Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet gyógyszertől álpozitív a terhességi teszt? fórum

Lehet gyógyszertől álpozitív a terhességi teszt? (tudásbázis kérdés)


2021. aug. 17. 14:27

Akkor ha jól értem, egy hét vérzés kimaradassal mentél orvoshoz. Nem is csoda, hogy még nem látott semmit!

Azt szokták mondani, hogy két hét késés után érdemes menni először, azaz hat hetes terhesen. Előtte felesleges, vagy ha magán orvos, akkor pénzkidobás.

Most viszont ennek már látszódnia kell, hiszen nagyjából hét hetes :)

2021. aug. 17. 13:27
Az utolsó menzeszem első napja 06.26 azóta nem menstruálok, ezért mentem orvoshoz
10. Magdi985 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 17. 13:08

Melyik ciklus napokon lett negatív? Mert pár nap késés után még lazán lehet az.

Most meg ha a clearblue 3+ mutat, az is helyénvaló.

Én felhajtanék egy orvost mindenesetre.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Borboleta)
2021. aug. 17. 10:40
Provera 10 mg
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2021. aug. 17. 10:20
Nincs körzeti doki csak másik városban tőlünk 50km e
2021. aug. 17. 10:11
Csináltam tesztet vagy 40et de mind negatív lett, ezután kerestem fel 1 maszek orvost. Megvizsgált, megnézett uh-val és nem látott semmit, azt mondta nem vagyok terhes. A mellbimbom érzékeny, sűrűn kell vizelnem ezért tegnap újra vettem tesztet és ezek mind erős pozitívak
6. Bichi (válaszként erre: 6. - Borboleta)
2021. aug. 17. 09:20
Hát nekem volt egy barátnőm, akinek hasonló esetben felírtak valami gyógyszert, és sorban produkálta a pozitív tesztet, mindenféle terhesség nélkül. És ez nem volt olyan régen, bár persze lehet hogy azóta ilyen gyógyszer nincs...
2021. aug. 17. 08:59
Szerintem egy gyógyszer miatt nem lehet pozitív a teszt, főleg nem többször is. Ezt a dokit viszont én is mindenképpen kerülném a helyedben.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 17. 08:23

Szerintem egy annyira korai terhességet nem lát még a doki, bármibe be tud zavarni egy ilyen jellegű gyógyszer, akár álpozitív tesztet is tud produkálni.

Ha be lennék sózva, én is bemennék a körzeti nőgyógyászhoz valami indokkal...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Magdi985)
2021. aug. 17. 07:11
Köszi 😀 akkor kiokoskodok valamit. Ma reggeli tesztem is erőteljes pozitív ☺remélem marad is.
2021. aug. 17. 07:06

Szia!

Laborban csináltatnék egy HCG vérvételt. 3-4000 Ft.

Vagy ilyenkor lehet egy kicsit “ügyesnek” lenni: bemész egy nőgyógyászati ügyeletre, előadsz valami problémát, vérzik, görcsöl stb, és akkor úgyis megnéznék.

Én jövő hétig biztos nem bírnám ki :)

2021. aug. 17. 06:17

Sziasztok!


2 hete voltam orvosnál, mert egy ideje nem menstruálok. Megvizsgált írt fel gyógyszert hogy megjöjjön. Be is szedtem, ez után vérzésnek kellett volna jelentkeznie de nem jelentkezett. Tegnap csináltam tesztet mert a melleim kicsit érzékenyek, clear blue pozitív eszerint 3+ hetes vagyok, sima mezei tecsós teszt is pozitív. Létezik, hogy valóban sikerült a baba és 2 hete a doki még azért nem látott semmit, mert korai volt? Vagy ne nagyon éljem bele magam, lehet a kapott gyógyszer szórakozik velem? A héten szabin van a doki, csak jövőhéten tudok menni hozzá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook