Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » ÁLMOK - voltak már furcsa álmaid? fórum

ÁLMOK - voltak már furcsa álmaid? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 11. 06:50
Ma reggel volt épp egy furcsa álmom: Megismerkedtem egy idegen emberrel,beszélgettünk, mondtam neki, hogy merre laknak a szüleim,nemsokára megyek hozzájuk, menjen oda ő is, nemsokára én is megyek. Mire odaértem, kirabolták a szüleimet, szinte az utolsó bútordarabig, amit én meg sem gondoltam volna. A szüleim és az öcsém nem haragudtak érte, mert nem tehettem róla, meg sem gondoltam, hogy ez fog történni...erre ébredtem ma reggel. Ilyet még sosem álmodtam. Hogy ez most hogy jött elő a tudatalattimban és mit jelenthet, nem tudom.
2010. jan. 11. 06:42
Szinte csak azok vannak...
51. o.andi
2010. jan. 11. 03:47
persze...voltak
50. bec1f7f165 (válaszként erre: 46. - Ae0bfddd7a)
2009. nov. 10. 18:37
Én most csak egy puha ágyról álmodozok. Most már kifejezetten pocsékul érzem magam, szerintem hőemelkedésem is lehet.
49. bec1f7f165 (válaszként erre: 31. - 852308703c)
2009. nov. 10. 18:36

Nekem szinte nincs is olyan férfi ismerősöm, akivel álmomban ne szexeltem volna. Nem egyszer előfordult, hogy reggel csak ámultam, hogy ezt mégis hogy álmodhattam, mikor azzal az illetővel soha nem feküdnék le.


Egy volt barátom egyszer vérig sértődött egy álmomon :)

Találkoztam a volt szeretőmmel álmomban, aki magához invitált. Először mondtam, hogy nem pálya, mert barátom van. Aztán leesett, hogy álmodok, és elmentem hozzá. Reggel tisztán emlékeztem még az orgazmusomra is.

Az akkori pasim meg kikelt magából, hogy hogy álmodhatok ilyet :)) És hozzá tenném, akkoriban távkapcsolatban éltünk.

48. bec1f7f165 (válaszként erre: 42. - Csigusz 79)
2009. nov. 10. 18:30
Most már ritkán, de régen gyakrabban volt, hogy tudatosodott bennem, hogy csak álmodok. Általában akkor, ha valami rosszat álmodtam. Megváltoztatni nem tudtam az eseményeket, de olyankor kinyitottam a szemem, és mikor visszaaludtam, már más álomba zuhantam.
2009. nov. 10. 17:37
igen, és be is következtek.
2009. nov. 10. 17:30
Örök álmodozók vagyunk,egy szebb életről,gazdagságról,stb.
2009. jan. 7. 09:50
Visszatérő álmom,hogy kristálytiszta tengervízben gyönyörű szines halakkal együtt úszok,s tudok levegőt venni természetes módon és természetes közeg számomra,amiben nagyon jól érzem magam.A valóságban iszonyom van a természetes vizektol,ahol nem lehet tudni mi van alul,pedig imádok úszni.(uszodában,strandon)
2008. dec. 17. 08:02
Persze hogy voltak már.
2008. dec. 16. 17:58
Igen voltak.
2008. nov. 8. 21:27
Én me azt álmodtam hogy nögyógyászati vizsgálatra mentem és ott kiderült hogy terhes vagyok és az orvos rábeszélt az abortuszra,láttam,éreztem az egész dolgot(nem mintha tudnám hogy zajlik le egy abortusz) nagyon élethü volt,csak azt nem értem a rossz álmokbol miért csak sokára ébredünk fel a jóból meg könnyen kizökkenünk,felébredünk.
2008. nov. 8. 21:15
azt almodtam hogy megszulettem es sajat magam tartottam sajat magam kezebe...tehat hogy en mar nagy vagyok 21 eves szuletett egy kislany..kezembe vettem s azt mondtak en vagyok..megszulettem en..de hogy szulettem meg ha mar megvagyok 21 eve??????----nah ez mit jelent??
2008. okt. 25. 16:09
igen.
2008. okt. 8. 09:27
igen,szerintem mindenkinek vannak
2008. okt. 8. 09:21
Álmomban apukám össze-vissza vert:(, amúgy nagyon szeretem és soha életében nem bántott. Nagyon rosszul éreztem magam amikor felébredtem.
37. Csipkerózsika (válaszként erre: 35. - Miszka)
2008. okt. 5. 00:23
Hogy férfinak álmodod magad nem biztos hogy azt jelenti leszbikus lennél... Lehet előző életbeli emlék is. Nekem sok felbukkan mostanában. A rokonságban már majdnem mindenkiről tudom, ki volt előző életében. Az álmaimból. Ez pedig sokmindent megmagyaráz. Én is férfi voltam, és kicsit fiús is voltam mindig (álmomban is).
2008. okt. 5. 00:21
Az álmok a tudatalattiból származnak. Vagyis közvetítik, ami nem jut el az éber tudatáig. Engem mindig tájékoztatnak, hogy is állok az életben. lelkileg, stb. Érdemes odafigyelni rájuk. Szepes Mária álmoskönyve nagyon jó szerintem.
35. miszka
2008. okt. 5. 00:03
Sokszor álmodom, hogy férfi vagyok. Legutóbb még szexeltem is egy nővel! Lehet látens leszbikus vagyok? :)))
34. Zizisicc (válaszként erre: 31. - 852308703c)
2008. okt. 4. 21:13
Talán az hiányzik, hogy nagyon akarjanak ....
2008. okt. 4. 21:08
Nagyon sokat álmodom van mikor 4-5 félét.És mindig rosszat és furcsát.
2008. okt. 4. 21:05
Sokszor...
2008. júl. 17. 19:23
a valoságban sosem csalnám meg párom de sokszor álmodom azt hogy álmomban megteszem....és azokkal kikel megcsalom nagyon jó...de mind ismeretlen alakok...de azok nagyon akarnak....:)) ez mit jelenthet?
2008. júl. 7. 20:09
Igen. Anyukámmal szexeltem. Elég furcsa? :oD
29. vigyorka (válaszként erre: 28. - Caravell)
2008. jún. 19. 09:51
igen, ez velem is előfordult már nem egyszer, valóban félelmetes tud lenni...
2008. jún. 18. 15:10

kinek nincsenek?


azért amikor a jövőt szoktam megálmodni (sokszor elég konkrét dolgokat) és megtörténik, az félelmetes.

2008. jún. 18. 15:07
Rendkivül furcsa álmom volt. A temetőben a saját sirom mellett álltam, tele volt koszorúval. A koszorú szalagjait olvasgattam. Akkor ott állt mellettem édesanyám, aki öt éve halt meg. Az arcát nem láttam, de tudtam, hogy ő az. Jókadvüen, derüsen mondta, hogy gyere menjünk. Én még mindig a koszorúkat néztem és azt mondtam neki, hogy még el sem olvastam kik hozták. Ő vidáman azt válaszolta, hagyd a csudába, menjünk. És mi egymás mellett, jó kedvüen, hátra sem nézve távolodtunk el a sírtól. Nem tudom megfejteni mi volt ez az álom. Édesanyám életében nagyon meghitt, nagyon jó kapcsolat volt közöttünk. Beszélgettünk arról is, hogy aki hamarabb meghal, az valamilyen jelet ad. Nem érzékeltem jelet azóta sem, vagy talán ezt felfoghatom annak?Egyébként az elmúlt öt évben kb. háromszor álmondtam vele, de tisztán soha nem láttam az arcát, de mindig tudtam, éreztem azt hogy Ő az.
26. nati01
2008. jún. 11. 15:29

Vissza-visszatérő álmom lassan négy éve: Megcsalom a párom, majd észre veszem ,hogy akivel megcsaltam az ő maga.(Különben soha meg se fordult a fejemben,hogy megcsaljam)


A pszichológus ismerősöm szerint azért álmodom ezt, mert csak a férjemre van szükségem, ő számomra az izgalom, az állandóság, a biztonság és a kaland egyszerre....

2008. jún. 11. 11:07
Én nem vagyok nagy shoppingolos, tegnap még is azt álmodtam, hogy egy cipő boltban vagyok és rengeteg időt töltök el nézelődéssel és sok cipőt veszek fel. Az álmom vége pesig az volt, hogy a párom jött be szólni, hogy már 12óra után kijöhetnék végre. Itt fel is riadtam
2008. jún. 10. 13:11
Én csak furcsákat álmodom...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook