Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állítólag létezik étrend a daganatosoknak.Van valakinek tapasztalata róla? Segít valamit? fórum

Állítólag létezik étrend a daganatosoknak.Van valakinek tapasztalata róla? Segít valamit? (tudásbázis kérdés)


7. Ficánka5 (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
2014. szept. 7. 19:56
Nyugodjék békében!!
6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Ficánka5)
2014. szept. 7. 18:36

Az Isten és a jó szerencse éltessen sokáig egészségben!


Tudod mi mindent kipróbáltak, gyógyszerben, gyógytápban és élelmiszerben a jóbarát apjánál a 4 év alatt?!

Bizonyára mindent!

2 hete volt a gyász szertartása

2014. szept. 7. 08:17

Mint általában mindenben, ebben is, mindenki másra esküszik.

2008.februárban műtöttek, III.st.rákkal, áttéttettekkel diagnosztizáltak. A rák tipusa a st. miatt szinte esélytelenül kezdtem kezdetben ebbe-abba, sok mindent kipróbáltam, csináltam, ettem-ittam, szedtem, míg rátaláltam a helyes útra..nem részletezem. Csináltam róla egy naplót, amit itt olvashatsz. Igaz már nem abbahagytam, de ami a lényeg, az benne van és én még most is ÉLEK!


[link]


A lényeg: már több, mint 3 éve minden kezelés és fájdalmak nélkül létezem és remélem még leszek is egy darabig.

Bízz a gyógyulásban, mert létezik, csak akarni kell és tenni kell érte!! Üdvözöl:Márta

2014. szept. 7. 07:59
Fontos még a D vitamin, ezt is be lehet szerezni emberi áron, napi 2-10000 nemzetközi egységet lehet tolni. És az omega3. ...ha már táplálékkkiegészítőkről beszélünk...
2014. szept. 7. 07:40
Igen, a szénhidrát mellőzése a titok nyitja. Fehérjét kell tolni zöldséggel, na meg a C-vitamin sem árt óriási dózisban lehetőleg természetes formában, mert a szintetikus szaroktól vesehomok alakulhat ki.
2014. szept. 7. 07:20

Igen, ez a paleo ketogén. A daganat csak hagyományos nyugati táplálkozáson (ami szénhidrát alapú) tud növekedni. Ketózisban elsorvad, mert nulla (!) cukorhoz jut.


Mindjárt keresek valami hiteles írást róla... sok baromság terjed a témában.


Én is ezen élek, kisebb rövidebb megszakításokkal szinte folyamatosan évek óta. Egyáltalán nem kemény, két hét alatt át lehet állni, annyi idő kell, hogy ne tomboljon a test a szénhidrátért.


Nagyon fontos viszont az arányok pontos betartása. Fehérje-zsír arány és max. 20-30g szénhidrát! Ez semmi esetre nem lehet több és ez bőven megvan a bevitt zöldségekből, amiket érdemes nyersen fogyasztani. Több okból.

2014. szept. 6. 23:11
Állítólag létezik étrend a daganatosoknak.Van valakinek tapasztalata róla? Segít valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook