Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almaecet vagy almaecet kapszula? Melyik a hatásosabb? fórum

Almaecet vagy almaecet kapszula? Melyik a hatásosabb? (tudásbázis kérdés)


11. cullinan (válaszként erre: 4. - Ronikutyi)
2010. máj. 14. 21:26

Dejó, hogy ezt irod,megnyugodtam kicsit, mert egy hete iszom én is reggel délben este egy evőkanállal két dl vizben, de még idáig semmi változás.

Én már avval is kibékülnék, ha legalább az emésztésem rendezné és mindennap elmennék a WC-re, de most a 4-5, nap körül már mindha ez sem történne,pedig az első két napban olyan jó volt)))

akkor várok türelemmel, és iszom szorgalmasan, nekem egyébként izlik az ecetes viz)

10. MÁRKATA (válaszként erre: 8. - Mariann7533)
2010. máj. 14. 19:15

Mennyibe kerül akkor az a legolcsóbb??,

Hány dl?

2010. máj. 14. 19:10

Hatásosnak,htásos az almaecet:)


DE! vigyázni kell vele!Nekem egy idő után fáj tőle a gyomrom.

Olyankor pár hétig nem iszom almaecetet.


Én langyos vízbe szoktam tenni,és tudom hohy nem helyes de az első adagot reggel éhgyomorra iszom.

Valahol azt olvastam hogy ha langyos vízbe teszem akkor hatékonyabb.

8. Mariann7533 (válaszként erre: 6. - Gemini84)
2010. ápr. 14. 09:38

Én kb. másfél két deci ásványvízbe teszem.

Nem tudom,hogy ki lehet e írni,a chef gyártótól származót.

Én a tescóba veszem,ott a legolcsóbb,eddig legalábbis nem találtam olcsóbbat.

2010. ápr. 13. 14:04

Én is vízben iszom, és gyorsítja az anyagcserét! Nekem is bevált.


Kapszula formájában jóval drágább.

6. Gemini84 (válaszként erre: 5. - Mariann7533)
2010. ápr. 13. 14:04
És mennyi vízbe teszel mennyi ecetet? Melyik fajta almaecetet használod? Hol veszed?
2010. ápr. 13. 13:45

Szia.Én március eleje óta iszom az almaecetet úgy,hogy szénsavas ásványvízbe teszem bele.

Én nem mérem magam,de a hasam nagyon nagy volt,és most lapos.Hét éve nem mertem felvenni szük felsőt,most igen.42-esről 38-40-esre változott a ruhaméretem.Én minden étkezés után iszom.Nem marja a gyomrom,mert sokan erre panaszkodnak,de nekem minden rendben van.Ja igen,és az étkezésemen nem igazán változtattam.

2010. ápr. 13. 13:32
Ittam almaecetet 2 hétig,addig semmi változást nem tapasztaltam,de érdekes,hogy utána el kezdtem fogyni:)Gondolom a napi 1-szer evés is közrejátszott.95ről 85-re fogytam,most egy hete pedig 90 naposozok,de már nem iszom az almaecetet.
3. Ekka
2010. ápr. 13. 13:31
Önmagában egyik sem.. Másrészt meg, ha rendesen diétázik az ember, mert tornázik, nincs is szükség ilyen "csodaszerekre"..
2010. ápr. 13. 13:30
Én az almaecet kapszulát szedtem. Hát nálam nem ért semmit.
2010. ápr. 13. 13:29
Almaecet vagy almaecet kapszula? Melyik a hatásosabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook