Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor egy angyal születik... fórum

Amikor egy angyal születik... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor egy angyal születik...

11. rinike
2009. jan. 29. 10:10
Jó, hogy ilyen örömteli és komplikációmentes, boldog szülésekről is olvashatunk, és veletek örülhetünk! Gratulálok!
2009. jan. 28. 08:46
Gratulálok, és egészségben gazdag, hosszú boldog életet kívánok mindannyiótoknak!
2009. jan. 28. 08:11
Szia! :-) A képről rögtön tudtam ám, kinek a történetét fogom olvasni! Itt is gratula!:-)
2009. jan. 28. 07:09

Szia!

Nagyon megható volt a történet,gyönyörűek a gyerkőcök!Sok boldogságot a Családnak!:)

2009. jan. 27. 14:21

Szia.

Gratulálok a pici babádhoz,nagyon csodaszép,tényleg egy kis angyal :)

Én is átéreztem hogy hiányzik a család mikor bent voltam a klinikán,nekem az az 5 nap örökkévalóságnak tűnt.Mikor engem is meglátogattak a lányok lent a portán vártak.Nagy nehezen lesétáltam hozzájuk és teljesen elérzékenyültem.Jó érzés volt végre itthon lenni:)

Jó egézséget kívánok nektek!

2009. jan. 27. 14:15
GRatulálok a gyerkőcökhöz! Én is annyira szerettem volna átélni a természetes szülés "végeredményét" de sajnos a tolási szakasznál már sehogy sem jött ki a kislányom így császár lett,de nem csüggedek majd a második babánál én is átélem......
2009. jan. 27. 13:36
Gyönyörű pici lány, gratulálok hozzá, és az egész kis családnak sok örömet és boldogságot kívánok!
2009. jan. 27. 13:31
Gratulálok a babáidhoz, én is hasonlóan gyorsan szültem. Mi is szeretnénk kistesót, remélem mielőbb összejön! Gratula mégegyszer...
2009. jan. 27. 13:12
Gratulálok! Nincs is annál szebb és felemelőbb érzés, mikor először néztek egymásra a babával...az valami fantasztikus. Kétszer már nekem is megadatott, remélem lesz harmadik is!:)
2009. jan. 27. 11:49
Szép történet volt, nagyon megható. Gratulálok mindkét gyerkőchöz! :)
2009. jan. 27. 11:03
2008.07.10. Előző nap kora délutánján hozták haza Anyukámék a kisfiamat, mert néhány napig náluk nyaralt, tekintettel arra, hogy anyának be kellett feküdnie a kórházba a kiírt időpontban, július 7.-én.

Ugrás a teljes írásra: Amikor egy angyal születik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook