköltöztek...és Nekem sincs melóm, de nem szabad begubózni, ha más nem, vállalj vm önkéntes munkát addig, amíg találsz jövedelmezőt...legalábbis Én úgy gondolom, ez jót tesz az emberi léleknek és nincs is otthon állandóan. :)

2009. nov. 3. 09:40
Hát itt is egyedül. :(
2009. nov. 2. 20:05
Húúúú mennyi válasz! Örülök!!!!!!!
2009. nov. 2. 18:34
Sziasztok! Csatlakozom én is. Nekem meg már nagyok a gyerekek....igazándiból csak ritkán van rám szükségük. Így is lehet magányos az ember...
14. 471a99eb9c (válaszként erre: 13. - Zaya86)
2009. nov. 2. 17:02

Sajnos nem vagytok egyedül! Én is szeretnék dolgozni, de van 3 gyerekem....

2 évest nem vették fel a bölcsibe. Helyhiányra hivatkoztak. Na, menj dolgozni!

Hogy kérhetik az okosok, hogy eridj, dolgozz!, ha még bölcsihely sincs!

Már az is nagy szám, ha valaki egyáltalán talál munkát! De mit csináljon a gyerekkel?

13. Zaya86
2009. nov. 2. 16:10

Én is éreztem már Magam egyedül, sőt magányosnak is...de azt hiszem ez azért is volt így, mert nem a szép dolgokat láttam akkor, hanem mindig azt, ami éppen nem volt. Szóval a poharam akkor félig üres volt és nem fordítva...sajnos.

Én sem találtam már jó ideje NORMÁLIS munkát és azt hiszem ezért is éreztem Értéktelennek-haszontalannak Magam, de mostanság meg újra csak járom a várost és próbálkozom, hátha valami olyan is összejön, ami megfelel. És ez most kimozdított a tespedtségből, a szomorúságból.

Nehéz lehet Neked, ha tényleg nem ismersz senkit, de hidd el tapasztalatból tudom, hogy a legrosszabb, amit tehetsz, hogy nem mész sehová...a napjaid abból telnek, hogy megfőzöl, takarítgatsz, netezel, stb...legalábbis Nekem volt ilyen idszakom (remélem nem lesz egyhamar újra) és muszáj valahogy kitörni ebből!

12. Chrissy28 (válaszként erre: 9. - Randrea29)
2009. nov. 2. 15:18

Talán most így karácsony előtt több lehetőség van, akár ideiglenes munkára is, és ha beválsz valahol.. ki tudja milyen kapukat nyit meg..


Lehet, hogy a következő téma amit felteszel legyen az hogy tud-e valaki valamilyen munkát Sz.fehérvár és környékén.. Sok sikert a kereséshez!


Holnap írok újra, most mennem kell.

11. bec1f7f165 (válaszként erre: 10. - Randrea29)
2009. nov. 2. 14:50
Ha nagyon bejön blogod, akkor munkát sem kell tovább keresned, úgyhogy én csak bíztatnálak :)
10. Randrea29 (válaszként erre: 6. - Bec1f7f165)
2009. nov. 2. 13:29
Hi hi, akkor én is az leszek? :D A dúdolgatás már az? :D
9. Randrea29 (válaszként erre: 5. - Chrissy28)
2009. nov. 2. 13:28
Székesfehérvár. Munka, most bármi jó lenne.
8. Randrea29 (válaszként erre: 2. - Bogyobaba)
2009. nov. 2. 13:27
Külföldön éltünk, Nápolyban. Júliusban jöttünk haza. Azóta én itthon a párom dolgozik. Próbálok pályázni de már arra sincs erőm.
7. 898dd96de6 (válaszként erre: 1. - Randrea29)
2009. nov. 2. 13:26

Szia!

Szerintem is jó helyen vagy, amúgy meg, ha most költöztél el stb, stb, akkor ez még egyenlőre természetes,h. egyedül érzed magad, majd idővel jönnek a barátok is, meg új ismeretségek, addig pedig itt a Hoxa!:)

2009. nov. 2. 13:25

Ezt egy oldalon olvastam (szabadon idézve):

Akik kiesnek a társadalomból, megszakadnak a társas kapcsolataik, azokból lesznek a magukban beszélő öregek. Meg a bloggerek.

:)

2009. nov. 2. 13:25

Ez a hoxa akkor jó ötlet, itt mindig van valaki.

Szeretek itt lenni.


Akkor tényleg nagyon új a helyzeted minden szempontból. Hová költöztél? Milyen munkát keresel?

4. 471a99eb9c (válaszként erre: 1. - Randrea29)
2009. nov. 2. 13:24

szia!

Csak bíztatni tudlak! Most el kell mennem, de 4 után leszek, majd akkor beszélgethetünk. Van 3 gyerekem, hiperaktív a középső, 4 éves.Nekem is jól esik a társaság!

2009. nov. 2. 13:24
pont azt szoktam érezni,ami a fórumod címe! :(
2009. nov. 2. 13:23

Szia!

Honnan költöztél Fehérvárra?

Itt jó helyen vagy, vannak értékes emberek!

2009. nov. 2. 13:22
Sziasztok! Én azért regisztráltam itt, hogy 'emberek' között legyek, s talán valamikor barátot találok. A napjaim egyedül töltöm, oka csak annyi, hogy munkanélküli vagyok, új városban élek s nincs itt ismerős, barát, társaság akivel/akikkel találkozhatnék. Remélem változni fog ez a lehetetlen helyzet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook