Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almaecet kapszula, használta már valaki és hatásos volt? Érdemes kipróbálni? fórum

Almaecet kapszula, használta már valaki és hatásos volt? Érdemes kipróbálni? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 15. 21:25
Szeretnék fogyni kb 5-6 kg-t. Kb mikor kezd el látszódni az eredmény? Mind ránézésre, mind kg-ra gondolok.
2012. okt. 15. 21:24
Sziasztok! Én most kezdtem el (épp most ittam meg egy pohárral). 2 dl vízbe 1 ek almaecet :) Össze is ugrott a gyomrom, úgy érzem :)
2012. szept. 19. 15:57

Sziasztok! Remélem, olvassa még valaki ezt a fórumot. Ha igen, jelentkezzetek!

Nekem a háziorvosom ajánlotta a kapszulát. Azt mondta, ő is ezt szedi.Én még orvossal nem találkoztam, aki fogyibogyót ajánlott volna. Azt mondta csak figyeljem meg, hogy olvadnak majd le a kilók. Ma kezdtem, remélem így lesz.

43. herbaeva53 (válaszként erre: 14. - F852ffafeb)
2011. nov. 8. 09:35
Szia Én nem almaecet kapszulával fogytam, de én rendesen ettem nem éheztem csak a reggelim és a vacsorán változtattam és gyógynövényekkel vitaminokkal fogytam 5 éve le 10 hónap alatt 26 kílót azóta is tartom a súlyomat sőt még lassn lement-5 kg . üdv Éva
2011. okt. 28. 14:16
az almaecetet kiprobaltam,lehet otthon a tabletta olcsobb/nem tudom,mert au-ban elek/de nagyon jo az almaecet,ha meg mezet is teszel bele megsokszoroszod a hatasat/nagyon sok mindenre jo.ja es nem hizlal/sovany vagyok/ es ittam sokaig.
2011. szept. 2. 14:40
régen járt erre .... . az almaecet nekem beválik ugy néz ki , reggel este 1 pohár vizbe 1ek -t teszek, édesség nuku, kenyér ,ha eszem akkor 1 szelet rozs, v. zsemle 1 db. és megy le ....október 1én megirom 1 hnap alatt mennyit. Égeti a zsirt. és nem drága. fél liter bio -almaecet a t...ba 251.-Ft.. szal a legolcsóbb. este szoktam éhes lenni, most naturjoghurt, vagy egy kis gyumi./ bár attól szerintem éhesebb az ember este. na irok majd ,hátha olvssa valaki még aki fogyizik.
2011. júl. 31. 16:19
Hello, vettem B@no féle almaecet kapszulát a gyógyszertárban... Érdeklődnék hogy valaki már használta-e? Illetve ti is csak napi 1-et szedtetek? Vagy 1-et reggel illetve 1-et este? Tapasztalatok :) Előre is köszönöm... :) Ja a hugom almaecettel fogyott januárban 10kilót másfél hónap alatt, én az italt nem bírom hányingerem van tőle remélem ez jó lesz :) Előre is köszi :)
39. Dental Higi (válaszként erre: 11. - Kalmár Edit)
2011. júl. 27. 20:45
Én még 1 teáskanál mézet teszek hozzá.
38. 3a92f8d690 (válaszként erre: 36. - Vica009)
2010. máj. 28. 15:56

Mi a kapszuláról beszélünk nem az ecetről ...........Én már fogytam:_)1 kg lement mióta szedem kb 2-3 hete???de enni ugyanannyit eszek:-)

Hajrá kapszula!!

37. vica009 (válaszként erre: 47. - Pegasus0629)
2010. máj. 23. 12:16
igyál te is Salvus vizet a gyomrodra,nekem 9 évig volt refluxom,de 3 éve amióta ezt iszom semmi bajom,naponta 1-2 dl-t ittam az elején,de már elég ha hetente iszok ennyít,teljesen rendbe tett.
2010. máj. 23. 12:11
Almaecetet mézbe kell keverni,hogy ne ne bántsa a "gigánkat"!
2010. máj. 22. 21:11
sziasztok! és a rossmanban találtam bano féle kapszulát 2990Ft-ért!Én is gondolkodom rajta nagyon, hogy kipróbáljam-e!!!!Olvastam sok negatív és sok pozitív véleményt is!!!
2010. márc. 3. 18:00
kb 5 éve naponta 3 evőkanál almaecetet ittam,2 hónap alatt 8 kg-ot fogytam,de a nyelőcsőre káros!Az almaecet kapszulát most szedem 1 hónapja,de még egy dkg-ot sem fogytam
2010. márc. 1. 19:50

Sziasztok!Én még csak most kezdtem el az almaecet-kúrát kb. 1 hete,tudna nekem valaki segíteni abban, hogy naponta mennyit kell meginni belőle és csak étkezés előtt, vagy lehet napközben is?Nem káros a gyomorra?Mennyi idő után lehet észrevenni a fogyi-hatást?

Előre is nagyon szépen köszönöm a választ!

32. Carla
2009. okt. 9. 21:40
Nekem az a fura, hogy 2 éve vettem, akkor fogytam tőle, most meg semmi hatása nem volt. Nem értem, most miért nem használt.
2009. szept. 22. 18:52

szia!

fogyni fogytam mióta szedtem,

(lásd mérlegelőmben megjelöltem mikor vettem)

viszont gajra vágta az emésztésem és ha beveszek és kajálok rá akkor abból roham vágta lesz wc-re hígat becsinálni...

mostanában nem nagyon szedem, pont emiat..

bár az én gyomrom szinte midnenre érzékeny, mástól ezt még nem is hallottam, de lehet nem dicsekszik vele mki

30. Totesz
2009. szept. 22. 18:50
Próbálta már valaki az almaecet kapszulát? Ugyanolyan hatása van mint a sima almaecetnek? Tényleg lehet tőle fogyni?
29. drotara (válaszként erre: 18. - 03d0a3ced4)
2009. aug. 25. 18:25
Szia én azt szeretném kérdezni,hogy mennyit szedtél a kaszulábol????
2009. júl. 26. 09:23

árát tudja valaki??

küldj privit!!!

2009. máj. 27. 13:01
Én már próbáltam fogytam is tőle rendesen,de a hormonháztartásomat teljesen megzavarta,egy hónapban volt amikor 2-szer is megjött.De amúgy jó!
26. xxLady
2009. máj. 9. 14:53

Én három éve a Póka Angéla-féle diéta néven elhíresült kúrát csináltam két hétig. Almaecet kapszulát alkalmaztam (ahogy az elő is volt írva), maximálisan meg voltam elégedve vele, az ecetet sosem tudtam (hígítva se ) letuszkolni a torkomon.. a szagától pedig már összeugrott a gyomrom (lehet hogy így fogyaszt..:D).


A Sunlife és Bano félét próbáltam.

25. Anie3
2009. ápr. 21. 21:55
Sziasztok! Melyik kapszula a hatásosabb? Milyet szedtetek? láttam már többfélét...
2009. ápr. 6. 09:58
Nem lehet rossz.Hiszen a 100%-os almalétől is le lehet fogyni.
2009. márc. 22. 12:10
Sziasztok! Én is elkezdtem iszogatni az üvegeset, hát szörnyű az ize!
2009. márc. 22. 12:10
Sziaszok. Én próbáltam az üvegest és a kapszulát is. Az üvegest képtelen voltam meginni borzalmas az íze és a szaga is. Kapszulában többfélét kipróbáltam, de csak a Bano féle vált be.
2009. márc. 20. 21:50
Ha én egyébként éhgyomorra ittam (régebben) nekem mindig hányingerem volt tőle, így én csak reggeli után ittam, aztán pedig minden étkezés előtt.
2009. márc. 20. 21:48
Sziasztok. Én is ittam régebben az almaecetet, én minden étkezés előtt ittam 2 dl vízben feloldva 1 ek. almaecetet. Tényleg ne kívántam annyira az édességet. Egy ismerősöm is itta mindig, és nagyon sokat fogyott, persze mellette diétázott is, anélkül szerintem semmi sem megy. Most is vettem már almaecetet, csak el kellene kezdeni inni... nem a spájzban a polcon tartani.
2009. márc. 20. 16:16
Reggel vagy este érdemesebb szedni? Már nem emlékszem.
2009. márc. 19. 19:37
Sziastok én napra pontosan 4hete szedem a szűztea kapszullát és iszom az almaecetet,erős diétával egybekötve 16kg ment le a 4hét alatt.133/kg ról 117-vagyok.Egyszer hasonló módszerrel már sikerült fogynom 150kg-ról 98kg-ra.Fontos,hogy diéta nélkül ezek sem működnek.Fantasztikus hatása van a börömre is nagyon sima bársonyos lett.És még valami én napi 2liter natur zöldteát is fogyasztok és mellette tornázom is.Ananászt és GREPFUITOT IS RENDSZERESEN ESZEK.Nekem bevált nem adom fel 90kg ig meg sem állok.Szép estét nektek.
2009. márc. 18. 16:29
Hatásos, nem kívánod annyira az ételt. Nekem az volt a bajom, hogy ettem mindent. De ezzel meg tudtam állni. De csak a márkásabb jó. Az olcsóbbnak semmi hatása.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook